
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#271
|
|
No super, jaka taka gra zaczęła się dopiero po 2 bramkach ze spalonego, gdy Piastowi przestało się chcieć biegać i zrobiło się sporo miejsca. Pierwsza połowa to była chyba największa padaka w tej rundzie.
Oczywiście niezaprzeczalnym faktem jest to, że Kasperczak wygrywa mecze a Skorża je przegrywał. Nie wiem, może Henio zaprzedał duszę diabłu, albo jest wyjątkowym farciarzem. Ale niech nikt mi nie wmawia, że gra się jakoś znacząco poprawiła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#272
|
|
Ba ma niesamowite podanie
Niestety smuci postawa Kirma. Jest całkowicie zagubiony w Wiśle i wątpię w jego przełamanie ;/ ![]()
What's new?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#273
|
|
Zagra w obydwu meczach. Wytrzymał już 11 kolejnych meczów bez kartki, wytrzyma 2 kolejne
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#274
|
|
Na tym forum co tydzień ktoś obwieszcza, że właśnie Wisła gra najlepszą/najgorszą połowę w sezonie.
Ale w sumie dobrze że to napisałeś, mam przynajmniej pewność, że to nie ja jestem ślepy Sam zresztą poruszyłeś ten problem:![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#275
|
|
W grze Wisły od przyjścia pana Henia niewątpliwie widac postęp. Nie tylko w wynikach, ale z każdym meczem sama postawa piłkarzy jest lepsza.
Dziś nie było takiego pressingu z naszej strony jak z Lechem, ale umówmy się- Piast co mógł zrobić to zrobił w pierwszej połowie, w drugiej praktycznie nam nie zagroził [coś tam miał niby, ale umówmy się... ].Juszczyk- strzał Muszalika chyba nie do obrony, po za tym nic nie puścił więc w porządku, ale z dwojga złego, pewniej mi się mecz ogląda jak między słupkami stoi sobie Mario. Paweł Brożek- niby chwalony, ale mi się nie podoba. On ma być naszym snajperem, a zachowuje się jak rasowy... ofensywny pomocnik. Jest wysoka wygrana i nie chcę szukać dziury w całym, ale na mecze takie jak z Lechem czy następne z Legią i Cracovią (wiadomo, że derby to derby) Paweł musi byc snajperem takim, jakim był ostatnimi czasy. Co do goli- pierwszy niestety na pewno ze spalonego, ale co do drugiego... Z tej jednej powtórki na C+ z linią ja wyłapałam to, że nie było spalonego, ew. taki dosłownie 2u centymetrowy. Sytuacja tak stykowa, że spokojnie można było to puścić. Na szczęście najwięcej pretensji mają komentatorzy C+ w tym "wielki piłkarz" Rosłoń. . . Na następne mecze mam nadzieję tylko taką, że poziom będzie jeszcze rósł [a czemuż by nie]; na najważniejsze potyczki, że motywacja będzie większa ; noi kilka zmian bym widziała: np. Issa za Jirsaka! I niestety Tomasa pasowałoby się pozbyć, bo Krzysiu Mączyński przy większej ilości szans na grę może być dla nas bardzo pożytecznym graczem. Wszedł na ileś tam minut i pokazał się lepiej niż Czech. Gdyby więcej grał, miał lepsze czucie tej piłki i kolegów, może by jeszcze jakaś tam bramka padła. A na wakacyjne mercato- sprzedać byle gdzie byle jak najszybciej tego Hristova. Tak mignął gdzies tam na koniec i aż mi coś po zębach przejechało- on ma kontrakt z miejsca do grudnia, a o niebo lepszy Ba [choć inna pozycja] tylko do czerwca (mam nadzieję, że będzie przedłużenie). Tym optymistycznym akcentem na dzisiejszy wieczór, przechodzę jeszcze do... nauki ![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#276
|
|
Cytat:
Obejrzyj sobie rozegranie piłki przez Wisłę chwilę przed 4 bramką Sobola. Takich wymian i klep przy Skorży to ze świecą szukać. Idzie zdecydowanie ku lepszemu. Umarł król, niech żyje król! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2009
Offline |
#277
|
|
Jeszcze co do spalonych - o ile przy golu Boguskiego był on ewidentny, o tyle przy golu Brożka sędzia miał prawo go nie zauważyć - między dwoma Wiślakami (Brożkiem i Boguskim?) był obrońca Piasta, w jednej linii. Sędzia liniowy nie będąc równo z akcją, tego 10cm spalonego nie gwizdnął, bo nie widział. Ja też go tam nie widziałem, mimo znacznie lepszej perspektywy ku temu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#278
|
|
Nie ma się co specjalnie kajać za te spalone. Co dzisiaj niechcący dali nie omieszkają zabrać w kolejnych spotkaniach więc miejmy się na baczności
![]() ![]()
.
. |
|
|
|
Guest
|
#279
|
|
Issa Ba, każde dotknięcie piłki przez tego piłkarza było magiczne, oczywiście jak na polską ligę.
Uważam że Krzysiek Mączyński powinien dostawać jeszcze więcej szans niż dostaje naprawdę z każdym wejściem z rezerwy gra solidnie. Zostały tylko 4 mecze więc trzeba postawić na doświadczenie ale od nowego sezonu powinien grać więcej albo zostać wypożyczony do klubu ekstraklasy. Nareszcie jakiś postęp w grze Pawła Brożka, tracił mnóstwo piłek ale kilka zagrań było w stylu tego dawnego Pawła. Cholernie potrzebny nam strzelający i asystujący Brożek na te ostatnie 4 mecze.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 27.04.2010 o godz. 21:23.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik
Offline |
#280
|
|
Gra zaczęła się od strzelonej drugiej bramki.
W pierwszej połowie nasi byli strasznie ospali, a Piast po stracie drugiego gola nie grał już pressingiem. Oczywiście nie neguje naszej dobrej gry w drugiej połowie. Jeszcze słówko o Alvarezie. Moi zdaniem zawodnik za 400 tys. euro nie może przepuszczać 60 metrowego podania, a od tego zaczęła się akcja po której straciliśmy bramkę. A Paweł zagrał naprawdę dobry mecz, zauważcie, że nie omijają go kontuzje, a ma w tym sezonie 7 bramek i 11 asyst. I jeszcze zagraniami Boguskiego rządzi chyba przypadek, raz przyjmie piłkę, raz mu odskoczy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#281
|
|
wyrafinowany ewidentnie! xD
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#282
|
|
Po meczu Cracovia - Odra Wodzisław
Orest Lenczyk Jestem zdziwiony, że w meczu o wszystko jest grupa kibiców, która pozwala sobie rzucać epitety pod adresem piłkarzy. Sądzę, że takich ludzi nie powinno się wpuszczać na nowy stadion Cracovii, który powstaje przy ulicy Kałuży. Wysłałbym ich na drugą stronę Błoń. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#283
|
Brożek i Boguski wracają do dawnej formy. Powoli, ale do przodu. ![]()
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#284
|
|
W koncowce meczu to Wisla doslownie wchodzila w obrone Piasta jak samurajski miecz w roztopione maslo glownie dlatego ze Piastowi spadlo morale.
Co tu duzo gadac nie mozna na podstawie tego meczu oceniac sile Wisly, bo sedziowie pomogli, Piast nie stanowil wyzwania dla Wisly i pare innych rzeczy. Cieszy to ze nasz najlepszy napastnik wraca do formy superstrzeleckiej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#285
|
|
znacząco nie
ale się poprawiła teraz przynajmniej są sytuacje, dośrodkowania o reszcie może dziś nie mówmy ![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#286
|
|
Wisełki.4 bramki robią wrażenie.Piast ogólnie słaby.Jak ktoś mi powie że mecz z Koroną będzie spacerkiem,to życze powodzenia.To co zagra
li z Legią...Aż żal że przegrali,bo cały czas trzymali gre i dyktowali warunki.Za dzisiaj brawka!Brawo Boguś,brawo Paweł i Sobol...ogólnie brawo za wystep dla all!!! LIDERA MAMY ZA CHUJA GO NIE ODDAMY!!! Powód: Jestem moderatorom najlepszego portalu w Polsce i jeśli ktoś chce wylewać żale to nie tu z ubeckim pozdrowieniem
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 27.04.2010 o godz. 21:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#287
|
|
dzis trafna uwage wedlug mnie wyglosil Srutwa, ze Marcelo zamiast podac do bramkarza, to wybija pilke przez plecy, juz raz tak bramka padla w meczu z Arka(wiele strat tak notuje)
a dwa zachowanie Patryka Maleckiego chyba trzeci mecz z rzędu jak Patryk lekko dotkniety...zamiast grac dalej czeka na decyzje sedziego...i zazwyczaj sedzia nie dyktuje nam faula itp nie potrzebne takie zachowanie...strata pilki Pablo fajnie zagral, ale szkoda ze on nie ma dobrej wrzutk. sa 3 pkt, oby tak dalej. ![]() |
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#288
|
|
Połowa chyba nie rozróżnia pozycji spalonej od spalonego
Co z tego że ktoś był wysunięty za ostatniego obrońcę skoro nie brał udziału w akcji - jakby dostał podanie to sędzia powinien gwizdnąć a skoro nie dostał to jaki k...a spalony ? ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#289
|
Oczywiście daleki jest od swojej idelanej formy co widać było w pierwszej połowie, mało ruchu, wstrzymywał akcje. Wynik lepszy niż gry, w końcu bramka za pola karnego, mówiłem że trzeba próbować bo ma kto uderzyć. Widać piłkarze chcieli wygrać ten mecz jak najmniejszym nakładem sił. Kirm totalnie bez formy a strzał z końcówki meczu mówi sam za siebie. Dobry mecz Diaza, Boguskiego Sobolewskiego, Juszczyk co prawda nie miał zbyt wiele pracy dziś występ poprawny. |
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#290
|
|
"Sobolewski, on potrafi uderzyć, aaaaaaaaaa jakie uderzenie marzenie!!!!!!!!!!!!!"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny
Offline |
#291
|
|
Jest jeszcze coś takiego jak absorbowanie uwagi bramkarza.
![]() KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#292
|
|
Przyjemnie bylo popatrzec, cztery bramki strzelilismy ostatnio chyba 2 lata temu. Nagle okazuje sie, ze ci zawodnicy potrafia grac, utrzymywac sie przy pilce, pykac z klepy w trojkatach, nie panikuja, nie wybijaja na oslep etc. Nie ma co popadac w huraoptymizm, bo byly dzisiaj tez momenty mniej kolorowe, ale generalnie mecz byl pod kontrola.
Dla tych, ktorzy twierdza, ze nie ma zmian w grze... Cudow nie ma, bo Kasper nie naprawi w miesiac tego, co spierniczyl w 2 lata Skorza, uczac sredniowiecznego wybijania na pale, ale zaczynamy powoli byc grozni w ofensywie. Potencjal okazuje sie jest duzy, a pamietam placzkow, ktorzy ryczeli, ze w Wisle nie ma kto grac. Wiec tym bardziej brawo Kasper. Najwazniejsze jednak, ze zdobywamy punkty, a cos co miesiac temu wydawalo sie fikcja jest w naszym zasiegu. W piatek kolejna bitwa!!!! ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#293
|
też mi to dzisiaj przed oczami stanęło ![]() ![]()
"Kiedyś to się na takiego Lecha śpiewało, Kolejorz, Kolejorz, wpier(...) dzisioj mosz"
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#294
|
|
A w meczu z Zagłębiem niby ile goli strzeliliśmy?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#295
|
|
Co do spotkania to pierwsza bramka ze spalonego i tutaj dyskusji nie ma, w drugiej sytuacji jeśli spalony był to milimetrowy (a jak to lubią powtarzać komentatorzy promujmy grę ofensywną). Wiadomo że takie błędy sędziowskie zawsze są zauważalne i bardziej komentowane niż to że sędzia odgwizdał np. trzy spalone których nie było.
Co do meczu to szału nie było, pod koniec na luzie trochę zagrali milej dla oka aczkolwiek cudów nie oczekuję już do końca sezonu. Co do Ba to grał już w momencie kiedy rywal był podłamany ale napewno widać u niego luz w tym co robi, dobrze wyszkolony technicznie i to na tle pozostałych zawodników daje różnicę. |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#296
|
|
..no dobra...widzę że za cenzurę tu jednak płacą...
dosyć żali,skoro i tak nic nie przechodzi...hehehehe...moje ponad dwumiesięczne podsumowanie...Wisła gra grubo lepiej niż za Skorży,z całym szacunkiem... Po pierwsze wygrywa mecze a co za tym idzie zdobywa punkty.Nie śmiem twierdzić że to tylko i wyłącznie praca i zasługa Kasperczaka...ale ... No właśnie.Odkąd przyszedł,potrafił tak poukładać klocki że drużyna haniebnie nie przegrywa(vide mecz z Arką). Zostały 4 ligowe kolejki w których mam wiarę że nie damy się dogonic Amice.Pewnie...gra jeszcze nie jest idealna ale z takim potencjałem głeboko wierzę że obronimy MP!najtrudniejszy mecz?może kogos to zdziwi ale wcale nie legia ani derby z pasożytami.To spotkanie z Koroną.Tu będziemy musieli zagrać kozaka!...już pomijam fakt że cała Polska jest przeciwko nam.Wszyscy chcą na mistrza Lecha...No cóż jak tylko nic się nie po.......i,to wszystko w naszych rek....nogach. Gdyby jednak miał ktoś ochotę zajrzeć na stronkę o tym co naprawdę dzieje się i drąży polską piłkę to zapraszam.Mój wywiad.Może szokuje...może nie...http://www.futbolnews.pl/informacje/...-dzialaja.html pozdrawiam |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#297
|
8 miesięcy temu Zagłębie L. - Wisła 1:4 11 miesięcy temu Lechia - Wisła 2:4 11 miesięcy temu ŁKS - Wisła 0:4 13 miesięcy temu Wisła - Cracovia 4:1 17 miesięcy temu Wisła - Piast 4:1 (PE) 19 miesięcy temu Wisła - Arka 4:0 20 miesięcy temu Wisła - Beitar 5:0 23 miesiące temu Wisła - Zagłębie S. 4:0 23 miesiące temu Wisła - ŁKS 5:2 |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!
Offline |
#298
|
|
teraz trzeba powtórzyć ten wynik z Koroną. Czy Jirsak nie ma już kompletu żółtych kartek?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#299
|
|
Wisła - Piast: dwie kontrowersje i panowanie po przerwie
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...rwie,id,t.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#300
|
|
Widac ze forma poszczegolnych pilkarzy poszla mocno do gory.
Wiadomo bylo ze to nastapi ,i jesli teraz mamy wcisnać 6-ty bieg to to jest najlepszy moment ![]() Sobol,Maly,Rafal ,czy Pawel Brozek - 1,5 miesiaca temu snuli sie po boisku ,dzis rozgrywaja pilke az milo. Rok temu tez potrafilsmy wlasnie na koniec sezonu udowodnic ze na Mistrza zaslugujemy a teraz a tym ciezkim wyjazdowym sezonie taki Mistrz smakowal by podwojnie teraz regeneracja i juz w pt Korona ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|