The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 10.12.2009, 15:06
Z tym Smudą jako trenera roku rozumiem że sobie jaja robicie? Gość który mając taki zaje***ty skład nie zdobył mistrzostwa, z reprezenctacją zagrał na razie 2 mecze jako trener Zagłębia spisuje się przyzwoicie, choć trzeba mu oddać że drużynę wyciągnął z głębokiego kryzysu. I on ma wygrać z trenerem który zdobył mistrzostwo i ma lidera po jesieni z połową drużyny kontuzjowanej. No i warto zapamiętać że mistrzostwo zdobył grając część meczy bez Brożka a jak wiadomo wcześniej 95% naszej gry ofensywnej na tym człowieku się opierało. Wiem że są jeszcze puchary. Ale bez jaj że pokonać go ma człowiek który do pucharów ze swoją drużyną nie przystąpił bo się skonfliktował z całym Poznaniem. Już prędzej bym widział Fornalika jako trenera roku.
Odpowiedz cytując
Jawor
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Los Angeles, CA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 10.12.2009, 15:43
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Kolego, oceniany jest rok 2009, a w tym roku Smudy sukcesem jest dobre 45min z Udinese - to w kontekscie pucharow.

A czym jest poprawa gry Zaglebie w porownaniu z np. gra Polonii Bytom i praca jaka tam wykonano ? Czy Ruchu Chorzow ? (ale tu akurat Fornalik jest)

Generalnie Smude wsadzono bo faktycznie ciezko kogos trzeciego do Skorzy i Fornalika dokoptowac. Tzn ciezko z ekstraklasy, bo w 2. lidze by sie pewnie ktos znalazl.


Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS.

Według mnie Fornalik nie ma tu sobie równych, za nim widziałbym (alfabetycznie) Skorżę, Smudę, Szatałowa i Ulatowskiego.

Pozdrawiam

PS. Zwróć uwagę, że nawet tu, na forum TWSD, najwięcej głosów jest na Smudę
Kto chce, szuka sposobów
Kto nie chce, szuka powodów
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 10.12.2009, 16:33
Jawor napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się, Kolego, że Smuda na wygraną nie zasłużył, co wcale nie znaczy, że go nie wybiorą. Nie mniej w tym roku (choć nie aż tak bardzo jak w 2008) osiągnął (zakładając że wybór na Selekcjonera pod wpływem presji otoczenia PZPNu to osiągnięcie) więcej niż MS.
Smuda: 3. miejsce MP, PP
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni.


A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie.
W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 10.12.2009, 16:41
PIŁKARZ ROKU

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

* Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY

* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY

* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012

* Kamil Grosicki (Jagiellonia Białystok)

TRENER ROKU

* Maciej Skorża

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
-
NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Mateusz Borek

PUBLICZNOŚĆ ROKU

* Lechia Gdańsk


BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

* Tomasz Frankowski (Jagiellonia Białystok)
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 11.12.2009, 13:51
PIŁKARZ ROKU

Ireneusz Jeleń

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

Jan Mucha

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

Marcelo

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLAS
Y

Radosław Sobolewski

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY


Paweł Brożek

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012


Kamil Grosicki

TRENER ROKU

Maciej Skorża

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY


NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

Mateusz Borek

PUBLICZNOŚĆ ROKU

Lechia Gdańsk
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 11.12.2009, 14:08
Piłkarz roku wiadomo. Ze względu na grę poza Polską.
Bramkarz wiadomo.
Marcelo nie ma sobie równych.
Sobol też.
Dadzą się nacieszyć młodzieńcowi z Poznania.
Tu miałem dylemat między Filipiakiem, a Małeckim. Jednak stawiam na pierwszą opcję.
Z przyzwyczajenia wybiorą Smudę, choć nic nie osiągnął.
Ostatni bastion normalności w postaci Jerzego Dudały / http://www.youtube.com/watch?v=t_h_Pzsohdg
Borek fajnie nawija.
Z bólem serca Korona Kielce.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 11.12.2009, 14:47
PIŁKARZ ROKU

Ireneusz Jeleń

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY

Jan Mucha

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY

Marcelo

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLAS
Y

Sławomir Peszko

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY


Paweł Brożek

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012


Patryk Małecki

TRENER ROKU

Maciej Skorża

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY

Dariusz Tuzimek

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY

Tomasz Smokowski

PUBLICZNOŚĆ ROKU

Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)

Tomasz Frankowski
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 11.12.2009, 14:51
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Artur Sobiech (Ruch Chorzów)

TRENER ROKU
Nie mam faworyta.

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
* Marek Gilarski (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Tomasz Smokowski (CANAL+)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
* Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław)/Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
Odpowiedz cytując
cebulka997
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Ruda Śląska / Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 11.12.2009, 14:59
PIŁKARZ ROKU
* Ireneusz Jeleń (AJ Auxerre)

NAJLEPSZY BRAMKARZ EKSTRAKLASY
* Jan Mucha (Legia Warszawa)

NAJLEPSZY OBROŃCA EKSTRAKLASY
* Marcelo (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY POMOCNIK EKSTRAKLASY
* Radosław Sobolewski (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY NAPASTNIK EKSTRAKLASY
* Paweł Brożek (Wisła Kraków)

ODKRYCIE ROKU - NADZIEJA NA EURO 2012
* Patryk Małecki (Wisła Kraków)

TRENER ROKU
Maciej Skorża (Wisła Kraków)

NAJLEPSZY DZIENNIKARZ PRASOWY
* Marek Gilarski (Przegląd Sportowy)

NAJLEPSZY KOMENTATOR TELEWIZYJNY I RADIOWY
* Mateusz Borek (Polsat)

PUBLICZNOŚĆ ROKU
* Lechia Gdańsk

BRAMKA ROKU (głosują Abonenci CANAL+)
* Adam Marciniak (Górnik Zabrze)
GURNY
ŚLUNSK
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 11.12.2009, 16:17
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Smuda: 3. miejsce MP, PP
Skorza: MP, 1. miejsce po jesieni.

A podawanie Smudy jako zwyciezcy to czyste przyzwyczajenie.
W naszym kraju juz sie tak utarlo, ze Smdua jest zajebisty.
no wiesz, zapewne będzie również brane to, że wszedł z Lechem do grupy UEFA i z niej awansował (dwumecz z Udine też był dobry w wykonaniu Lecha)
do tego poszedł do Zagłebia i coś stworzył z tej drużyny. To już nie jest chłopiec do bicia jak na początku sezonu, kiedy to Legia z Wisłą rozgromiły Lubinian.

A Skorża jakby nie było, skompromitował się w pucharach i to zapewne zaważy.
Odpowiedz cytując
Naszaliga
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 14.12.2009, 20:05
Relacja Live z Gali Oscarów:
http://www.naszaliga.pl/info/live,.html?id_live=53
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.12.2009, 20:37
Mały z Oskarkiem za Odkrycie Roku

I Skorża
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 14.12.2009 o godz. 20:41.
Odpowiedz cytując
Dżołkmen
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Z zasiedmiogórogrodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 14.12.2009, 20:55
Gala C+ bije na głowę tą parodie którą przygotował wczoraj Polsat.
WISŁA ZŁOTY WIEK
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 14.12.2009, 20:58
Co powiedział ten przedstawiciel kibiców Lecha, bo przegapiłem?
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 14.12.2009, 21:03
No i Głowa !
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.12.2009, 21:07
Marcelo bardziej zasłużył chyba w tym roku...

Te wstawki miażdżą centralnie
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.12.2009, 21:08
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Co powiedział ten przedstawiciel kibiców Lecha, bo przegapiłem?
Ze dziekuje Canalowi Plus za takie wyróznienie, zwłaszcza gdy inne koncerny medialne biją w kibiców. I podziękował w imieniu KIBOLi hehehe. Popieram w całej rozciągłości jego słowa.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.12.2009, 21:09
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Marcelo bardziej zasłużył chyba w tym roku...

Te wstawki miażdżą centralnie
Ja tez myslałem, ze Marcelo ale głosowałem na Głowe - tez zasłuzył. Maciej Skorza tez wygrał wiec jest juz 3-ech
Odpowiedz cytując
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.12.2009, 21:16
Od dzisiaj lubię Peszko
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Rudi5555
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Szarów-Niepołomice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 14.12.2009, 21:18
Te wstawki z dialogami są GENIALNE. C+ wpadł na świetny pomysł, a wykonanie jeszcze lepsze.
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.12.2009, 21:27
Ale sie Majdan w****ił
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 14.12.2009, 21:30
Co by o nich nie mówić, to Canal+ nawet z największego szamba potrafi zrobić perfumerię (vide: polska ekstraklasa)
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 14.12.2009, 21:35
Jasne, że chcielibyśmy Brożka i Sobola wśró wyróznonych, ale obiektywnie to Lewy gra obie rundy i Peszko tez gra obie rundy, a nasi niesety mają kontuzję. Wstawki SuperNova Tv sa genialne ;-)
PS.Gruchała jest zajebista
Odpowiedz cytując
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.12.2009, 21:46
Najlepsze było " cuda się zdarzają trenerem roku Maciej Skorża " mina Smudy super już myślał że to on.Wstawki zarąbiste
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 14.12.2009, 21:49
Ale Golonka ma fajną koszulkę

Edit: tak go pochwaliłem a on rzucił tą koszulką

Edit 2: teraz to już przegiął pałe koszulka Lecha
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 14.12.2009 o godz. 21:52.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 14.12.2009, 21:52
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Ale Golonka ma fajną koszulkę

Edit: tak go pochwaliłem a on rzucił tą koszulką
Chyba nie sądziłeś, że by mu pozwolili w takiej wyjść
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 14.12.2009, 21:53
Bramka Roku - Tomasz Frankowski, badz co badz aspekt naszej druzyny W koncu to u nas miał najlepsze swoje chwile
Odpowiedz cytując
bojantsw
Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 14.12.2009, 22:01
Golonka jest prze.....dobry
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 14.12.2009, 22:04
bojantsw napisał(a):Wyświetl post
Golonka jest prze.....dobry
Powinien dawać lekcje techniki w szkólce Wisły
Jeleń jeszcze gorzej mówi jak Krzynówek, Całe szczęscie , że gra lepiej niz Jacuś ;-) Zdecydowanie zasłuzenie ten Oskar jedzie do Auxerre.To chyba najlepszy pilkarz jakiego mamy ostatnimi czasy.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.12.2009, 22:07
jaki kur** Golonka?

bo nie oglądam...
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:29.