
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2009
Offline |
#1
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C
Offline |
#2
|
Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach). Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta! |
|
|
|
Guest
|
#3
|
Reasumując - bardzo bym się zdziwił gdyby Ruch skończył ligę na pudle. Co nie zmienia faktu, że jak dotąd są największą niespodzianką tego sezonu "in plus". Co do sedna myślę, że wygramy z Polonią bo jednak spora przewaga umiejętności jest po naszej stronie, poza tym w zasadzie wszyscy zdrowi i powoli zaczynamy coś grać. Poza tym może JW chlapnie coś głupiego przed meczem i jego kopacze znów się zes.ają. W meczu Amica-Legia nie jestem w stanie zobaczyć jakimi walorami mogłaby Legia przechylić to na swoją korzyść. Tak więc 1x.
Ostatnio edytowane przez arti : 31.03.2010 o godz. 12:28.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#4
|
|
Nie lekceważmy Legii. Z Lechią w drugiej połowie zagrali jak na polskie warunki bardzo ładny ofensywny futbol.
![]()
NA ZAWSZE WISŁA
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|