
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#31
|
|
Gdyby patrzeć na to spotkanie przez pryzmat pozycji w tabeli to wynik na suwa się tylko jeden - wysokie zwycięstwo Wisełki. Ale wszyscy wiemy i widzimy w jakiej dyspozycji są poszczególni zawodnicy. Na pewno nie jest to najbardziej optymalna forma drużyny. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Nie ma innej alternatywy!!!
![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#32
|
|
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#33
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#34
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
|
Bez tego zaangażowania o zwycięstwo będzie szalenie ciężko, bo można założyć, że "Piastunki" będą biegać i walczyć, czym łatwo zniwelują nasze przewagi jeśli Wiślacy zagrają na stojąco, podpierając boki. A niestety mamy w zespole "wybitnych specjalistów" od takich zachowań, którzy zwykle nie przepuszczają żadnej okazji do "odpuszczenia sobie".
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#36
|
|
Zgoda na remis Lechii w Poznaniu!!!
Brak zgody na nasz remis w Gliwicach!!! ![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#37
|
|
Jesli ktoś ma miejsce w aucie to proszę na priv
|
|
|
|
Guest
|
#38
|
|
Ja bym na to nie liczył. Amica walcząc o 1 czy nawet 2 miejsce musi ten mecz wygrać. Z drugiej strony Lechia, która ma tak czy owak miejsce w środku tabeli w kieszeni i za tydzień najważniejszy z ich pkt. widzenia mecz w PP.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
#39
|
Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#40
|
|
Z Piastem tylko zwycięstwo. Od początku spróbowałbym gry z Mączyńskim i Bułgarem bo kiedy sprawdzać ich przydatność do drużyny jak nie teraz z przedostatnią drużyną. Jak Wisłą "siądzie" na początku tak jak na Lecha to o wynik jestem spokojny. Typuję 2,3-0 dla Nas.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#41
|
|
W Piaście na bramce będzie 17-letni młokos, wiec mam nadzieje ze nie będą sie bawić i próbować wejść z piłką do bramki tylko niech zacznął uderzać z 16-stki w światło bramki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków
Offline |
#43
|
|
Presing na 20 minut,dwie bramki i kontorlowana gra. Tak to widzę. Jednak jak pokazuje doświadczenie to będa zbyt zmęczeni po meczu z Amiką i z presingu nici. Liczę,że może Chrostov wejdzie od początku,bo chyba gorzej do Brożka zagrać się nie da.
![]()
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#44
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: NH
Offline |
#45
|
|
Szkoda, że Marcelo nie dostał żółtej z Lechem. Teraz by odpoczął i na spokojnie mielibyśmy 2 "czystych" stoperów.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#46
|
Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#47
|
|
Mam nadzieję, że Kasper zdecyduje się końcu na 4-3-3. Bo w napadzie mamy za mało argumentów, a Mączyński mógłby się ograć
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#48
|
|
Ejdzbiol jakich wykonawców widział byś na teraz w systemie 4-3-3 ? ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#49
|
W każdym normalnym kraju, piłkarze i trenerzy mówiący o dużych obciążeniach z powodu konieczności rozegrania paru meczów co 3 dni, zostaliby wyśmiani lub uznani za lekko stukniętych. Taka prawda. Mają wyjść i zagrać z pełnym, koniecznym do pokonania rywala zaangażowaniem, biegając - za to biorą pieniądze, to standard, a nie "duże obciążenie". Bez kwękania, symulowania aktywności, gry na alibi. To jest ich zawodowy obowiązek.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.04.2010 o godz. 15:08.
![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#50
|
|
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy. Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane ![]() ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#51
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#52
|
Natomiast ok - wypowiedź Kasperczaka jak by ją dosłownie rozumieć, jest żałosna, tyle że pewnie mu chodziło o Śląsk, Amike i Piast który jest już jutro - przynajmniej tak to rozumiem. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#53
|
Tylko co Ci zawodnicy prezentują, bo ostatnio widzę ospałego, przestraszonego bojącego się pojedynków Kirma, który myśli chyba już jak tu zagrać na MŚ. Hristov to jest dopiero niespodzianka widzieliśmy go 90 minut w Bełchatowie( wiadomo, nowy, pierwszy mecz) potem PP z Lechią i tyle chłopaka widzę, nie wiem ale wydaje mi się że Kasperczak lepiej zna Hristova niż my i nie da mu szansy od początku meczu, bo chłopak albo jest bez formy albo ma problem z aklimatyzacją i nie ma pewności że będzie się na bosiku prezentował lepiej niż Brożek. Oczywiście, może i masz rację że powinni zagrać od początku być może wypalą i odżyją na nowo wprowadzą jakiś pozytywny bodziec do zespołu. Wszystko pozostawiamy trenerowi, my tu możemy tylko spekulować kto wyjdzie a kto nie. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#54
|
|
Tyle, że Piast to nie Amika i grając przeciwko nim tak agresywnie będą się gubić, popełniać błędy, dzięki czemu będziemy mieli więcej sytuacji, i myśle, że 3-go bramkarza Piasta jakoś pokonamy (i to nie raz).
Powód: grać na całego i walczyć do upadłego!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.04.2010 o godz. 15:41.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#55
|
|
Zmiany w składzie w meczu z Piastem pewne
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: z domu
Offline |
#56
|
|
Nie pokonamy, jeśli nie będziemy strzelać na bramkę. Może to oczywista oczywistość, ale chyba nie dla naszych piłkarzy (co było dobitnie widać w meczu ze Śląskiem).
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik
Offline |
#57
|
|
Ledwo co się większość wykurowała, a tu znowu kontuzje. Cały czas pod górkę.Co by nie mówić na Pawełka można ponarzekać, ale jak go zabraknie to jest duży problem. Mam nadzieję, że Juszczyk udźwignie odpowiedzialność i nie popełni błędu w najbliższym meczu. A niestety chyba będzie musiał bronić już do końca sezonu. Jedyną receptą jest atak i daleka gra od własnej bramki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków
Offline |
#58
|
|
najwyższy czas żeby Juchu pokazał co potrafi i się nauczył... akurat wchodzi do gry w takim momencie że nie może dać plamy... udźwignie, moim zdanie udźwignie presję
zresztą, nie ma innego wyjścia.konferencja przedmeczowa: http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-ni...latwych-meczy/ ![]()
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)
Offline |
#59
|
|
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.
Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol ![]()
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA
Offline |
#60
|
|
Bez bramkarza Mariusza Pawełka i obrońcy Piotra Brożka Wisła Kraków będzie musiała sobie radzić w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Gliwice. Niepewny jest też udział w tym meczu kapitana Arkadiusz Głowackiego, któremu na dzisiejszym treningu pojawił się problem z mięśniem łydki.
http://sport.interia.pl/raport/wisla...ckiego,1470192 Znowu nam sie druzyna sypie ;/ ![]()
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|