The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.02.2010, 23:39
koyoot napisał(a):Wyświetl post
A jaki jest tego powod? Druzyna szczyt formy fizycznej przygotowala na dalszy etap sezonu. Belchatow forme przygotowal na poczatek. Roznica byla dzisiaj widoczna ale z kazdym meczem bedzie lepiej.
Ale zostało tylko 12 kolejek - nie ma dalszego etapu sezonu. To nie Anglia. Trzeba było się przygotowac do wygrania tych meczow a nie szykowac formy na pozniej bo moze byc ZA PÓŹNO.
Poza tym naprawde zdziwilem sie kiedy nasi schodzili do szatni przed meczem a Belchatów caly czas sie przygotowywal. Potem poczatek meczu wszystko wyjasnil...
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.02.2010, 23:42
borsuk napisał(a):Wyświetl post
Ale zostało tylko 12 kolejek - nie ma dalszego etapu sezonu. To nie Anglia. Trzeba było się przygotowac do wygrania tych meczow a nie szykowac formy na pozniej bo moze byc ZA PÓŹNO.
Poza tym naprawde zdziwilem sie kiedy nasi schodzili do szatni przed meczem a Belchatów caly czas sie przygotowywal. Potem poczatek meczu wszystko wyjasnil...
Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.

Poczekajmy i wtedy oceniajmy.

Eustachy a jak mamy kruszyc mur gdy on sie sklada z 11 pilkarzy(a tak wygladala dzisiaj gra obronna Belchatowa) a z przodu ledwo jeden pilkarz ktory cokolwiek umie zrobic, drugi nie zgrany z reszta, trzeci powraca po roku czasu bez gry. Na litosc boska wezcie poprawke na kilka rzeczy, ktore tutaj mialy miejsce.
Ostatnio edytowane przez koyoot : 27.02.2010 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując
borsuk
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 27.02.2010, 23:45
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Tylko i AZ 12 kolejek. Wole przegrac pierwsza kolejke a wygrac reszte niz wygrac pierwsza a reszte zremisowac po golach w koncowce z powodu kiepskiego przygotowania.

Poczekajmy i wtedy oceniajmy.
Wole to samo co Ty. I nie oceniam tylko wyrażam obawę.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:11.