
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym
Offline |
#1
|
|
Ktoś dzisiaj zaniósł jaja (ze święconką) i nieźle poświęcił
Kiedy nasze asy strzelić nie mogą, pomaga murawa. Za to nasi powinni jutro gęsiego do kościoła - na rezurekcję, może wreszcie się obudzą!A Majdan się chełpił, że "boisko" to im pomoże - akurat ![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków
Offline |
#2
|
|
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!
najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6
Offline |
#3
|
Polonia za 35tys/miesięcznie wynajmuje płytę od WOSiR na 90 minut tygodniowo. Wojciechowski dawno chciał sfinansować nowa płytę, bo dyrektor WOSiR (członek-założyciel Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa) Janusz Kopaniak zasłaniał się ciągle jakimiś przetargami, które podobno muszą trwać, ale tym razem Kopaniak zasłaniał się czym innym i murawy nie ma. Tak czy siak, Polonia gra zawsze jak na wyjeździe, bo nie ma nic, nawet boisk treningowych a prezydent miasta (PO) przekazała 500.000.000 "dotacji" ITI na nowy stadion dla Legii. Tak to mniej więcej wygląda...od zawsze czyli przez PRL do dziś czyli PRL BIS.
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 03.04.2010 o godz. 19:52.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#4
|
|
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy. Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze
Offline |
#5
|
|
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd. Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#6
|
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|