
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk
Offline |
#1
|
|
Profesjonalista jak Ba ma prawo wymagac by boisko bylo proste bez dziur w ktore wpadaja mu nogi!!!!!
Malecki najlepszy bo jest przyzwyczajony do kartoflisk a dla Ba to nowe doswiadczenie! Polonia kare powinna placic za ten syf ! ![]()
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#2
|
|
Oczywiście, że powinni bulic a nawet sędzia techniczny powinien miec prawo do odgwizdania walkowera za takie kartoflisko. No sory to juz w 5 lidze sa duuuzo lepsze boiska a to ma byc Ekstraklasa? Poziom meczu dramatyczny i na pewno w jakiejs mierze stalo sie to przez murawe. na amice ostatnio to samo bylo a okazalo sie, ze mozna murawe wymienic. Karac walkowerami inaczej wsi z ligi nigdy nie wyplenimy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
Zgadzam sie natomiast co do kary na ten syf. Jakies wymogi chyba sa, poza tym ekstraklasowy klub pilkarski chyba powinien miec minimum przyzwoitosci i zadbac o to, zeby nikt nie zostal kalaeka w czasie wykonywania pracy. Zycze im spadku razem z ich wiernymi przyjaciolmi z Kaluzy. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|