The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2010, 08:22
elomike napisał(a):Wyświetl post
Koniec, Panowie koniec! Wolałbym żeby jakaś inna Polska drużyna zdobyła mistrzostwo i w walce o LM grała z jakimś minimum ambicji! ****a! Jak sobie przypomnę mecz pasów z Legia to mnie ciarki przechodzą! Od Legii 5:0 i od Cracovii pewnie 3:0! Bardzo przykre, ale Cracovia gra dużo lepiej! W pierwszej połowie oddalismy 1 celny strzał na bramkę! Mistrz Polski kontra klub z dolnej części tabeli oddał jeden strzał na bramkę przez 45 minut! Budują nowy stadion, kibice jeżdżą na mecze z Trzebini, z Bochni, z Myslenic, na wyjazdy jeżdżą na drugi koniec kraju albo i swiata! ****a po co?! Żeby zobaczyć jak biedny Boguski nie może trafić z 3 metrów do bramki, jak Diaz robi te swoje super przewrotki, jak Pawełek kiwa się z napastnikami w polu bramkowym czy jak Malecki rozkłada ręce? To musi się zmienić! Musi być jakaś rewolucja w Wiśle, bo jedna porażkę można wybaczyć. Ale nie serie!!!
Jeżdzą bo kochają WIsłe, tacy jak ty pewnie jezdzili by na sracovie gdyby Wisła grała w 2 lidze, niektórzy do Londynu pojechali chyba zobaczyć Tottenham nie Wisłe

Cytat:
Jak sobie przypomnę mecz pasów z Legia


chcesz się załapać na komentarz tygodnia
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 06.03.2010 o godz. 08:29.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:56.