The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 03.04.2010, 17:16. Polonia - murawa 0:1
Ktoś dzisiaj zaniósł jaja (ze święconką) i nieźle poświęcił Kiedy nasze asy strzelić nie mogą, pomaga murawa. Za to nasi powinni jutro gęsiego do kościoła - na rezurekcję, może wreszcie się obudzą!
A Majdan się chełpił, że "boisko" to im pomoże - akurat
Odpowiedz cytując
Dubi
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Glasgow/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 03.04.2010, 17:26
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!

najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie !
Odpowiedz cytując
Boomcha
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: Warszawa, Konwiktorska 6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.04.2010, 19:50
Dubi napisał(a):Wyświetl post
SPRAWIEDLIWOSCI stało się zadość !!

najpierw niech zajmą się murawą,czyt.stadionem, nastepnie grą w ekstraklasie !
Polonia Warszawa nie jest właścicielem ani nie zarządza obiektem Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy Konwiktorskiej 6.

Polonia za 35tys/miesięcznie wynajmuje płytę od WOSiR na 90 minut tygodniowo. Wojciechowski dawno chciał sfinansować nowa płytę, bo dyrektor WOSiR (członek-założyciel Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa) Janusz Kopaniak zasłaniał się ciągle jakimiś przetargami, które podobno muszą trwać, ale tym razem Kopaniak zasłaniał się czym innym i murawy nie ma.

Tak czy siak, Polonia gra zawsze jak na wyjeździe, bo nie ma nic, nawet boisk treningowych a prezydent miasta (PO) przekazała 500.000.000 "dotacji" ITI na nowy stadion dla Legii.

Tak to mniej więcej wygląda...od zawsze czyli przez PRL do dziś czyli PRL BIS.
Ostatnio edytowane przez Boomcha : 03.04.2010 o godz. 19:52.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 03.04.2010, 17:27
KarLOL napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz powtarzam, cieszmy się z 3 punktów. Szczęście mają lepsi
Historia juz wiele razy pokazala, ze suma szczescia zawsze wychodzi na zero.
Dzisiaj sie cieszymy.

Swoja droga Wojciechowski tyle kasy topi w tej pilce, ze mogl sie pokusic o wymiane murawy tak jak to zrobili w Poznaniu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
maRgrabkarz
Senior Member
 
Od: 03.2006
Skąd: Puchowe Zbocze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.04.2010, 17:31
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd.
Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn.
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.04.2010, 17:39
maRgrabkarz napisał(a):Wyświetl post
no muszę się o to spytać: niektórzy nadal/znowu widzieli "rękę Kasperczaka"?
nie mam nic do warsztatu Henriego. Po prostu kolejny mecz mnie utwierdza w przekonaniu, że tym kopaczom trzeba przez min. miesiąc na spokojnie wkładać do głowy pewne schematy by zrozumieli cokolwiek, np. jak się prosto kopie piłkę, szybciej ją rozgrywa itd.
Inna sprawa, że murawę w Warszawie mają przynajmniej adekwatną do poziomu grających dzisiaj na niej drużyn.
Do końca sezonu nic sie nie zmieni. Natomiast od nowego należy wymagać zdecydowanej poprawy gry. Najbardziej kuleje gra bez piłki.
..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:28.