
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#61
|
|
ZDF Niemiecki potwierdzam, bo sam oglądam.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#62
|
|
z tego co znalazłem na stronie z wynikami live,to mecz Niemców jest na ZDF a nasz dla nie mających Polsatu pokazuje DSF ale nie wiem czy można im tam wierzyć
![]() ciekawy wynik 2 połowy meczu Czechy-Francja... 10-5,ale i tak wygrana francuzów ![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#63
|
|
jak ktos nie ma polsatu, to polecam ipla!! super jakosc
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#64
|
|
3 zespoły z grupy wychodzą czy 2?
Edit: Remis 34-34. Frajerstwo ze strony Słoweńców niestety... :/
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 20.01.2010 o godz. 20:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#65
|
|
no to panowie zaczynamy powoli mecz ze Szwedami
Życzę wam tego i mi abyśmy wygrali i awansowali, a i żeby Niemcory zostali w grupie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#66
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#67
|
|
No to nawet lepiej jakby Niemcy dziś wygrali bo mielibyśmy od razu zaliczone 2 pkt za zwycięstwo z nimi,no ale teraz wygrana i w piątek i się nie będzie czym martwić.
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#68
|
|
Widoczne flagi Legii i Pogoni Szczecin.
Najlepiej wygrać 3 mecze i nie kalkulować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#69
|
|
ze Szwedami ciezko jak zawsze i tak pewnie bedzie do konca
swietny Szmal i ten Rosinski rewelacyjnie ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#70
|
|
Cięzko, cięzko ale końcówka 1 połowy bardzo dobra.Szmal dalej broni na wyokim poziomie no i młody Rosiński bardzo pozytywnie zaskakuje.Oby tak dalej !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#71
|
|
co to za muzyka teraz idzie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#72
|
|
Ostatnio edytowane przez John1906 : 20.01.2010 o godz. 21:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#73
|
|
Ależ ten Rosiński gra.
A Szmal nie chce być gorszy |
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#74
|
|
Skuteczność jest dramatyczna,gdyby nie Szmal oba mecze w plecy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#75
|
|
Stosując nomenklaturę poznańską - "Idziemy na majstra".
WILU TS - nie przesadzaj. Działa to tak samo w drugą stronę, tamci też mają dramatyczną skuteczność. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#76
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#77
|
|
No i pięknie, awans jest. Teraz walka o 1 miejsce.
Już mnie nawet nie zaskakuje to że Szmal wszystko broni ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Skąd: Stołeczne Królewskie Miasto KRAKÓW
Offline |
#78
|
|
No i pięknie, mamy awans do następnej gryupy.Chciałbym doczekać czasów gdy Nasi piłkarze bedą się tak liczyć w Europie i na świecie jak w tej chwili szczypiorniści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Offline |
#79
|
|
Pięknie 2 zwycięstwo
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#80
|
|
I jest wygrana ale nie zachwyciliśmy dziś... jest sporo do poprawy.Awans cieszy ale możne być ciężko z lepszymi rywalami.
teraz jakieś grupy znów będą czy ćwierćfinały? ITI spier****j też obecne na meczu, wisiało na fladze legii ![]() ![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#81
|
Byle tak dalej!![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#82
|
|
Wygrana jest i w sumie tylko to się liczy, ale musimy poprawić grę w ofensywie w kolejnych meczach, bo nie oszukujmy się i Szwedzi i Niemcy to solidne drużyny, ale są też mocniejsi, na których dzisiejsza skuteczność nie wystarczy.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#83
|
|
Bez rewelacji ale pewna wygrana. W pierwszych meczach nie trzeba grac rewelacyjnie - rozkrecimy sie.
Trzeba poprawic skutecznosci i gre w przewadze w obronie - dzisiaj zamiast odjechac Szewdom gdy lapali kary to doszlo do remisu po 22, ale wtedy jak klasowy druzyna wrzuclismy drugi bieg i do widzenia. Szmal jest genialny i ciagle zaskakuje choc wydaje sie, ze juz lepiej bronic nie mozna. To co dzisiaj wyprawial w sytuacjach sam na sam. Rewelacyjnie ROsinski - duzo lepiej od Jazski i M.Jurecki wazne i trudne gole w koncowce. w pitake mecz o 1 miejsce ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: katowice
Offline |
#84
|
|
Kolejny świetny mecz Sławka Szmala. Co on wyprawia w tej bramce ;D to ludzkie pojęcie przechodzi.
Lubię tą drużynę. Bo oni mają jaja. Zawsze grają do końca. Bardzo fajnie dziś zagrał Rosinski, nie boi sie podejmować ryzyka. Jaszka przewidywalny. Mam nadzieje że w drugiej rundzie rozkreci się Józek z Marcin Lijewskim. Jest dobrze. Ale jeszcze są rzeczy do popraw. Do przodu panowie! ![]() |
|
|
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#85
|
|
Jaszka bardziej rozgrywa i z tego co widać robi to naprawdę bardzo dobrze, Rosiński robi to gorzej lecz ma inne warunki fizyczne od Jaszki (lepsze) i dlatego może rzucać więcej. W meczu Szwedów z Niemcami trzymam mocno kciuki za Skandynawów
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#86
|
|
heh no to zapowiada sie ze Szwdzi albo Germance zaraz wylecą z turnieju
U nas jest poprawnie,ale sam nie jestem tak wtajemniczony w ręczną jak w noge ![]() ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Member
Od: 10.2007
Offline |
#87
|
|
Patrząc na wyniki z innych grup to można powiedzieć że wykrystalizowały się takie 2 drużyny - faworyci: Polska, Hiszpania. Te ekipy grają najbardziej przekonująco jak dla mnie. In minus postawa mistrza świata - Francji (dziś męczyła się ze średnimi Czechami, ostatecznie wygrywając 20-21)
Ostatnio edytowane przez CelticusABG : 20.01.2010 o godz. 23:31.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#88
|
|
Teraz rozpocznie się faza zasadnicza czyli:
podział na dwie grupy GRUPA I 1A 2A 3A 1B 2B 3B GRUPA II 1C 2C 3C 1D 2D 3D Awans po 3 najlepsze ekipy a potem 3 miejsce gr I - 3 miejsce gr II - mecz o 5 miejsce. Itd. Powód: ....
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 21.01.2010 o godz. 00:00.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2005
Skąd: Polska
Offline |
#89
|
|
I w dalszej fazie turnieju zostają zaliczone punkty z rywalami w grupie,którzy też przeszli dalej.Czyli np gdyby Polska wygrała teraz ze Słowenią to ma na starcie 4 pkt za wygrane ze Słowenią i Szwecją lub Niemcami zależy która z tych drużyn wejdzie
![]()
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|
|
|
|
Militaris
Od: 01.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#90
|
|
Tych mistrzostw w ogóle nie powinno się w TV pokazywać.
Na parkiecie widnieje reklama parszywej firmy trudniącej się hazardem. Dlaczego płemieł z tym nic nie zrobi?! ![]()
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|