
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#1
|
To nie przypadek. My nie mamy taktyki ani koncepcji. Nie mamy boiskowej złości. Waleczność też czasami idzie w piz*u. W sytuacjach kryzysowych skaczemy sobie do oczu jak jakieś zakompleksione wieśniaki. Jesteśmy po prostu ... słabi :/ Taka jest niestety prawda. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#2
|
||
Zresztą za Kasperczaka Odra też nam parę razy pokazała jak się kończy nonszalancja... I co? Gówno...
.......e, jak dorwie naszą drużynę w końcu jakiś porządny trener a nie mięczak Skorża, to będziemy rozpierdalać po 9-0! Skorża Out! ![]()
Ddf
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#3
|
Jeśli tak, to "gratuluję". Ja niestety muszę w pracy zasuwać i być skoncentrowany przez całe osiem godzin a biorę w cholerę jasną mniej kasy niż kopacze ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Kraków - NH
Offline |
#4
|
|
Pisząc "wpadki" miałem na myśli sytuacje w których powinniśmy strzelić 1,2,3 bramki więcej a tego nie robimy głownie z braku skuteczności. Nie oczekuje żebyśmy wygrywali po 2,3,4,5 czy 6 do 0 tylko jeżeli nie potrafimy tak jak w dzisiejszym meczu dograć spokojnie do końca to chyba coś jest nie tak. Mecz kończy sie w 90 czy 93 minucie a nie po wyniku 3:0. To by było na tyle. Wiem,że nie jest możliwe wygrywać mecz za meczem,wiem również że nie jest możliwe żeby każdy mecz wygrywać spokojnie i wykorzystywać sytuacje jak i wiem,że nie da sie nie doprowadzać do nerwowych sytuacji ale wiem,że mecz kończy sie po ostatnim gwizdku sędziego.
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 30.10.2009 o godz. 22:59.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#5
|
|
![]() Bogusław Cupiał napisał(a):
|
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#6
|
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#7
|
W pracy (jakiejkolwiek) wymagane jest pełne zaangażowanie a nie jakieś kurna dziwne dawkowanie chęciami !! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#8
|
Masz do wykonania pewne zadanie - i z tego jesteś rozliczany. Mają zdobyć mistrza, mają wygrywać mecze. Na razie wywiązują się z roboty... Styl i zaangażowanie to drugorzędna sprawa... Ot, nie dostaną premii (awansu). ![]()
Ddf
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|