
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Nie mówię ze grał świetnie, ale grał lepiej niż np. Brożek na drugiej stronie. Dużo grał bez piłki i pokazywał się do gry czego nie było u jego kolegów. Nigdy nie zachwalałem Łobo , bo wszyscy wiedza ze pewnego poziomu nie przeskoczy jednak od 3 spotkań uważam ze gra poprawnie. Napisałem o tym bo nie nawiedzę jak ktoś krytykuje żeby tylko krytykować. Zawsze patrze obiektywnie na to co sie dzieje i uważam ze Łobodziński akurat teraz nie zasługuje na taka krytykę, bo na tle Brożków, Alvareza, Kirma, Jrsaka, i w drugiej połowie Ba wypada lepiej. Bądźmy sprawiedliwi
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|