
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Ile medali zdobęda Polacy w Vancouver? | |||
| Jeden |
|
10 | 4,00% |
| Dwa |
|
37 | 14,80% |
| Trzy |
|
55 | 22,00% |
| Więcej niż trzy |
|
136 | 54,40% |
| Żadnego |
|
12 | 4,80% |
| Głosujących: 250. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Wiola D czasem Las Wólkas
Offline |
#11
|
|
Wogóle to przypieprzanie sie do JK mnie z lekka wk...
jeszcze niedawno mieliśmy swoich "reprezentantów" w biathlonie na miejscach w okolicy 5 dziesiątki coś jak teraz w narciarstwie lub snowboardzie, gdzie panowie na half pipie znowu będą latać niżej niż panie teraz pojawił się diament który mimo działań różnej maści działaczy radzi sobie bardzo dobrze, a na IO ma jeszcze przed sobą swoje koronne dystanse mam czasem wrażenie że kilka osób czeka tylko na potknięcie żeby wylać jad. poza tym nawet fajna z kowalczyk laska... trzymam kciuki i nawet jak nie bedzie medalu to mam kupe szacunku dla Niej pozdrawiam ![]()
Myjcie owoce zakazane
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|