
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Banita
Od: 01.2010
Offline |
#1
|
|
Bardzo przykre ale niestety 1-0 plecak.Nie ma absolutnie(na ten moment) żadnych przesłanek by miało być inaczej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
ja rozumiem, że mamy problemy zdrowotne, że się nie wzmocniliśmy, że piłkarze nie imponują skutecznością, absencje... ale czy stało się nagle coś niezwykłego, że Bełchatów jest super wzmocniony i w tak super formie, że liczyć można tylko na najniższy wymiar kary? pesymizm pesymizmem, ale ludzie - nie widzieliśmy (chyba, że się mylę) ani Wisły, ani Bełchatowa w oficjalnym meczu w tym roku, więc skąd nagle takie czarne proroctwa? Nie wiadomo co będzie. Ja liczę na wygraną Wisły, bo bądź co bądź, jesteśmy aktualnym mistrzem kraju i liderem tabeli. A jak wyjdzie - zobaczymy ![]()
suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności wzrasta
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|