The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
farben
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 31.03.2010, 09:49
Wszystko w rękach wiślaków

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,id,t.html
Odpowiedz cytując
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 31.03.2010, 10:48
farben napisał(a):Wyświetl post
Wszystko w rękach wiślaków

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...akow,id,t.html
Skoro Ruch w ostatnich 8 kolejkach 5 razy gra u siebie to rzeczywiscie moze cos powojować,tym bardziej ze Legie juz ograli w tej rundzie u siebie(Puchar Polski)!

Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach).

Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 31.03.2010, 12:19
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Skoro Ruch w ostatnich 8 kolejkach 5 razy gra u siebie to rzeczywiscie moze cos powojować,tym bardziej ze Legie juz ograli w tej rundzie u siebie(Puchar Polski)!

Dobrze , ze nad chorzowskimi mamy tak naprawde 6 pkt przewagi(przy tej samej ilości pkt na koniec,to my bedziemy wyzej dzieki dwóm zwyciestwom w bezposrednich meczach).

Nie wazne w jakim stylu musimy wygrac najblizsze trzy kolejki,a wtedy droga do tytulu bedzie choć długa to już naprawde prosta!
Moim zdaniem Ruch jest drużyną sportowo-organizacyjnie słabszą od Legii jak i Lecha więc raczej nie dadzą rady w bezpośrednich spotkaniach z tą dwójką. Kto wie czy z Legią nie dojdzie do takiej sytuacji jak między nami i Lechią = 3pkt w lidze dla jednej drużyny, a awans w pucharze dla drugiej.
Reasumując - bardzo bym się zdziwił gdyby Ruch skończył ligę na pudle.
Co nie zmienia faktu, że jak dotąd są największą niespodzianką tego sezonu "in plus".

Co do sedna myślę, że wygramy z Polonią bo jednak spora przewaga umiejętności jest po naszej stronie, poza tym w zasadzie wszyscy zdrowi i powoli zaczynamy coś grać. Poza tym może JW chlapnie coś głupiego przed meczem i jego kopacze znów się zes.ają.
W meczu Amica-Legia nie jestem w stanie zobaczyć jakimi walorami mogłaby Legia przechylić to na swoją korzyść. Tak więc 1x.
Ostatnio edytowane przez arti : 31.03.2010 o godz. 12:28.
Odpowiedz cytując
Gradzik
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 31.03.2010, 16:58
arti napisał(a):Wyświetl post
W meczu Amica-Legia nie jestem w stanie zobaczyć jakimi walorami mogłaby Legia przechylić to na swoją korzyść. Tak więc 1x.
Nie lekceważmy Legii. Z Lechią w drugiej połowie zagrali jak na polskie warunki bardzo ładny ofensywny futbol.
NA ZAWSZE WISŁA
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:06.