The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#301
Stary 30.01.2010, 19:10
A ja się zastanawiałem, czemu Lijewski ma szparę między zębami
Panowie, nie ma się co oszukiwać - na tym poziomie to detale odgrywają kluczowe znaczenie. Jeżeli sędziowie sędziują w jedną stronę, to zawsze wypaczają wynik. Ile naszych akcji zostało wstrzymanych po kontrowersyjnych decyzjach? Ile Chorwaci dostali od sędziów "drugich szans"?
I co - nie wypaczyli wyniku?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#302
Stary 30.01.2010, 19:11
jeszcze chodze zdenerwowany ;/
szkoda bardzo tego meczu ;/
w takim meczu Tkaczyk by się przydal...
ale coż jutro jest mecz i trzeba pokazac ze jestesmy dobra druzyna.

Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#303
Stary 30.01.2010, 22:40
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Tak na chłodno to chyba znowu indywidualnie można się czepiać Bartosza Jureckiego. Raził nieskutecznościa , a potem ewidentnie nie szukał pozycji. Jurasik także nie zachwycił na skrzydle. Po prostu nie miał kto grac dzisiaj: Bielecki słabszy wyraxnie w drugiej połowie, Lijewscy to jakieś nieporozumienie, wymienieni wcześniej Jurecki i Jurasik..Wg mnie zupelny brak koncepcji na grę w ataku ... Plus sędziowei ktorzy dokonwyali naprawdę cudów

Pozwolę sobie skomentować. Tak samo mogliby napisać chorwaccy kibice o Vorim, który też raził nieskutecznością ale z drugiej strony spójrz na to w ten sposób że zarówno Jurecki jaki i Vori nie pograli w tym meczu bo byli dobrze kryci i ciężko było im znaleźć pozycję.
W drugiej połowie faktycznie Bielecki nie rzucił bramki ale na jego miejsce wszedł Michał Jurecki i parę bramek dołożył.
Skrzydła także nie funkcjonowały zarówno Jurasik jak Tłuczyński w tym meczu nie zachwycili.

W pierwszej połowie zagraliśmy naprawdę dobre zawody, zgubiła nas kara na końcu pierwszej połowy i gra w osłabieniu na początku drugiej, Chorwaci przejęli inicjatywę. Udało się nam zatrzymać kołowego Chorwacji ale w tym momencie zaczęła funkcjonować druga linia i rzucali nam bramkę za bramką.


Znów nie potrafimy grać w przewadze nie wiem nie rozumiem mamy przewagę i Chorwaci wprowadzają 6 zawodnika do pola i gubimy się, w ten sposób zrobili 2 karne... W ataku też bez rewelacji znów straty akcję trochę bez pomysłu, na Niemców Szwedów to wystarczyło ale na doświadczonych Chorwatów już nie. Za wolno wyprowadzaliśmy akcje.

Przecież już nie raz graliśmy z Chorwatami MŚ i chyba nawet w turnieju przed Euro więc każdy doskonale wiedział jak rozgrywa i rzuca Ivano Balić więc trochę mnie dziwi dlaczego od początku nie był kryty podobnie jak Vori. Te jego zaskakujące rzuty też dołożyły swoje.

Co do sędziowania to tu też były rażące błędy no ale cóż nie wiem może Norwegowie pamiętają jeszcze nasze dramatyczne zwycięstwo z ich rodakami rok temu, ale to nie powód żeby tak nie obiektywnie sędziować praktycznie już na początku wyeliminowali z gry Artura Siódmiaka bo szybko dostał 2 kary 2 minutowe i musiał uważać na kolejne faule co sprawiało, że nasza obrona nie mogła być już taka agresywna, głupi faul Żółtaka i kolejna kara.
Co nam po przeprosinach sędziów po meczu czasu nie cofniemy i jutro zamiast zagrać o złoto będziemy walczyć o brąz. Oby nasi szczypiorniści jutro pokazli jaja i że tak naprawdę oni zasługiwli na ten finał.



wolfy
Wydaje mi się, że to Krzysztof ma szparę między zębami sam osobiście nie zauważyłem w tym meczu aby Marcin też miał
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.01.2010 o godz. 22:48.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#304
Stary 30.01.2010, 23:55
Szkoda porażki, na własne życzenie trochę.

Brakuje nam w niektórych meczach... gwiazdy z prawdziwego zdarzenia. Kogoś o umiejętnościach ponadprzecietnych, kogoś kto zrobi różnicę, kto strzeli każdemu. Nawet mocno przeciętni Czesi podejmowali walke bo mieli swojego Jiche. Chorwatów dziś poderwał Balic - niby mało widoczny, niby zgaszony w I połowie... ale w drugiej już brylował. Waleczny, skuteczny, prowokujący (w najlepszym tego słowa znaczeniu!). Bezcenny.

U nas tym czasem nastu rzemieślników. Dobrych, temu nie można zaprzeczyć. Ale to mało na Francję czy Chorwację, czyli zdecydowanie dwie najlepsze ekipy w ostatnim czasie. Naszych nie stać na błysk, na wyjscie poza wałkowane setki razy na treningach schematy. Gdy rywal zaskakuje czymkolwiek (Chorwaci zmieniając obrone z 6-0 na 5-1, Chorwaci wprowadzając dodatkowego gracza grając w osłabieniu, Słoweńcy błyskawicznie rozgrywając piłkę a nie wymieniający 300 podań wszerz...) to Polacy nie sa w stanie zareagować wystarczająco szybko i skutecznie. I potem czegoś brakuje. Tak jak dziś.

Przydałby się Tkaczyk... Na jego pozycji dzieli nas chyba największy dystans do czołówki.
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#305
Stary 31.01.2010, 00:57
no właśnie najbardziej brakuje nam Grześka Tkaczyka, prawdziwy mózg naszej reprezentacjii, jak jest zdrowy
Taki Balic naszej reprezentacji.

Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 31.01.2010, 00:59
Pierwsza połowa b dobra i wydawalo sie ze mecz damy rade wygrac...

niestety wszystko co najgorsze przyszlo na poczatku 2 giej odlsony kiedy Chorwaci nam odkskoczyli i pozniej juz w zasadzie kontrolowali gre.

u nas chyba troche nerwowosci sie wkradlo i skutecznosc z gry tez zmalazła

no coz na jutro musimy sie zrenenerowac i walczyc o braz
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 31.01.2010, 01:30
Nie lubię piłki ręcznej, podobnie zresztą jak siatkówki - co nie znaczy że nie kibicowałem naszym.
Tak na marginesie to nie przypuszczałem że może być jakiś sport zespołowy z bardziej zjebanym systemem sędziowania niż piłka, a tu jest - ta dowolność interpretacji jest straszna.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#308
Stary 31.01.2010, 02:04
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie skomentować. Tak samo mogliby napisać chorwaccy kibice o Vorim, który też raził nieskutecznością ale z drugiej strony spójrz na to w ten sposób że zarówno Jurecki jaki i Vori nie pograli w tym meczu bo byli dobrze kryci i ciężko było im znaleźć pozycję.
W drugiej połowie faktycznie Bielecki nie rzucił bramki ale na jego miejsce wszedł Michał Jurecki i parę bramek dołożył.
Skrzydła także nie funkcjonowały zarówno Jurasik jak Tłuczyński w tym meczu nie zachwycili.

W pierwszej połowie zagraliśmy naprawdę dobre zawody, zgubiła nas kara na końcu pierwszej połowy i gra w osłabieniu na początku drugiej, Chorwaci przejęli inicjatywę. Udało się nam zatrzymać kołowego Chorwacji ale w tym momencie zaczęła funkcjonować druga linia i rzucali nam bramkę za bramką.


Znów nie potrafimy grać w przewadze nie wiem nie rozumiem mamy przewagę i Chorwaci wprowadzają 6 zawodnika do pola i gubimy się, w ten sposób zrobili 2 karne... W ataku też bez rewelacji znów straty akcję trochę bez pomysłu, na Niemców Szwedów to wystarczyło ale na doświadczonych Chorwatów już nie. Za wolno wyprowadzaliśmy akcje.

Przecież już nie raz graliśmy z Chorwatami MŚ i chyba nawet w turnieju przed Euro więc każdy doskonale wiedział jak rozgrywa i rzuca Ivano Balić więc trochę mnie dziwi dlaczego od początku nie był kryty podobnie jak Vori. Te jego zaskakujące rzuty też dołożyły swoje.

Co do sędziowania to tu też były rażące błędy no ale cóż nie wiem może Norwegowie pamiętają jeszcze nasze dramatyczne zwycięstwo z ich rodakami rok temu, ale to nie powód żeby tak nie obiektywnie sędziować praktycznie już na początku wyeliminowali z gry Artura Siódmiaka bo szybko dostał 2 kary 2 minutowe i musiał uważać na kolejne faule co sprawiało, że nasza obrona nie mogła być już taka agresywna, głupi faul Żółtaka i kolejna kara.
Co nam po przeprosinach sędziów po meczu czasu nie cofniemy i jutro zamiast zagrać o złoto będziemy walczyć o brąz. Oby nasi szczypiorniści jutro pokazli jaja i że tak naprawdę oni zasługiwli na ten finał.

]
To ja też skomentuje, Otóż byliśmy słabsi i przed meczem twierdziłem , że przegramy.,To nie czarowidztwo , ale racjonalne patrzenie na możliwosći obu drużyn.Alepo meczu...Czuje niedosyt. Jurecki (Bartosz) zjebał 2 mecz z rzędu.Od zawodnika stojącego na 6 metrze wymaga sie aby trafil do siatki. I tyle. Miał swoje szanse , ale niestyy zjebał każda co do cala.
Siódmiak grał zbyt agresywnie i kary jakie zostały mu dane , naprawde mu sie należały.Zawiedliśmy w ataku i tyle. Nie may pomysłu nagrę a zwracam uwage zwłaszcza na najsłabsza formacje dzisaiaj--prawe rozegranie +prawe skrzydło. Zagraliśy kiszkę w ataku po tamtej stronie i dlatego nie mielismy szans na zwyciestwo. Co do sedziów to i tak szkoda słów...
Odpowiedz cytując
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#309
Stary 31.01.2010, 02:29
jak rzucamy 10 bramek do przerwy a po 10 min drugiej polowki 2 bramki to nie mamy prawa wygrac... mielismy karnego, nie potrafilismy wykorzystac chyab na remis... nie zwalajamy na sedziow ...byli do ogrania

widac ze nasi nie potrafia grac obrony 3-2-1 wyszli wysoko tak samo jak Francuzi w meczu z nami i nie moglismy sobie poradzic

byli lepsi i koniec...szkoda
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#310
Stary 31.01.2010, 02:48
jakby był tkaczyk to by byla inna gra wg mnie. Szkoda ze nie ma goscia, bo to był jedyny taki "czarodziej" w naszej druzynie. Ale i tak bardzo lubie tą reprezentacje, oni walczą do konca a nie opieprzaja sie jak pilkarze nozni...
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#311
Stary 31.01.2010, 13:43
Fuks napisał(a):Wyświetl post
jakby był tkaczyk to by byla inna gra wg mnie. Szkoda ze nie ma goscia, bo to był jedyny taki "czarodziej" w naszej druzynie. Ale i tak bardzo lubie tą reprezentacje, oni walczą do konca a nie opieprzaja sie jak pilkarze nozni...
Też ich lubie.
I doceniajmy tych chłopaków, bo perspektywy polskiej kadry za 2-3 lata juz takie kolorowe nie są. Ręczna u nas kulała i kuleje, taka prawda. Trafiło sie po prostu wybitne pokolenie aktualnych 30 latkków, ale niestety następców brak...
Popatrzmy na Chorwatów - wczoraj ich kadrę do finału poprowadzili fenomenalny bramkarz Alilovic (25 lat), Cupic (6 goli, 24 lata!), Duvnjak (5 goli, 22 lata!), Vukovic (2 gole, 27 lat)... Nawet lider i mentor, Balic (5 goli) ma przed sobą jeszcze ze 2-3 lata dobrej gry. Gdyby porównać wyjściową 7 Polaków i Chorwatów wyszłoby pewnie, że są oni średnio o ładnych 5-6 lat młodsi. A w obwodzie czekają już mistrzowie świata juniorów...
Proste porównanie, ale pokazuje, jak welkie zaplecze ma piłka ręczna w tym państwie. Ciężko tu porównywać sytuację w Polsce, tym większy zatem szacunek należy się tym chłopakom.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 31.01.2010, 14:14
felipe napisał(a):Wyświetl post
Też ich lubie.
I doceniajmy tych chłopaków, bo perspektywy polskiej kadry za 2-3 lata juz takie kolorowe nie są. Ręczna u nas kulała i kuleje, taka prawda. Trafiło sie po prostu wybitne pokolenie aktualnych 30 latkków, ale niestety następców brak...
Popatrzmy na Chorwatów - wczoraj ich kadrę do finału poprowadzili fenomenalny bramkarz Alilovic (25 lat), Cupic (6 goli, 24 lata!), Duvnjak (5 goli, 22 lata!), Vukovic (2 gole, 27 lat)... Nawet lider i mentor, Balic (5 goli) ma przed sobą jeszcze ze 2-3 lata dobrej gry. Gdyby porównać wyjściową 7 Polaków i Chorwatów wyszłoby pewnie, że są oni średnio o ładnych 5-6 lat młodsi. A w obwodzie czekają już mistrzowie świata juniorów...
Proste porównanie, ale pokazuje, jak welkie zaplecze ma piłka ręczna w tym państwie. Ciężko tu porównywać sytuację w Polsce, tym większy zatem szacunek należy się tym chłopakom.
Oczywiście masz rację z tym zapleczem. Ale nasza sytuacja za 2-3 lata nie wygląda tragicznie. Zwróć uwagę to ciągnął grę naszych na tych Mistrzostwach...młodszy Jurecki (26 lat)Jaszka(27lat) i młodszy Lijewski (27 lat). Do tego dochodzi Bielecki (28 lat), dobrze rokujący Rosiński (26 lat),dodatkowo Jachlewski (26 lat) Jurkiewicz (28 lat). Na tych graczach można spokojnie oprzeć grę naszej reprezentacji w najbliższych 5-6 latach. Starszy jest Szmal, ale bramkarz jeszcze da radę
Jest jeszcze Tkaczyk (30 lat) , wielki nieobecny w kadrze. On ma kontuzję czy konflikt jakiś?.W ręczną można spokojnie grać na wysokim poziomie do 35 roku życia.

Odpadają:Marcin Lijewski, Jurasik, Tłuczyński, starszy Jurecki, Siódmiak...

Na razie nie jest najgorzej...pogorszy się za 6 lat, bo nie mamy młodzieży.
Ostatnio edytowane przez Proud : 31.01.2010 o godz. 14:20.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#313
Stary 31.01.2010, 15:09
zaś głupie straty ;/
nie pamietam żeby podczas MS 2007 czy 2009 az tyle strat notowalismy ;/

Odpowiedz cytując
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#314
Stary 31.01.2010, 15:17
Nie wiecie może czy transmitują ten mecz na Cyfrze+ ? (oczywiście nie pytam o polskie kanały )
Krakowska Wiślaczka!
Odpowiedz cytując
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#315
Stary 31.01.2010, 15:23
po 18 minutach 7 strat mamy ;/

Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 31.01.2010, 15:25
od trzech meczy gramy jak totalne fajtłapy.. tracimy bramki i przegrywamy mecze po tylko i wyłącznie naszych błędach i stratach.. wytłumaczcie mi jak można tyle piłek tracić?

oczywiście to tylko Polacy tak potrafią...

Wenta out!
Odpowiedz cytując
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#317
Stary 31.01.2010, 15:38
Ja szczerze powiedziawszy nie widze roznicy mniedzy pilkarzami recznymi i noznymi. Jedni i drudzy osiagna jakis sukces (awans na mundial, awans do finalowej 4) zostaja zaglaskani przez kibicow i media i na koncu daja dupa jak malo kto.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#318
Stary 31.01.2010, 15:41
wyglada na to, ze mistrzostwa sie dla nas skonczyly wczoraj
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 31.01.2010, 15:43
pysio Skorże zwalniasz, Wente zwalniasz. Weź ty się lecz

Co do meczu jednym słowem kicha..
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#320
Stary 31.01.2010, 15:43
Jeśli się nie ogarną w 2 połowie to niestety skończy się ostrym w.......em.
Gramy kompromitująco słabo.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#321
Stary 31.01.2010, 15:43
A Prezydent juz ich zaprosil do siebie...tylko z czego tu sie cieszyc? Ostatnie 3 spotkania zmieniaja troche obraz...3 porazki, 1 remis, kilka zwyciestw. Oczywiscie 4 miejsce w Europie, ale kiedy w zasiegu byl final...

Ogrom strat wlasnych, do tego kiepska gra w ataku i obronie. Wszystko sie posypalo z meczem z Francuzami.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#322
Stary 31.01.2010, 15:45
Trzeba wierzyć! Islandczycy potrafili zbudować 8 bramkową przewagę w 30 minut, to i my możemy 8 bramek odrobić. Wierzymy panowie, wierzymy!
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#323
Stary 31.01.2010, 15:46
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/

przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!

żal...
Odpowiedz cytując
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#324
Stary 31.01.2010, 15:50
ten ogrom strat własnych jest szczególnie deprymujący. A przeciwnik, jak każdy w meczu z w tych mistrzostwach nie obcyndala się: szybko do przodu i lufa w sytuacji 1:1 z bramkarzem.
Takie deja vu już w trzecim spotkaniu.

Trzeba mieć nadzieję, że Wenta ich ogarnie.


Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#325
Stary 31.01.2010, 15:50
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli się nie ogarną w 2 połowie to niestety skończy się ostrym w.......em.
Gramy kompromitująco słabo.
Gramy to co gramy caly czas na ME.A zatem:
1)schematyczna obrona 6-0, a do tego nie dochodzimy do zawodników jacy tańczą przed naszymi na 8 metrze, bo z jakiegoś dziwnego pwoodu 3mamy się kurczowo koła.Czemu nie umiemy grać 4-2 czy 5-1
2)gramy schematycznie w ataku, przez co w ciemno można załoyż co zrobią za chwilę nasi zawodnicy.Wystarczy ze Francuzi czy Chorwaci zagrali 5-1 i nasz atak leży
3)nie potrafimy zagrać szybkiej piłki, o kotrataku nie wspomne
4)często popełniamy prozaiczne błędy w chwilach kluczowych(gubimy piłkę albo faulujemy w ataku, o nierzucaniu z 6m z czystych pozycji lepiej nie mówić)
5)mamy słabych skrzydłowych i to wina Wenty.Jurasik potrafi tam jeszcze zagrac jeden na jeden ale drugie skrzydło czyli Jachlewski czy Tluczywnski to dramat.Pozdrawiam Zydronia ;-)

W dzisiejszym meczu doszedl jeszcze syndrom "pęknietego balonika" i dlatego tłuką nas aż miło.
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#326
Stary 31.01.2010, 15:51
Wasiu napisał(a):Wyświetl post
Ja szczerze powiedziawszy nie widze roznicy mniedzy pilkarzami recznymi i noznymi. Jedni i drudzy osiagna jakis sukces (awans na mundial, awans do finalowej 4) zostaja zaglaskani przez kibicow i media i na koncu daja dupa jak malo kto.
jak nie widzisz roznicy miedzy medalami na mistrzostwach swiata, a awansem na mistrzostwa swiata, to chyba kpisz. W ogole jak mozna awans na turniej uznawac za sukces.
Odpowiedz cytując
pikey
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#327
Stary 31.01.2010, 15:52
Cytat:
wyglada na to, ze mistrzostwa sie dla nas skonczyly wczoraj
Też tak myślę, chyba za bardzo ich ta porażka z Chorwacją dobiła. Mam nadzieję, że się pozbierają w drugiej polowie, żeby zmniejszyć rozmiary porażki.

Cytat:
jak nie widzisz roznicy miedzy medalami na mistrzostwach swiata, a awansem na mistrzostwa swiata, to chyba kpisz. W ogole jak mozna awans na turniej uznawac za sukces.
No ale w Pucharze Króla Tajlandii było srebro, a ręczni jak na razie 4 miejsce dopiero
Ostatnio edytowane przez pikey : 31.01.2010 o godz. 15:54.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#328
Stary 31.01.2010, 15:53
pysio napisał(a):Wyświetl post
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/

przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!

żal...
ty się dobrze czujesz?
żal to jest, że tyle lat tu wypisujesz te swoje pierdoły

czy któryś z modów wykaże się odrobiną odwagi i zbanuje go wreszcie dożywotnio?
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 31.01.2010, 15:56
pysio napisał(a):Wyświetl post
niech nawet nie wracają do Polski tylko do tych swoich Niemiec.. ehh.. mogli w ogóle nie jechać na te mistrzostwa jak mają nam taką kompromitacje sprawić ;/
przegrywamy z krajem który ma 300 tys mieszkańców!!!!!!!
Zamilcz. Chciałbym coś więcej napisać ale nie chce bana.

Ja wierzę, ale obawiam się, że nasi chłopcy już nie wierzą...
Odpowiedz cytując
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#330
Stary 31.01.2010, 16:03
nasi chyba sie troche wkur****
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:28.