
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Bene meritus
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)
Offline |
#11
|
|
Ja wybrałem Xbox Elite za 1199 zł na początku zeszłego roku
Taka cena bo spuścili mi w media 100 zł za to, że ostatnia konsolka była![]() Jestem zadowolony i to bardzo. Jeśli chodzi o długo planową inwestycję to wszyscy mówią, że PS3 bo ma blu-ray. Dla mnie to żaden argument. Miałem okazję grać na PS3 i dla mnie nie ma żadnej różnicy czy to w obrazie, czy to w dźwięku. Akurat miałem takie szczęście, że udało mi się kupić eXa Elite jeszcze z full zestawem, teraz wersja jest okrojona, m.in. bez kabla hdmi. A tak na marginesie opłaca się kupić Fifę 10, jeśli mam "dziewiątkę" ? ![]()
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz
![]() ![]() KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad) |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|