
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 12.2009
Offline |
#1
|
|
zwracam honor, brożek kapitalnie teraz uderzył, kapitalnie obronił kasprzik, i formalność boguskiego
Mam nadzieje że piast się teraz otworzy i dostaną brame na 2-0 |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#2
|
|
a czy piłka przypadkiem nie wpadła po strzale Pawła z główki ?
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#3
|
|
Juz ktorys blad Alvareza, ktory konczy sie bramka...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#4
|
|
Heh Boguski w tej rundzie poluje na padliny. Jego fryzura jak również styl w polu karnym do złudzenia przypomina mi Pippo Inzaghiego
Taki sam 'dobijacz'. A co go gola Piasta to..eh, ale odrobimy raczej oby.![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#5
|
|
Dobrze, ze zaznaczyłeś że w tej rundzie, bo Boguski w poprzednich to był na prawdę inteligentny gracz, który uwielbiał grać kombinacyjnie, no ale teraz to nie ta forma... Mimo wszystko strzela bramki, no i cóż, wielkiego wyboru nie ma jeśli chodzi o ofensywe.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#6
|
|
Boguski jest tak beznadziejny że nawet bramka tego nie zmieni. na dodatek notorycznie nie wraca ze spalonego
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy
Offline |
#7
|
|
Jak to jest, że drużyna grająca o mistrzostwo Polski nie potrafi sobie poradzić z Piastem Gliwice
![]()
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#8
|
|
Pytanie co dalo zmienienie Skorzy na Kasperczaka ? Teraz widać ,że ch*ja ,gramy dalej piach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#9
|
|
Wiadomo, ze wszystkie polskie ekipy odpadna juz w sierpniu z europejskich pucharow...i sie nawet nie ludze, ze bedzie inaczej.
Co do meczu...brakuje umiejetnosci i ambicji. |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#10
|
|
.......enie. Brakuje im tylko ambicji bo umiejętności mają. Robią nas wszystkich w chuja i wybierają sobie mecze w których im się chce, a że chce im się prawie nigdy to mamy efekty.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#11
|
|
Oczywiscie. Dlatego Boguski nie potrafi przyjac krotko pilki, dlatego Malecki ma klopoty z krotkim prowadzeniem pilki, dlatego Alvarez nie potrafi pilki dosrodkowac...itd, itd...mozna wymieniac...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#12
|
Przecież Wisła Skorży z 20 kolejek sezonu 09/10 i Wisła Kasperczaka 2010 to dwie różne drużyny, gołym okiem widać. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Kraków Południowy
Offline |
#13
|
|
Wreszcie!!!
![]()
"...Przed meczem fani obu drużyn śpiewają swoje klubowe hymny ;kibice Wisły: Jak długo na Wawelu, kibice Cracovii: Wisła to *****..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
Apropo Lecha to z tego sezonu mamy remis ,a na jesień porażkę. ![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Skąd: Bieżanów
Offline |
#15
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#16
|
|
No super, jaka taka gra zaczęła się dopiero po 2 bramkach ze spalonego, gdy Piastowi przestało się chcieć biegać i zrobiło się sporo miejsca. Pierwsza połowa to była chyba największa padaka w tej rundzie.
Oczywiście niezaprzeczalnym faktem jest to, że Kasperczak wygrywa mecze a Skorża je przegrywał. Nie wiem, może Henio zaprzedał duszę diabłu, albo jest wyjątkowym farciarzem. Ale niech nikt mi nie wmawia, że gra się jakoś znacząco poprawiła. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#17
|
|
Na tym forum co tydzień ktoś obwieszcza, że właśnie Wisła gra najlepszą/najgorszą połowę w sezonie.
Ale w sumie dobrze że to napisałeś, mam przynajmniej pewność, że to nie ja jestem ślepy Sam zresztą poruszyłeś ten problem:![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#18
|
|
znacząco nie
ale się poprawiła teraz przynajmniej są sytuacje, dośrodkowania o reszcie może dziś nie mówmy ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
|
Potworna ilość niechlujstwa w grze doskonale oddaje dzisiejsze nastawienie do meczu Wiślaków. Jak może zespół walczący o mistrzostwo, na parę kolejek przed końcem, tak nonszalancko i nieprofesjonalnie podchodzić do swoich obowiązków? Brak słów, to musi rodzić złość i gniew, to nie przystoi!
A Brożek - koszmar. Ani jednego udanego zagrania, tylko raz podbiegł (sic!), cały czas truchtem i podpórka rękami pod boki, masa niecelnych podań, dosłownie wszystko psuje - co on robi jeszcze na boisku? Druga sprawa - przyjmowanie piłki przez Boguskiego. Ileż razy jeszcze będzie mu prawie zawsze odskakiwała jak trampkarzowi po 1 treningu?! Alvarez - tym błędem przy golu skreślił się u mnie całkowicie. Klasowy obrońca nie ma prawa zaliczyć takiej wpadki. Skoro zaliczył - żadnym klasowym piłkarzem nie jest. Diaz - lewy obrońca musi więcej niż raz przekraczać własną połowę boiska. Kolejny nieprzygotowany do meczu. Jirsak - nic nie gra. Łobodziński - też słabo, od bocznego pomocnika trzeba wymagać więcej niż jednego dobrego dośrodkowania i próby strzału w całej połowie. Małecki - niechlujny i niedokładny jak reszta. Sobol ma ochotę do gry, ale na razie jedynie się szarpie. Nie ma z kim grać. Marcelo - nonszalancki w wybiciach. Trudno cokolwiek dobrego powiedzieć o Wiślakach po tej pierwszej połowie. Zważywszy na stawkę meczu - wstyd i kompromitacja. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|