
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 08.2009
Skąd: Shhu
Offline |
#31
|
|
Podpisuję się pod tym obiema rękami
Drużyna bez stylu, bez pomysłu, te dwa mistrzostwa zdobylismy dzięki indywidualnym umiejętnościom zawodnikom. Bo to nie podlega wątpliwości ze piłkarzy mamy najlepszych w kraju. Tylko najgorsze jest to że nie ma następcy dla Skorży, może Lenczyk? Może Nowak ze stanów albo jakis z zagranicy. W kazdym razie czas naszego trenera już minął, koncepcja drużyny wypaliła się 1,5 roku temu, a ostatnie mistrzostwo zdobyliśmy tylko i wyłącznie dzięki słabości inych drużyn niż naszej sile. Pozdrwiam i licze na pozytywne zmiany. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|