The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#121
Stary 03.04.2010, 16:08
Łobo w jakiej by formie nie był to i tak jest za słaby na Wisłę. Ogólnie taktyka Henia opiera się na robieniu przewagi dzieki skrzydłowym, a jakich mamy skrzydłowych każdy widzi.

Plusem jest, że Brożek coś zaczął się ruszać z przodu. Jeszcze ze 2 tygodnie tych indywidualnych treningów i może strzeli bramkę.
..
Odpowiedz cytując
Chesteroski
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 03.04.2010, 16:09
Trudny mecz o dziwo, Polonia zmotywowana a nasi bez błysku, mimo wszystko jest szansa żeby coś wpadło i daj Boże niech wpadnie.
Nie! Jeszcze trochę! Mamy czas! Bo widzicie
Do stracenia nikt z nas nie ma nic - i tyle!
A więc krzyczmy! Krótką chwilę - całe życie!
Nim znikniemy - głośno krzyczmy krótką chwilę!

Kasperczak trzymaj się!!!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 03.04.2010, 16:10
Marcelo słabo, Diaz słabo, Issa Ba katastrofalnie.
Nie jestem rasistą.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
AdiWiślak.
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#124
Stary 03.04.2010, 16:10
WiślakMyślenice, ja rozumiem ,że można skomentować akcję , ale chyba nie musisz pisać posta co minutę ? ;/
Gramy taki piach ,że aż żal patrzeć. Wygląda jakby to był pojedynek ostatniej dryżyny z przedostatnią.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 03.04.2010, 16:10
oczy bolą od patrzenia na tą kopaninę, co najgorsze to nie widać żadnej różnicy między oboma ekipami

najlepiej całość podsumowała "akcja" Łobo z końcówki, piłka mu przeleciała między nogami jakby w ogóle nie widział, że leci w jego stronę, jego "gra" to jakiś sabotaż
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 03.04.2010, 16:11
****a jak można zezwolić na rozgrywanie meczu na takim gównie bo boiskiem tego nie nazwę.
Odpowiedz cytując
Mamba
Senior Member
 
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 03.04.2010, 16:12
Dzięki bogu Poloniści trafiają w Juszczyka, choć trzeba przyznać, że nam dupę uratował w sytuacji sam na sam... 2 połowa gorsza być nie może

Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 03.04.2010, 16:13
Fakt, grają katastrofalnie, ale śmiem twierdzić, że nasze wojska w Afganistanie mają lepsze boiska. I na pewno ma to spory wpływ na naszą grę.

Martwi postawa Issa, ale tłumaczę to sobie tym, że chłopak jest techniczny i ciężko mu się gra na kretowisku.
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#129
Stary 03.04.2010, 16:13
Po raz kolejny zal patrzyc na to co gra Pawel Brozek. Zreszta o ile sie nie myle, jego brat nie zrobil ani jednej ofensywnej akcji. Przy tak grajacym rodzenstwie nie czekalbym ze zmianami ani chwili i juz po przerwie wystawil Boguskiego z Kirmem oraz Jirsakiem za nieporadnego Lobodzinskiego (mysle ze gdyby Bogus znalazl sie w tej sytuacji, w ktorej Lobo nawet nie oddal strzalu, to w tej chwili Wisla prowadzilaby 1:0)
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 03.04.2010, 16:13
Pół żartem, pół serio

Wychodząc z tunelu Diaz wyraźnie trzymał się za głowę, najprawdopodobniej zap*** głową o sufit.
Łobodzińskiemu chyba ptak nasrał na głowę.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 03.04.2010, 16:13
Piach. Mam nadzieję że Heniek znowu będzie miał nosa do zmian.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#132
Stary 03.04.2010, 16:13
Luke : on się tam poślizgnął. Mi się wydaję, że Łobo mimo wszystko wybija się na tle reszty naszych graczy, na plus oczywiście.

Baa niewidoczny, Piotrek Brożek do zmiany. Sobol w defensywie fajnie, a jak jesteśmy przy piłce to zero. Alvarez - każda piłka u niego to wykop na pałę i w konsekwencji strata.

Trzymam kciuki mimo wszystko. Chyba może być tylko lepiej. Boisko fatalne.
Odpowiedz cytując
Evil_
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 03.04.2010, 16:14
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

najlepiej całość podsumowała "akcja" Łobo z końcówki, piłka mu przeleciała między nogami jakby w ogóle nie widział, że leci w jego stronę, jego "gra" to jakiś sabotaż
to była taka sztuczka techniczna Łobo, hahah miazga to wyglądało.
Odpowiedz cytując
Tomgoo
Senior Member
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Sokołów Młp.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#134
Stary 03.04.2010, 16:16
Boisko okropne, gra podobnie. Strasznie ogrywają po raz kolejny Alvareza, nie wiem czy Burliga nie byłby słuszniejszym wyborem. Oba Brożki nie istnieją, Pieta to nie skrzydłowy, i nawet poprzednie udane jego mecze na tej pozycji tego faktu nie zmienią. A na Pawła szkoda patrzeć, mimo że o dziwo jest lepiej niż w poprzednim meczu, lecz nadal dno. Natomiast co do Juszczyka, jakby to powiedzieć. Strasznie go obijają, tylko w przeciwieństwie do pewnego filmiku z zimowej górki on stoi w dobrym miejscu. Oby udało się coś wtoczyć...
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#135
Stary 03.04.2010, 16:16
Zastanawiam się czy Nasza gra wyglądała by gorzej gdyby zamienić pozycjami Juszczyka z Lobodramatem.
Boże, czemuś nas pokaral takimi "futbolistami".
0:0 będzie. Chyba ze znów się Boguski prawie o piłkę zabije.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#136
Stary 03.04.2010, 16:16
PS, czy ktoś też zauważył, że Łobo zaczął robić zwody do środka, czy mi się przywidziało?:o
Odpowiedz cytując
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 03.04.2010, 16:17
Z innej beczki: Micański trafił w 3 minucie - Zagłębie 1:0 Lechia
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 03.04.2010, 16:17
Nie rozumiem tego grania na sile Pawlem Brozkiem w ataku. Skoro sam mowi, ze nie ma formy to niech zagra w ME i tam sie odbuduje i przelamie. Po tym co widzialem w Belchatowie nie sadze zeby Christow gorzej gral.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#139
Stary 03.04.2010, 16:17
Juszczyk jest bardziej pawełkowaty od Pawełka.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 03.04.2010, 16:18
MaG* napisał(a):Wyświetl post
****a jak można zezwolić na rozgrywanie meczu na takim gównie bo boiskiem tego nie nazwę.
popieram , tracimy na tym bo lubimy gre po ziemii,a tu sie nei da ,ale skoro sie nei da , to niech graja dzide do przodu i walcza o pilke ,ale naszym sie biegac nei chce
Odpowiedz cytując
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 03.04.2010, 16:18
s1mone napisał(a):Wyświetl post
PS, czy ktoś też zauważył, że Łobo zaczął robić zwody do środka, czy mi się przywidziało?:o
Przewidziało Ci się jedyny zwód, jaki potrafi zrobić Łobo, to w prawo
Odpowiedz cytując
lotnik
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 03.04.2010, 16:19
Boże bałem się Pawełka jak interweniował teraz jest Juszczyk i jest jeszcze gorzej ......
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 03.04.2010, 16:20
Krissu napisał(a):Wyświetl post
Juszczyk jest bardziej pawełkowaty od Pawełka.


Potrzeba drugiego napadziora
Odpowiedz cytując
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 03.04.2010, 16:20
morgenes napisał(a):Wyświetl post
Przewidziało Ci się jedyny zwód, jaki potrafi zrobić Łobo, to w prawo
ja stawiam na złudzenie optyczne a'la góra Żar
Odpowiedz cytując
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#145
Stary 03.04.2010, 16:21
gigant napisał(a):Wyświetl post
Marcelo słabo, Diaz słabo, Issa Ba katastrofalnie.
Nie jestem rasistą.
Nie jesteś też śmieszny.

Jak narazie to prawie wszyscy słabo graja. Licze na wejście Boguskiego za Pawła Brożka i Kirma za Diaza.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#146
Stary 03.04.2010, 16:22
i chwala Henkowi ze sie nie boi zmieniac Pawla Brozka.

Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 03.04.2010, 16:22
s1mone napisał(a):Wyświetl post
PS, czy ktoś też zauważył, że Łobo zaczął robić zwody do środka, czy mi się przywidziało?:o
Cała liga wie że Łobo ma tylko jeden zwód, podobnie chyba jak wzwód i w zalezności od tego jak stoi (Wojciech oczywiście) w tę stronę robi zwód, więc zdarza się też do środka.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 03.04.2010, 16:25
Wygląda na to, że efekt nowego trenera już przestał działać i to co najlepsze z Wisły strony w ostatnich 2 meczach jest już chyba poza nią. Przykro patrzeć na naszych piłkarzy, jak zamiast oczekiwanego wyjścia z dołka piłkarskiego, z meczu na mecz pogrążają się coraz bardziej w miernocie piłkarskiej bez szans na poprawę w tej rundzie, co widać po ich twarzach i zachowaniach. Oni nigdy nie byli wirtuozami piłkarskimi, ale obecnie stali się cieniami samych siebie, bez siły i woli walki czy tym bardziej zwycięstwa. Wisła totalnie nie ma ofensywy i co dziwne, nie ma już żelaznej obrony, która popełnia błędy, jakie jeszcze nigdy dotąd się jej nie przytrafiały aż w takiej skali i formie. Niestety cała drużyna osiąga regres do tej pory niespotykany i wygląda na to, że długotrwały raczej.

Tyle przykrych słów prawdy o naszej grze a teraz trzeba liczyć na jakieś szczęście, że w ataku wpadnie jakikolwiek gol dla Wisły a rezerwowy Juszczyk wybroni wszystkie dwusetki Polonii i tym sposobem Wisła nie straci przewagi w walce o mistrza. Głęboko wierzę, że tak się stanie i trzymam kciuki za to szczęście.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#149
Stary 03.04.2010, 16:28
Lobodzinski przynajmniej sie stara i kilka dosrodkowan poszlo z jego strony, a co robi Piotrek Brozek z drugiej? Ile pojedynkow wygral? Ile razy dosrodkowal(wydaje mi sie, ze ani razu)? To jest dramat.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#150
Stary 03.04.2010, 16:30
Z taką grą Lech i Legia pojechaliby nas równo... Utwierdziłem się w przekonaniu, że Alverez jest słabszy nawet od Burligi. Jeszcze sędzia nam trochę pomaga. Zero sytuacji. Żałość.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:01.