
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#1
|
|
24 października w Sosnowcu Wisła wygrała 2:1.
Historia ligowych spotkań w Gliwicach nie jest zbyt bogata. Rok temu był remis 1:1 (wyrównującego gola w 73. minucie strzelił Małecki). Drużyna pod wodzą Kasperczaka jeszcze nie przegrała, w pięciu meczach zdobyła 13 punktów. Aktualna tabela i forma: Kod:
1. Wisła 25 54 33331 2. Lech 25 50 31331 3. Legia 25 48 13033 4. Ruch 25 47 33131 Powód: aktualizacja tabeli
Ostatnio edytowane przez prober : 25.04.2010 o godz. 18:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2010
Offline |
#2
|
|
Nie wyobrażam sobie innego rezultatu niż zwycięstwo Wisły. Po pierwsze dlatego, że z takimi drużynami TRZEBA wygrywać z marszu, po drugie pozostałe 3 drużyny z czołówki są faworytami swoich meczów i powinny je wygrać.Aczkolwiek coś czuję, że Lechia może sprawić niespodziankę
No i po trzecie - na tym etapie NIE MOŻNA pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów.![]() Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,
Ten boski Krakowski nasz TS. I w każdej chwili czy dobrej czy złej, Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#3
|
|
3 pkt innego scenariuszu nie widzę! Piast zagra bez Nalepy co powinno być naszym atutem zagrać tak jak dzisiaj z Lechem to będzie 0:3 Do składu wraca Głowa i zapewne Issa Ba.
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Online |
#4
|
|
Ja mysle ze to powinien byc latwiejszy mecz niz rok temu. Cos mi sie wydaje ze wtedy Piast byl w wyzszej formie. Ale moze byc roznie. Gray teraz co kilka dni, mozemy nie wytrzymac tempa w ktoryms z meczow. Ja bym z tego powodu dał szanse Kirmowi od poczatku meczu i chociazby Hristovowi, niech sie chlopak pokaze bo szczerze mowiac ani Brozio ani Bogus nie wnosza nic specjalnego do ataku... ok rozumiem, trener jest blizej Bułgara, zna lepiej jego dyspozycje ode mnie ale czy zastepujac pilkarza ktory jest w fatalnej formie i wpuszczajac pilkarza ktory jest powiedzmy w takiej samej formie cos ryzykujemy? Raczej niewiele a mozemy sie przekonac czy w meczu rzeczywiscie Hristov bedzie slabszy od Brozka czy Boguskiego
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#5
|
|
albo ten 17latek okaze sie objawieniem.. ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#6
|
|
Nasi podejść skoncentrowani ale z kompletnym luzem psychicznym. Teraz dopóki nie przegrają meczu mogą mówić sobie : Jeśli ten mecz przegramy nic sie nie stanie..... mamy 4 punkty przewagi. Poprostu z agresją i zaangażowaniem ale bez spięcia.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#7
|
|
Niech będzie, przecież objawienia też puszczają co jakiś czas bramki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2003
Skąd: o tam
Offline |
#8
|
|
11 w bramce...
piękny mecz k*** :( tu będzie potrzebny ktoś kto prosto umie kopnąć a z formą strzelecką Brożka nadal jest niewesoło ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#9
|
|
Najbliższe dwa mecze to Piast i Korona. Później Legia i Cracovia.
Potencjalni zagrożeni kartkowicze na najważniejsze mecze (liczba żółtych kartek - czwarta kartka skutkuje pauzą w kolejnym meczu): Jirsak 3 Marcelo 3 Małecki 2 Alvarez 2 Piotr Brożek 2 Diaz 2 Jop 2 Jeśli Jirsak i Marcelo chcą się kartkować... to powinni wybrać Gliwice ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline |
#10
|
|
A mnie ten mecz martwi bardziej, niż dzisiejszy z Lechem.
Po pierwsze, kompletnie nie mamy kogoś, kto potrafi strzelać bramki, a w tym meczu będziemy atakować. Po drugie, oby zaangażowanie i pressing były na poziomie podobnym jak dzisiaj. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#11
|
|
Trzeba pyknąć ich 3-0 i kolejny przestanek w drodze po mistrza za nami
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 09.2007
Offline |
#12
|
|
To co prezentuje Piast to kpina , nie wygrać z nimi wyraźnie to frajerstwo i brak woli walki. Po dzisiejszym meczu myślę że apetyty wszystkim urosły dojdzie Głowa i Issa Ba więc będzie dobrze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#13
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
Przestrzegam przed pochopnym dopisywaniem Wiśle 3 punktów w tym meczu - nie dzielmy skory na niedźwiedziu. To może być bardzo ciężki bój, gdyż Piast właśnie znalazł się w strefie spadkowej i będzie grał o życie, a nasi mogą go po spotkaniu z Lechem po prostu zlekceważyć.
Oby nie. Trzeba zagrać zdecydowanie i szybko zdobyć gole, a potem kontrolować przebieg meczu. ![]()
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...) "Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze" |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#15
|
|
Podaj źródło, na oficjalnej stronie internetowej Wisły jak i oficjalnej stronie internetowej Piasta figuruje Małecki jako strzelec bramki.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: BF
Offline |
#16
|
![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#17
|
|
Ja uważam, że mecz będzie cięższy zważywszy na to że Piast jest w kiepskiej sytuacji zajmuje 15 czy 14 miejsce w ekstraklasie i jak powietrza potrzebuje punktów, ja stawiam na wymęczone 1-0 boisko może lepsze niż w Warszawie na Polonii ale zespół też z nożem na gardle i wątpię w to że się otworzy przed nami i będzie atakował, pewnie się nastawią na grę z kontry i murowanie bramki.
Ciężki mecz i nie ma co już dodawać Wiśle 3 punktów bo różnie bywa w piłce nożnej. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#18
|
|
Ktoś się może orientuje, czy będzie bronił ten 17-letni Kasprzik? Bo to jest chyba trzeci bramkarz, a co z rezerwowym?
Dzięki z góry! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#19
|
![]() A co do meczu łatwo nie będzie. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Member
Od: 03.2010
Offline |
#20
|
|
Jeśli mamy zdobyć mistrza to takie mecze po prostu musimy wygrywać i tu nie ma dyskusji. Styl jest dla mnie nie ważny - bo w tym sezonie cudownej gry bym nie oczekiwał już.
Jak dla mnie może być wymęczone 1-0, ale stawiam 2-0 do przodu. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Jaworzno
Offline |
#21
|
|
Piast jest teraz w bardzo słabej dyspozycji, ale w sytuacji w której się znależli będą napewno bardzo zmotywowani. Mecz niestety nie będzie łatwy, ale musi się udać wygrać. Nie możemy stracić tej przewagi w meczach z piastem i koroną bo trzeba mieć jakąś zaliczke punktową nad lechem przed meczem z legią (cracovi nie licze bo nie wyobrażam sobie żebyśmy z nimi teraz nie wygrali). Będzie dobrze. Ciężko ale dobrze
![]() |
|
|
|
Member
Od: 10.2009
Offline |
#22
|
|
o ile pamietam to Boguski nam uratowal remis z pejsami rok temu, ale moge sie mylic, a z piastem to Malecki na stowe.
|
|
|
|
sssssssss..
Od: 10.2003
Skąd: IE
Offline |
#23
|
|
stałe fragmenty gry przy tym niedoświadczonym bramkarzu powinny przynieść brameczki
powinniśmy potrenować ten element gry a szczególnie wrzutki ważne żeby strzelić coś jeszcze w pierwszej połowie a mecz może się fajnie ułożyć na plus że jest taka krótka przerwa bo Piast się tak szybko nie pozbiera i już pewnie zaczęli kalkulować zdobycze pkt w pozostałych kolejkach jest to klub chyba z największymi kłopotami finansowymi w tym sezonie i w dodatku z ogromnymi problemami ze stadionem stąd aż takiego przebicia nie mają na pozostanie w naszej piłkarskiej Elicie ![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 05.2009
Offline |
#24
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2008
Offline |
#25
|
|
Z Legią zagrali naprawdę dobrze przynajmniej do momentu kiedy nie stracili zawodnika...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Offline |
#26
|
|
rok temu w Gliwicach był tylko remis (1-1) wiec ostrożnie.Piast gra z nożem na gardle i zagra jak o życie
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#27
|
|
Piast wcale nie zagrał z Legia tak źle jakby wskazywał wynik. Nie zmienia to faktu, że jeżeli nie wygramy z nimi to będzie frajerstwo. Dzieciak w bramce i beznadziejna reszta w polu. Jedyne czego się boję to syndromu Levadii ( przewaga z której g... wynika) i syndromu "mistrza już mamy". Myślę jednak że nasi dadzą radę. Kasperczak mimo mojej początkowej niechęci do niego jednak coś im do tych łbów wbija powoli. Widać jakieś zalążki taktyki innej niż "świeca" do przodu i się zobaczy plus dosyć przyzwoite zaangażowanie. Może słaby ( w Wiśle) Kirm na ławce, Brozio często motywujący się w rezerwie plus Mączyński który wchodzi na dłużej niż 25 sek. dają innym do myślenia.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#28
|
|
Tak, przepraszam za wprowadzenie zamieszania. Pomylił mi się ten mecz ze spotkaniem z Polonią Bytom, gdzie wyrównał Boguski też w 73. minucie właśnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie
Offline |
#29
|
|
jak nie strzelą bramki 17 latkowi to bedzie skandal!!! 3 - 0 spokojnie musi być.
![]()
Jovanovic - masz plusa.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#30
|
|
Co wy tak cały czas o tym 17latku? Casillas jak wygrywał Puchar Mistrzów miał 18 lat. Więc spokojnie, młodzi bramkarze też mogą zagrać mecz życia. Odrębną sprawą jest fakt, że z Piastem musimy wygrać i co do tego nie ma najmniejszej wątpiliwości. Jak dla mnie może być brzydkie 1:0 bo i ten sezon będzie już do końca stał pod znakiem, delikatnie mówiąc, mało efektownej gry Wisły.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|