
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: eNHa
Offline |
#11
|
|
Nigdy nie graliśmy dobrej opiłki w pierwszym meczu po zimie i trzeba dzisiejszą porażkę jakoś przełknąć.
7 KONTUZJOWANYCH to jest nasz największy przeciwnik w walce o mistrzostwo! W pierwszej połowie nie było widać pomysłu na grę, zawodnicy ustawieni nie na swoich pozycjach.. ba, nie wiedzieli jak, gdzie, z kim i do kogo grać. W 2 połowie obraz gry naszej drużyny był o niebo lepszy niż w 1 połowie. Przynajmniej widzieliśmy kto gdzie ma grać. Jedynymi zawodnikami,którym piłka nie przeszkadzała byli KIRM i wprowadzony dobrze rokujący i wyróżniający się techniką i wszystkim innym ISSA BA. Hristova nie mam zamiaru krytykować, bo na tle całej drużyny nie odstawał. WISŁA MISTRZEM 2009/2010 myślę, że nie może być inaczej. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|