The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.04.2010, 12:17
Gdyby patrzeć na to spotkanie przez pryzmat pozycji w tabeli to wynik na suwa się tylko jeden - wysokie zwycięstwo Wisełki. Ale wszyscy wiemy i widzimy w jakiej dyspozycji są poszczególni zawodnicy. Na pewno nie jest to najbardziej optymalna forma drużyny. Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Nie ma innej alternatywy!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 25.04.2010, 12:24
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.04.2010, 12:33
Cytat:
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
CHciałbym, aby tak było, ale rzadko się zdarza w naszym przypadku, by wyjśc tak skoncentrowanym na inną drużynę, niż Lech, Legia. Gdybyśmy zagrali z takim zaangażowaniem z Piastem to wynik oscylowałby w granicach 3-0.
Odpowiedz cytując
prober
Senior Member
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.04.2010, 12:34
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Mimo wszystko nie wyobrażam sobie innego wyniku niż nasze zwycięstwo. Nie ma innej alternatywy!!!
Jest alternatywa: remis w Gliwicach, a Lechia wywozi punkt z Poznania


minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 25.04.2010, 12:38
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Bez tego zaangażowania o zwycięstwo będzie szalenie ciężko, bo można założyć, że "Piastunki" będą biegać i walczyć, czym łatwo zniwelują nasze przewagi jeśli Wiślacy zagrają na stojąco, podpierając boki. A niestety mamy w zespole "wybitnych specjalistów" od takich zachowań, którzy zwykle nie przepuszczają żadnej okazji do "odpuszczenia sobie".
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
STARY WIŚLAK
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 25.04.2010, 12:55
prober napisał(a):Wyświetl post
Jest alternatywa: remis w Gliwicach, a Lechia wywozi punkt z Poznania
Zgoda na remis Lechii w Poznaniu!!!

Brak zgody na nasz remis w Gliwicach!!!
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
Odpowiedz cytując
donecki
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 25.04.2010, 17:38
Jesli ktoś ma miejsce w aucie to proszę na priv
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 26.04.2010, 08:24
STARY WIŚLAK napisał(a):Wyświetl post
Zgoda na remis Lechii w Poznaniu!!!
Brak zgody na nasz remis w Gliwicach!!!
Ja bym na to nie liczył. Amica walcząc o 1 czy nawet 2 miejsce musi ten mecz wygrać. Z drugiej strony Lechia, która ma tak czy owak miejsce w środku tabeli w kieszeni i za tydzień najważniejszy z ich pkt. widzenia mecz w PP.
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 26.04.2010, 09:13
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Jeśli zagramy z taką skutecznością jak w meczu z Amicą, to w najlepszym wypadku zremisujemy 0-0.

Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
pozowski
Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 26.04.2010, 09:33
Z Piastem tylko zwycięstwo. Od początku spróbowałbym gry z Mączyńskim i Bułgarem bo kiedy sprawdzać ich przydatność do drużyny jak nie teraz z przedostatnią drużyną. Jak Wisłą "siądzie" na początku tak jak na Lecha to o wynik jestem spokojny. Typuję 2,3-0 dla Nas.
Odpowiedz cytując
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 26.04.2010, 10:21
W Piaście na bramce będzie 17-letni młokos, wiec mam nadzieje ze nie będą sie bawić i próbować wejść z piłką do bramki tylko niech zacznął uderzać z 16-stki w światło bramki.
Odpowiedz cytując
Zbyychu
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 26.04.2010, 11:59
Spotkanie poprowadzi sędzia Szulc. Tutaj, jak sędziował w tym sezonie - klik.
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 26.04.2010, 12:04
Presing na 20 minut,dwie bramki i kontorlowana gra. Tak to widzę. Jednak jak pokazuje doświadczenie to będa zbyt zmęczeni po meczu z Amiką i z presingu nici. Liczę,że może Chrostov wejdzie od początku,bo chyba gorzej do Brożka zagrać się nie da.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 26.04.2010, 12:16
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...eczu_z_lechem/

:/
Odpowiedz cytując
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 26.04.2010, 14:36
Szkoda, że Marcelo nie dostał żółtej z Lechem. Teraz by odpoczął i na spokojnie mielibyśmy 2 "czystych" stoperów.
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 26.04.2010, 14:41
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy a taką agresją i walecznością jak z Amiką, to o wynik jestem spokojny.
Nie zagramy bo :" - Obciążenia meczowe rzeczywiście ostatnio są duże, ale jesteśmy świadomi celu i nie możemy narzekać - mówi Kasperczak. "

Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia.
Odpowiedz cytując
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 26.04.2010, 14:46
Mam nadzieję, że Kasper zdecyduje się końcu na 4-3-3. Bo w napadzie mamy za mało argumentów, a Mączyński mógłby się ograć
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 26.04.2010, 14:58
Ejdzbiol jakich wykonawców widział byś na teraz w systemie 4-3-3 ? ?
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 26.04.2010, 15:03
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Nie zagramy bo :" - Obciążenia meczowe rzeczywiście ostatnio są duże, ale jesteśmy świadomi celu i nie możemy narzekać - mówi Kasperczak. "

Zagrali raptem 2 razy od 3 kwietnia i już są duże obciążenia.
Takie wypowiedzi o "dużych obciążeniach), po ledwie dwóch meczach w przeciągu 3 dni i po wcześniejszej dłuższej przerwie w lidze, rzeczywiście wyglądają groteskowo i mówiąc, eufemistycznie, niefortunnie. Mogą jedynie świadczyć o braku profesjonalizmu i patologii mentalnej, dlatego dziwię się, że Kasperczak po nie sięga i w ten sposób próbuje cokolwiek tłumaczyć.

W każdym normalnym kraju, piłkarze i trenerzy mówiący o dużych obciążeniach z powodu konieczności rozegrania paru meczów co 3 dni, zostaliby wyśmiani lub uznani za lekko stukniętych. Taka prawda.

Mają wyjść i zagrać z pełnym, koniecznym do pokonania rywala zaangażowaniem, biegając - za to biorą pieniądze, to standard, a nie "duże obciążenie". Bez kwękania, symulowania aktywności, gry na alibi. To jest ich zawodowy obowiązek.
Ostatnio edytowane przez Markus : 26.04.2010 o godz. 15:08.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 26.04.2010, 15:13
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 26.04.2010, 15:18
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Ty rzeczywiście uważasz, że rozegranie 2 spotkań w w terminie 3.04 do 24.04 to jest "duże obciążenie meczowe w ostatnim czasie" ?
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 26.04.2010, 15:23
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Ty rzeczywiście uważasz, że rozegranie 2 spotkań w w terminie 3.04 do 24.04 to jest "duże obciążenie meczowe w ostatnim czasie" ?
Uważam że dla naszych obiboków 2 mecze w 4 dni(do tego kolejny za 3) to baardzo duże obciążenie.Gdzie oczywiście jest to polska patologia.
Natomiast ok - wypowiedź Kasperczaka jak by ją dosłownie rozumieć, jest żałosna, tyle że pewnie mu chodziło o Śląsk, Amike i Piast który jest już jutro - przynajmniej tak to rozumiem.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 26.04.2010, 15:28
1q2 napisał(a):Wyświetl post
No ale z drugiej strony Markusie, Kasperczak mówi prawdę, inna sprawa że nic go to nie kosztuje bo nie jest za to odpowiedzialny
Zresztą trener ma taki wybór jakiego dawno nikt nie miał - Głowacki świeżutki, to samo Ba,Jirsak,Kirm czy Christov - nic nie stoi na przeszkodzie by to oni zaczęli ten mecz, szczególnie że Brożek czy Boguski są kompletnie bez formy.

Akurat w tym meczu tez trochę cwaniactwa by się chyba jednak przydało i gdzieś tak pod koniec meczu żółtko dla Marcelo było by wskazane

Tylko co Ci zawodnicy prezentują, bo ostatnio widzę ospałego, przestraszonego bojącego się pojedynków Kirma, który myśli chyba już jak tu zagrać na MŚ.
Hristov to jest dopiero niespodzianka widzieliśmy go 90 minut w Bełchatowie( wiadomo, nowy, pierwszy mecz) potem PP z Lechią i tyle chłopaka widzę, nie wiem ale wydaje mi się że Kasperczak lepiej zna Hristova niż my i nie da mu szansy od początku meczu, bo chłopak albo jest bez formy albo ma problem z aklimatyzacją i nie ma pewności że będzie się na bosiku prezentował lepiej niż Brożek.

Oczywiście, może i masz rację że powinni zagrać od początku być może wypalą i odżyją na nowo wprowadzą jakiś pozytywny bodziec do zespołu.

Wszystko pozostawiamy trenerowi, my tu możemy tylko spekulować kto wyjdzie a kto nie.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 26.04.2010, 15:38
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zagramy z taką skutecznością jak w meczu z Amicą, to w najlepszym wypadku zremisujemy 0-0.

Agresją i walecznością się bramek nie zdobywa. Jak nasi piłkarze nie zaczną w końcu strzelać na bramkę przeciwnika, to będziemy w dupie.
Tyle, że Piast to nie Amika i grając przeciwko nim tak agresywnie będą się gubić, popełniać błędy, dzięki czemu będziemy mieli więcej sytuacji, i myśle, że 3-go bramkarza Piasta jakoś pokonamy (i to nie raz).
Powód: grać na całego i walczyć do upadłego!
Ostatnio edytowane przez Kamson : 26.04.2010 o godz. 15:41.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 26.04.2010, 16:01
Zmiany w składzie w meczu z Piastem pewne
Cytat:
Wiadomo już, że Mariusza Pawełka i Piotra Brożka zabraknie w kadrze meczowej na spotkanie ligowe Wisły z Piastem Gliwice.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...tii_na_piasta/
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 26.04.2010, 16:05
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Tyle, że Piast to nie Amika i grając przeciwko nim tak agresywnie będą się gubić, popełniać błędy, dzięki czemu będziemy mieli więcej sytuacji, i myśle, że 3-go bramkarza Piasta jakoś pokonamy (i to nie raz).
Nie pokonamy, jeśli nie będziemy strzelać na bramkę. Może to oczywista oczywistość, ale chyba nie dla naszych piłkarzy (co było dobitnie widać w meczu ze Śląskiem).
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 26.04.2010, 16:10
Ledwo co się większość wykurowała, a tu znowu kontuzje. Cały czas pod górkę.Co by nie mówić na Pawełka można ponarzekać, ale jak go zabraknie to jest duży problem. Mam nadzieję, że Juszczyk udźwignie odpowiedzialność i nie popełni błędu w najbliższym meczu. A niestety chyba będzie musiał bronić już do końca sezonu. Jedyną receptą jest atak i daleka gra od własnej bramki.
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 26.04.2010, 20:44
najwyższy czas żeby Juchu pokazał co potrafi i się nauczył... akurat wchodzi do gry w takim momencie że nie może dać plamy... udźwignie, moim zdanie udźwignie presję zresztą, nie ma innego wyjścia.

konferencja przedmeczowa: http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-ni...latwych-meczy/
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
3rider
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Galicja (d.Biała Chorwacja)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 26.04.2010, 21:16
Trudniejszy okazal sie mecz z Polonia, ktora nad nami gorowala przez 2/3 meczu niz potyczka z Lechem i niech to da naszym do myslenia. Piast bedzie walczyl na 120%, my musimy ich przebic wlasnie agresja, siasc na nich pressingiem tak samo jak na Lechu. Mozemy zapomniec o bazowaniu na "wyzszosci pilkarskiej" w takich meczach, tutaj punkty sie WYRYWA.

Niech Kasper im opowie o slabosciach w meczu z Czarnymi Koszulami, gdzie ulegalismy walecznoscia na kazdym kroku. Oni beda ciac , my nie mozemy ulec i byc dluzni! Mistrzem Polski zostanie najbardziej waleczny zespol
HENRYK TOMASZ REYMAN (1897-1963) – piłkarz (środkowy napastnik), podpułkownik Wojska Polskiego. Walczył w I wojnie światowej, wojnie polsko-bolszewickiej, w czasie powstań śląskich, uczestnik kampanii wrześniowej, ranny w bitwie nad Bzurą. Dowódca I batalionu 37. pułku piechoty z Kutna. W latach 1910-1933 występował w Wiśle Kraków, w barwach której w latach 1927-33 grając w lidze zdobył 109 goli. 9-krotny reprezentant kraju, w 1924 kapitan reprezentacji na Olimpiadzie w Paryżu.
Odpowiedz cytując
ardianek
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: POLSKA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 26.04.2010, 22:09
Bez bramkarza Mariusza Pawełka i obrońcy Piotra Brożka Wisła Kraków będzie musiała sobie radzić w wyjazdowym spotkaniu z Piastem Gliwice. Niepewny jest też udział w tym meczu kapitana Arkadiusz Głowackiego, któremu na dzisiejszym treningu pojawił się problem z mięśniem łydki.

http://sport.interia.pl/raport/wisla...ckiego,1470192

Znowu nam sie druzyna sypie ;/
Jazda, Jazda, Jazda - BIAŁA GWIAZDA!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:28.