Jak widziałem naszych wychodzących na boisko to już widziałem, że się czują bardzo słabo.
Co do składu to jakąś taką dziwną mamy tę drużynę. W sumie masa uniwesalnych piłkarzy i wszyscy jacyś tacy przeciętni
Skład na następny mecz moim zdaniem powinien być taki(ale nie wiadomo co z Brożkiem):
Pawełek Alvarez Głowacki Marcelo Brożek Małecki Sobol/Diaz Ba Kirm Hristov Brożek
Uważam, że Hristov zaprezentował się lepiej niż Boguski.
Ale znająć naszego peniacza trenera wystawo Boguskiego z Brożkiem w ataku a w pomocy postawi na sprawdzoną skuteczną 2 Diaz i Sobol(niestety dzisiaj strasznie słaby, wolny, ociężały i bez refleksu).
Mam nadzieję, że to ostatnia runda Jirsaka w Wiśle. Niestety pora się z nim żegnać bo gra coraz słabiej, a obijać potrafi tylko cieniasów.
Generalnie to nie wiem co z tego Hristova będzie. Niby jest dobry technicznie itd. Ale w rzeczywistości jest to mniej więcej klasa Boguskiego chyba.