
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#301
|
|
A ja się zastanawiałem, czemu Lijewski ma szparę między zębami
Panowie, nie ma się co oszukiwać - na tym poziomie to detale odgrywają kluczowe znaczenie. Jeżeli sędziowie sędziują w jedną stronę, to zawsze wypaczają wynik. Ile naszych akcji zostało wstrzymanych po kontrowersyjnych decyzjach? Ile Chorwaci dostali od sędziów "drugich szans"? I co - nie wypaczyli wyniku? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#302
|
|
jeszcze chodze zdenerwowany ;/
szkoda bardzo tego meczu ;/ w takim meczu Tkaczyk by się przydal... ale coż jutro jest mecz i trzeba pokazac ze jestesmy dobra druzyna. ![]() |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#303
|
Pozwolę sobie skomentować. Tak samo mogliby napisać chorwaccy kibice o Vorim, który też raził nieskutecznością ale z drugiej strony spójrz na to w ten sposób że zarówno Jurecki jaki i Vori nie pograli w tym meczu bo byli dobrze kryci i ciężko było im znaleźć pozycję. W drugiej połowie faktycznie Bielecki nie rzucił bramki ale na jego miejsce wszedł Michał Jurecki i parę bramek dołożył. Skrzydła także nie funkcjonowały zarówno Jurasik jak Tłuczyński w tym meczu nie zachwycili. W pierwszej połowie zagraliśmy naprawdę dobre zawody, zgubiła nas kara na końcu pierwszej połowy i gra w osłabieniu na początku drugiej, Chorwaci przejęli inicjatywę. Udało się nam zatrzymać kołowego Chorwacji ale w tym momencie zaczęła funkcjonować druga linia i rzucali nam bramkę za bramką. Znów nie potrafimy grać w przewadze nie wiem nie rozumiem mamy przewagę i Chorwaci wprowadzają 6 zawodnika do pola i gubimy się, w ten sposób zrobili 2 karne... W ataku też bez rewelacji znów straty akcję trochę bez pomysłu, na Niemców Szwedów to wystarczyło ale na doświadczonych Chorwatów już nie. Za wolno wyprowadzaliśmy akcje. Przecież już nie raz graliśmy z Chorwatami MŚ i chyba nawet w turnieju przed Euro więc każdy doskonale wiedział jak rozgrywa i rzuca Ivano Balić więc trochę mnie dziwi dlaczego od początku nie był kryty podobnie jak Vori. Te jego zaskakujące rzuty też dołożyły swoje. Co do sędziowania to tu też były rażące błędy no ale cóż nie wiem może Norwegowie pamiętają jeszcze nasze dramatyczne zwycięstwo z ich rodakami rok temu, ale to nie powód żeby tak nie obiektywnie sędziować praktycznie już na początku wyeliminowali z gry Artura Siódmiaka bo szybko dostał 2 kary 2 minutowe i musiał uważać na kolejne faule co sprawiało, że nasza obrona nie mogła być już taka agresywna, głupi faul Żółtaka i kolejna kara. Co nam po przeprosinach sędziów po meczu czasu nie cofniemy i jutro zamiast zagrać o złoto będziemy walczyć o brąz. Oby nasi szczypiorniści jutro pokazli jaja i że tak naprawdę oni zasługiwli na ten finał. wolfy Wydaje mi się, że to Krzysztof ma szparę między zębami sam osobiście nie zauważyłem w tym meczu aby Marcin też miał
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.01.2010 o godz. 22:48.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#304
|
|
Szkoda porażki, na własne życzenie trochę.
Brakuje nam w niektórych meczach... gwiazdy z prawdziwego zdarzenia. Kogoś o umiejętnościach ponadprzecietnych, kogoś kto zrobi różnicę, kto strzeli każdemu. Nawet mocno przeciętni Czesi podejmowali walke bo mieli swojego Jiche. Chorwatów dziś poderwał Balic - niby mało widoczny, niby zgaszony w I połowie... ale w drugiej już brylował. Waleczny, skuteczny, prowokujący (w najlepszym tego słowa znaczeniu!). Bezcenny. U nas tym czasem nastu rzemieślników. Dobrych, temu nie można zaprzeczyć. Ale to mało na Francję czy Chorwację, czyli zdecydowanie dwie najlepsze ekipy w ostatnim czasie. Naszych nie stać na błysk, na wyjscie poza wałkowane setki razy na treningach schematy. Gdy rywal zaskakuje czymkolwiek (Chorwaci zmieniając obrone z 6-0 na 5-1, Chorwaci wprowadzając dodatkowego gracza grając w osłabieniu, Słoweńcy błyskawicznie rozgrywając piłkę a nie wymieniający 300 podań wszerz...) to Polacy nie sa w stanie zareagować wystarczająco szybko i skutecznie. I potem czegoś brakuje. Tak jak dziś. Przydałby się Tkaczyk... Na jego pozycji dzieli nas chyba największy dystans do czołówki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#305
|
|
no właśnie najbardziej brakuje nam Grześka Tkaczyka, prawdziwy mózg naszej reprezentacjii, jak jest zdrowy
Taki Balic naszej reprezentacji. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#306
|
|
Pierwsza połowa b dobra i wydawalo sie ze mecz damy rade wygrac...
niestety wszystko co najgorsze przyszlo na poczatku 2 giej odlsony kiedy Chorwaci nam odkskoczyli i pozniej juz w zasadzie kontrolowali gre. u nas chyba troche nerwowosci sie wkradlo i skutecznosc z gry tez zmalazła no coz na jutro musimy sie zrenenerowac i walczyc o braz ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#307
|
|
Nie lubię piłki ręcznej, podobnie zresztą jak siatkówki
- co nie znaczy że nie kibicowałem naszym.Tak na marginesie to nie przypuszczałem że może być jakiś sport zespołowy z bardziej zjebanym systemem sędziowania niż piłka, a tu jest - ta dowolność interpretacji jest straszna. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#308
|
Siódmiak grał zbyt agresywnie i kary jakie zostały mu dane , naprawde mu sie należały.Zawiedliśmy w ataku i tyle. Nie may pomysłu nagrę a zwracam uwage zwłaszcza na najsłabsza formacje dzisaiaj--prawe rozegranie +prawe skrzydło. Zagraliśy kiszkę w ataku po tamtej stronie i dlatego nie mielismy szans na zwyciestwo. Co do sedziów to i tak szkoda słów... ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Offline |
#309
|
|
jak rzucamy 10 bramek do przerwy a po 10 min drugiej polowki 2 bramki to nie mamy prawa wygrac... mielismy karnego, nie potrafilismy wykorzystac chyab na remis... nie zwalajamy na sedziow ...byli do ogrania
widac ze nasi nie potrafia grac obrony 3-2-1 wyszli wysoko tak samo jak Francuzi w meczu z nami i nie moglismy sobie poradzic byli lepsi i koniec...szkoda ![]()
LECHIA GDAŃSK
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#310
|
|
jakby był tkaczyk to by byla inna gra wg mnie. Szkoda ze nie ma goscia, bo to był jedyny taki "czarodziej" w naszej druzynie. Ale i tak bardzo lubie tą reprezentacje, oni walczą do konca a nie opieprzaja sie jak pilkarze nozni...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#311
|
I doceniajmy tych chłopaków, bo perspektywy polskiej kadry za 2-3 lata juz takie kolorowe nie są. Ręczna u nas kulała i kuleje, taka prawda. Trafiło sie po prostu wybitne pokolenie aktualnych 30 latkków, ale niestety następców brak... Popatrzmy na Chorwatów - wczoraj ich kadrę do finału poprowadzili fenomenalny bramkarz Alilovic (25 lat), Cupic (6 goli, 24 lata!), Duvnjak (5 goli, 22 lata!), Vukovic (2 gole, 27 lat)... Nawet lider i mentor, Balic (5 goli) ma przed sobą jeszcze ze 2-3 lata dobrej gry. Gdyby porównać wyjściową 7 Polaków i Chorwatów wyszłoby pewnie, że są oni średnio o ładnych 5-6 lat młodsi. A w obwodzie czekają już mistrzowie świata juniorów... Proste porównanie, ale pokazuje, jak welkie zaplecze ma piłka ręczna w tym państwie. Ciężko tu porównywać sytuację w Polsce, tym większy zatem szacunek należy się tym chłopakom. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#312
|
Jest jeszcze Tkaczyk (30 lat) , wielki nieobecny w kadrze. On ma kontuzję czy konflikt jakiś?.W ręczną można spokojnie grać na wysokim poziomie do 35 roku życia. Odpadają:Marcin Lijewski, Jurasik, Tłuczyński, starszy Jurecki, Siódmiak... Na razie nie jest najgorzej...pogorszy się za 6 lat, bo nie mamy młodzieży.
Ostatnio edytowane przez Proud : 31.01.2010 o godz. 14:20.
![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#313
|
|
zaś głupie straty ;/
nie pamietam żeby podczas MS 2007 czy 2009 az tyle strat notowalismy ;/ ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS
Offline |
#314
|
|
Nie wiecie może czy transmitują ten mecz na Cyfrze+ ? (oczywiście nie pytam o polskie kanały
)![]() Krakowska Wiślaczka!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#315
|
|
po 18 minutach 7 strat mamy ;/
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#316
|
|
od trzech meczy gramy jak totalne fajtłapy.. tracimy bramki i przegrywamy mecze po tylko i wyłącznie naszych błędach i stratach.. wytłumaczcie mi jak można tyle piłek tracić?
oczywiście to tylko Polacy tak potrafią... Wenta out! |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#317
|
|
Ja szczerze powiedziawszy nie widze roznicy mniedzy pilkarzami recznymi i noznymi. Jedni i drudzy osiagna jakis sukces (awans na mundial, awans do finalowej 4) zostaja zaglaskani przez kibicow i media i na koncu daja dupa jak malo kto.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#318
|
|
wyglada na to, ze mistrzostwa sie dla nas skonczyly wczoraj
![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#319
|
|
pysio Skorże zwalniasz, Wente zwalniasz. Weź ty się lecz
Co do meczu jednym słowem kicha.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#320
|
|
Jeśli się nie ogarną w 2 połowie to niestety skończy się ostrym w.......em.
Gramy kompromitująco słabo. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#321
|
|
A Prezydent juz ich zaprosil do siebie...tylko z czego tu sie cieszyc? Ostatnie 3 spotkania zmieniaja troche obraz...3 porazki, 1 remis, kilka zwyciestw. Oczywiscie 4 miejsce w Europie, ale kiedy w zasiegu byl final...
Ogrom strat wlasnych, do tego kiepska gra w ataku i obronie. Wszystko sie posypalo z meczem z Francuzami. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#322
|
|
Trzeba wierzyć! Islandczycy potrafili zbudować 8 bramkową przewagę w 30 minut, to i my możemy 8 bramek odrobić. Wierzymy panowie, wierzymy!
![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#323
|
|
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/
przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!! żal... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina
Offline |
#324
|
|
ten ogrom strat własnych jest szczególnie deprymujący. A przeciwnik, jak każdy w meczu z w tych mistrzostwach nie obcyndala się: szybko do przodu i lufa w sytuacji 1:1 z bramkarzem.
Takie deja vu już w trzecim spotkaniu. Trzeba mieć nadzieję, że Wenta ich ogarnie. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Offline |
#325
|
1)schematyczna obrona 6-0, a do tego nie dochodzimy do zawodników jacy tańczą przed naszymi na 8 metrze, bo z jakiegoś dziwnego pwoodu 3mamy się kurczowo koła.Czemu nie umiemy grać 4-2 czy 5-1 2)gramy schematycznie w ataku, przez co w ciemno można załoyż co zrobią za chwilę nasi zawodnicy.Wystarczy ze Francuzi czy Chorwaci zagrali 5-1 i nasz atak leży 3)nie potrafimy zagrać szybkiej piłki, o kotrataku nie wspomne 4)często popełniamy prozaiczne błędy w chwilach kluczowych(gubimy piłkę albo faulujemy w ataku, o nierzucaniu z 6m z czystych pozycji lepiej nie mówić) 5)mamy słabych skrzydłowych i to wina Wenty.Jurasik potrafi tam jeszcze zagrac jeden na jeden ale drugie skrzydło czyli Jachlewski czy Tluczywnski to dramat.Pozdrawiam Zydronia ;-) W dzisiejszym meczu doszedl jeszcze syndrom "pęknietego balonika" i dlatego tłuką nas aż miło. ![]()
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded Zaczyna się od piknika....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#326
|
|
jak nie widzisz roznicy miedzy medalami na mistrzostwach swiata, a awansem na mistrzostwa swiata, to chyba kpisz. W ogole jak mozna awans na turniej uznawac za sukces.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#327
|
|
|
Cytat:
Cytat:
![]()
Ostatnio edytowane przez pikey : 31.01.2010 o godz. 15:54.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#328
|
żal to jest, że tyle lat tu wypisujesz te swoje pierdoły czy któryś z modów wykaże się odrobiną odwagi i zbanuje go wreszcie dożywotnio? ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#329
|
Ja wierzę, ale obawiam się, że nasi chłopcy już nie wierzą... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
#330
|
|
nasi chyba sie troche wkur****
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|