
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Jeśli się nie ogarną w 2 połowie to niestety skończy się ostrym w.......em.
Gramy kompromitująco słabo. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#2
|
1)schematyczna obrona 6-0, a do tego nie dochodzimy do zawodników jacy tańczą przed naszymi na 8 metrze, bo z jakiegoś dziwnego pwoodu 3mamy się kurczowo koła.Czemu nie umiemy grać 4-2 czy 5-1 2)gramy schematycznie w ataku, przez co w ciemno można załoyż co zrobią za chwilę nasi zawodnicy.Wystarczy ze Francuzi czy Chorwaci zagrali 5-1 i nasz atak leży 3)nie potrafimy zagrać szybkiej piłki, o kotrataku nie wspomne 4)często popełniamy prozaiczne błędy w chwilach kluczowych(gubimy piłkę albo faulujemy w ataku, o nierzucaniu z 6m z czystych pozycji lepiej nie mówić) 5)mamy słabych skrzydłowych i to wina Wenty.Jurasik potrafi tam jeszcze zagrac jeden na jeden ale drugie skrzydło czyli Jachlewski czy Tluczywnski to dramat.Pozdrawiam Zydronia ;-) W dzisiejszym meczu doszedl jeszcze syndrom "pęknietego balonika" i dlatego tłuką nas aż miło. ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|