The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.01.2010, 17:01
To że Zydroń w słabej polskiej lidze jest liderem strzelców to nie znaczy że poradziłby sobie z presją tak dużej imprezy, jaką są ME... Bo jakoś nie pamiętam żeby podczas gry w Kielcach doprowadził ich do sukcesów w Europejskich pucharach. Więc nie szukajcie dziury w całym, pozdrawiam!
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.01.2010, 17:53
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
To że Zydroń w słabej polskiej lidze jest liderem strzelców to nie znaczy że poradziłby sobie z presją tak dużej imprezy, jaką są ME... Bo jakoś nie pamiętam żeby podczas gry w Kielcach doprowadził ich do sukcesów w Europejskich pucharach. Więc nie szukajcie dziury w całym, pozdrawiam!
Jak Janas nie wziął Frankowskiego na MŚ 2006 to też tak mówiłeś?
Jak miałeś 6 lat to Wojtek grał na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (4 miejsce!) i był wyróżniającym się zawodnikiem.Grał ni etylko w reprezentacji, ale również w LM, kiedy byla jeszcze ISKRA KIELCE. Z presją dałby sobie radę. Nie uważam że powinien jechac na ME, natomiast nie wiem dlaczego nie był brany pod uwagę w szerokiej kadrze. Pytam, bo może ktoś zna jakieś konkrety.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 16.01.2010 o godz. 18:03.
Odpowiedz cytując
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.01.2010, 18:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Jak Janas nie wziął Frankowskiego na MŚ 2006 to też tak mówiłeś?
Jak miałeś 6 lat to Wojtek grał na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata (4 miejsce!) i był wyróżniającym się zawodnikiem.Grał ni etylko w reprezentacji, ale również w LM, kiedy byla jeszcze ISKRA KIELCE. Z presją dałby sobie radę. Nie uważam że powinien jechac na ME, natomiast nie wiem dlaczego nie był brany pod uwagę w szerokiej kadrze. Pytam, bo może ktoś zna jakieś konkrety.
Gdzie ty porównujesz Franka do Zydronia? NA Frankowskim opierała się gra repry w tamtych eliminacjach, a Zydroń nie pamiętam żeby był jakąś ważną postacią w eliminacjach do ME 2010. Zresztą, kadra Wenty opiera się na sprawdzonych nazwiskach i jakoś mnie nie dziwi brak Zydronia, który ma prawie 32 lata i raczej nie rokuje na przyszłość i nie uważam że wprowadzanie go do kadry by nam pomogło.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 16.01.2010, 18:46
konrad1991tsw napisał(a):Wyświetl post
Gdzie ty porównujesz Franka do Zydronia? NA Frankowskim opierała się gra repry w tamtych eliminacjach, a Zydroń nie pamiętam żeby był jakąś ważną postacią w eliminacjach do ME 2010. Zresztą, kadra Wenty opiera się na sprawdzonych nazwiskach i jakoś mnie nie dziwi brak Zydronia, który ma prawie 32 lata i raczej nie rokuje na przyszłość i nie uważam że wprowadzanie go do kadry by nam pomogło.
Nie porównuje nikogo bo jeden rzuca piłką a drugi ja kopie Właśnie mnie to zastanawia , że Zydroń nie dostał szansy od Wenty nawet w eliminacjach.. Ja wiem, ze miał kontuzje w swojej kareierze itd ale akurat to nie przeszkadzało być powolywanym innym zawodnikom. Wg mnie Wenta ma tą samą awersję do Zydronia co do Michała Kubisztala. Także zawodnik Berlin Fuechse długo nie byl powoływany, a jak już został to grał ogony.
PS. Zydroń w tym roku kończy 31 ;-) W kadrze sa starsi od niego....
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 16.01.2010 o godz. 18:50.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:11.