The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 29.08.2009, 16:07
LAB napisał(a):Wyświetl post
Ładna gra Wisły z klepki,Franek nie istnieje,Grosicki nie istnieje,oby tak dalej!
Właśnie, miałem o tym napisać.
Bo o ile w ofensywie nasza gra wygląda różnie, o tyle defensywa to składny monolit. Jagiellonia miała właściwie tylko jedną szansę na strzelenie gola w tym meczu. Natomiast patrząc przez pryzmat całego sezonu, to gdyby nie bramka Pawełka w Lubinie dziś bylibyśmy na zero z tyłu.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 29.08.2009, 16:12
Proud napisał(a):Wyświetl post
dziwisz się?

jak chociaż raz na jego miejscu wszedłbym na to forum to też bałbym się odpowiedzialności za taką sytuacje. Lepiej podać Patrykowi Małeckiemu - idolowi kibiców. Który gra dziś gorzej jak Łobo, ale i tak wszyscy będą go chwalić. Mam nadzieję że zarówno Łobo jak i Maly wezmą się do gry...abyśmy po meczu wszyscy mogli ich przeprosić.

Na razie Mały nie pokazuje że zasługuje na nowy kontrakt...
nie wiem jak to jest z tymi wywiadami? sami się zgłaszają czy co? zawsze Mały się wypowiada
Ja nie zamierzam wychwalac Malego, bo rzeczywiscie ce..... go straszna niedokladnosc, a sama mobilnosc/zaangazowanie to jeszcze nie wszystko.

Ale blagam, nie rozbrajaj mnie z argumentem o forum jako zrodlem nieudolnosci Lobo.
Moja riposta bedzie taka, ze zanim Lobo trafil do Wisly, to w Zaglebiu oddawal rownie zabawne strzaly na bramke, z dwoma z nich wystartowal nawet w plebiscycie na najbardziej nieudolny strzal sezonu. Pewnie powiesz, ze to wszystko wina kibicow Zaglebia i ich forum ?
Odpowiedz cytując
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 29.08.2009, 16:15
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie zamierzam wychwalac Malego, bo rzeczywiscie ce..... go straszna niedokladnosc, a sama mobilnosc/zaangazowanie to jeszcze nie wszystko.

Ale blagam, nie rozbrajaj mnie z argumentem o forum jako zrodlem nieudolnosci Lobo.
Moja riposta bedzie taka, ze zanim Lobo trafil do Wisly, to w Zaglebiu oddawal rownie zabawne strzaly na bramke, z dwoma z nich wystartowal nawet w plebiscycie na najbardziej nieudolny strzal sezonu. Pewnie powiesz, ze to wszystko wina kibicow Zaglebia i ich forum ?
Bo to taki nowy syndrom się zrodził.. nie wiesz o tym? Syndrom Doroty Świeniewicz
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 29.08.2009, 16:18
Zdaje się że trzecia bramka to tylko kwestia czasu.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 29.08.2009, 16:35
70 minuta... najwyższy czas na wejście Cwielonga za Łobo lub Diaza ) Dajesz Maciek zmianę
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 29.08.2009, 16:39
Lysy napisał(a):Wyświetl post
70 minuta... najwyższy czas na wejście Cwielonga za Łobo lub Diaza ) Dajesz Maciek zmianę
Nie zgadłeś, zmiana w 78 minucie!

Teraz tylko Cantoro i mamy komplet wykorzystany.
Łobo szkoda słów...
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 29.08.2009, 16:40
Nastepny strzal Lobodzinskiego do plebiscytu szmata sezonu
Chyba juz nikt nie ma watpliwosci, dlaczego tak czesto unika strzelania.
Ale coz, to w koncu nasza - kibicow wina
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 29.08.2009, 16:41
Ale słyszeliście dlaczego Łobo tak słabo strzelał... Zaj*bany już był
Powód: błąd
Ostatnio edytowane przez Adrian_Suvalkai : 29.08.2009 o godz. 16:41.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 29.08.2009, 16:41
Te jego tłumaczenie hehe
Brak sił jednym słowem
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 29.08.2009, 16:43
82 minuta i gol dla Jagiellini! O dziwo, błąd Marcelo a nie Pawełka :o
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 29.08.2009, 16:43
no to emocje na koniec spotkania
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 29.08.2009, 16:43
Cały mecz pod kontrolą, a teraz będzie nerwowa końcówka...
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 29.08.2009, 16:44
****a jaki pech
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 29.08.2009, 16:44
Oj coś czuje wysyp forumnowych trolli zaraz się zacznie najazd na Mariusza ;(
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 29.08.2009, 16:45
pechowa bramka.

teraz tylko nie sfrajerzyć się i nie zremisować pod koniec.

od razu trzeba było dołozyć z 2 i spokój. a tak nerwówka.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 29.08.2009, 16:46
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Oj coś czuje wysyp forumnowych trolli zaraz się zacznie najazd na Mariusza ;(
Niech przychodzą
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 29.08.2009, 16:47
Teraz zaczynamy grać, kiedy jest nerwówka. Cisnąć !!!
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 29.08.2009, 16:49
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Oj coś czuje wysyp forumnowych trolli zaraz się zacznie najazd na Mariusza ;(
Kto będzie winił za te bramkę Mario jest ostatnim debilem.

Pech i tyle.
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 29.08.2009, 16:53
Gratulacje, grajmy tak dalej, wygrywać 2-0 i teraz obawiać się o wynik
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 29.08.2009, 16:54
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Kto będzie winił za te bramkę Mario jest ostatnim debilem.
A myślisz że mało takich?

2:1 i 15 pkt
Odpowiedz cytując
matusz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 29.08.2009, 16:58
Dobrze, że ten minimalizm się na nas nie zemścił.
Odpowiedz cytując
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 29.08.2009, 16:58
Panowie, pech swoją drogą, ale boiskowa nonszalancja i lekceważenie przeciwnika w końcówce meczu też miało swój udział w bramce dla Jagi. Pzdr
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 29.08.2009, 17:00
Ten mecz pokazał jaką rolę w dzisiejszej Wiśle pełni para stoperów, Głowa opuścił boisko i od razu bramka i znakomita sytuacja dla Jagi po której piłka przeszła zaraz koło słupka.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
W.Star
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Stryszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 29.08.2009, 17:05
Pawełka chyba nikt trzeźwo myślący nie może winić o tą bramkę. Tzn. można mówić, że mógł to wyciągnąć, wybić etc. ale to się mija z celem, błąd obrony nie Pawełka.

Natomiast mi najbardziej podobały się te momenty w których posiadaliśmy piłkę i wymienialiśmy kilkanaście podań oraz sytuacje w których wybiegaliśmy do piłek granych przez Jagiellonię i zdołaliśmy kilka razy przechwycić podania. To było fantastyczne. Dobre spotkanie, słaba końcówka. 3 punkciki i jestem zadowolony
Odpowiedz cytując
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 29.08.2009, 17:05
Nie ma co kolejne 3 pkt a w moim odczuci najgorszy mecz Wisły w tym sezonie w lidze. Aktywność w grze ofensywnej wynosi 0. Nie chce się nikomu...ogólnie rzecz biorąc dramat. To jest moje odczucie. Ja kiedys napisałem, że jeśli chcesz grać w europie w lidze polskiej musisz grać presingiem i atakować rywala. Ćwiczyć wrzutki, akcje ofensywne, klepke...A tu nie ma nic...Oczywiście jest 15 pkt no i co z tego? Za 2 tyg będzie 18...a postępu w grze nie ma żadnego...
Odpowiedz cytując
Luk_Biala_Gwiazda
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 29.08.2009, 17:06
Juz chyba nie przekonam sie do Jopa. Tak, jak mial swoj udzial przy bramce dla Levadii, tak dzis znow zdazyl sie w krotkim czasie 'pokazac' przy bramce Jagi. Widac, ile znaczy Glowacki w szeregach naszej obrony.
Odpowiedz cytując
wszyscydososnowca
Banita
 
Od: 08.2009
Skąd: glasgow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 29.08.2009, 17:09
dziękuję za wygraną, dość dobry mecz
gra Łobodzińskiego mnie przerażała. co ten chłop robi w pierwszym składzie. Boguski WRÓÓÓĆ !!

gosciu jeden z drugim

zamiast .......ic glupoty na forum i kibicowac zza klawiatury bo to ostanio modne
to moze byscie cos pozytecznego zrobili i na mecz sie wybrali - pomogli WISLE ?!
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 29.08.2009, 17:10
Najbardziej szkoda Glowy, mam nadzieje ze to tylko rozciecie i za tydzien bedzie juz do gry.
Glowa zawsze gra twardo i nigdy nie odpuszcza, dzieki czemu Frankowski dzis zupelnie nie istnial, choc mam wrazenie, ze kilka razy sedzia mogl sie w tych pojedynkach dopatrzyc fauli ze strony Glowy

Z jednej strony seria 5 kolejnych zwyciestw zaczyna napawac doglebna satysfakcja, z drugie strony jest jednak od groma mankamentow jak chociazby niedokladnosc Maleckiego, beznadziejnosc Lobo, potworne klopoty z opanowaniem pilki u Brozka praktycznie w kazdej sytuacji, no i niemal pewnosc ze po strzeleniu 2-giej bramki gra zaczyna stopniowo "siadac" i zaczyna sie dowozenie wyniku.

Pawelek oczywiscie bez winy przy golu. Powiedzialbym, ze bronil dzis calkiem dobrze i udanymi wyjsciami pewnie zazegnywal niebezpieczenstwo.
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 29.08.2009 o godz. 19:16.
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 29.08.2009, 17:11
Styl, nie styl, ale fakt jest taki:

Tak udanego początku sezonu w lidze Wisła nie miała od 5 lat.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 29.08.2009, 17:13
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Ja nie zamierzam wychwalac Malego, bo rzeczywiscie ce..... go straszna niedokladnosc, a sama mobilnosc/zaangazowanie to jeszcze nie wszystko.

Ale blagam, nie rozbrajaj mnie z argumentem o forum jako zrodlem nieudolnosci Lobo.
Moja riposta bedzie taka, ze zanim Lobo trafil do Wisly, to w Zaglebiu oddawal rownie zabawne strzaly na bramke, z dwoma z nich wystartowal nawet w plebiscycie na najbardziej nieudolny strzal sezonu. Pewnie powiesz, ze to wszystko wina kibicow Zaglebia i ich forum ?
moją wypowiedź nie kierowałem do Ciebie, tylko do ogółu ludzi którzy każde złe zagranie Łobodzińskiego wychwycą a na zagrania innych zawodników przymykają oko.

faktem jest że Łobo grał słabo, bardzo słabo. Ale śmieszne jest jak tylko jego błędy widzimy, a grał taki sam piach jak dziś Małecki, Diaz, Brożek czy Kirm. Wszyscy grali słabo.

a co do forum, Łobo w Zagłębiu słabo strzelał, to samo co u nas, ale w niektórych sytuacjach w Wiśle po prostu boi się odpowiedzialności, bo każde jego złe zagranie jest kwitowane gwizdami. To samo tyczy się Ćwielonga. Dlatego nie chodzi mi tu tylko o forum, tylko ogólną nagonkę na tych piłkarzy.
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:25.