
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Witam .
![]() Bardzo bym prosił o pozostawienie tego tematu przez moderatorów.Dziś podczas kupowania biletów na mecz z Polonią Warszawa w Sobotę zgubiłem nowy telefon, nie jestem pewien czy zostawiłem go w Wiślackim Świecie czy może wypadł mi z bluzy kiedy przechodziłem przez park Jordana bądz gdzieś w okolicach Reymonta. Jeśli tak akurat się składa ,że na tym forum jest ktoś kto akurat znalazł telefon bardzo bym prosił o wysłanie wiadomości prywatnej do mnie. Telefon Samsung UltraStyle. Ktoś go na pewno znalazł bo pózniej był już wyłączony. Czy coś więcej można zrobić w takiej sytuacji niż poprostu zablokowanie połączeń ?
Ostatnio edytowane przez Chorynatrzykolory : 22.09.2009 o godz. 22:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#2
|
|
Skoro został wyłączony to ja bym się nie spodziewał, że został przez grupę harcerzy znaleziony..
|
|
|
|
Member
Od: 04.2003
Skąd: KrK
Offline |
#3
|
|
niestety nie spodziewaj sie pozytywnego zakonczenia :/ sam bylem w podobnej sytuacji pare miesiecy temu i lipa, mimo ze poruszylem przyslowiowe niebo i ziemie :(
za duplikat karty (ten sam numer) dalem 50zl - doliczaja te kwote do najblizszego rachunku, a nowa karte wydaja na poczekaniu w salonie. Tak przynajmniej jest w plusie... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#4
|
|
W Samsungach była taka opcja że wysyłął sms z numerem telefonu karty którą ktoś wkładał do środka nie wiem czy to było i czy ustawiłeś, monioruj allegro może się pojawi.
![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy
Offline |
#5
|
|
Idź zgłosić utratę/kradzież na policji i potem do salonu - niech zablokują IMEI.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|