The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
goly78
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacki Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 28.08.2009, 09:26
Niesądze
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.08.2009, 09:37
Paihiwo napisał(a):Wyświetl post
Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą .
Pozdrawiam kibiców ABG.
Postawa waszych kopaczy moze napawac was kibicow optymizmem. Ale pamietajcie z kim bedziecie grac, Wisla to nie GKS, Legia czy Lech.

Wasz duet Frankowski, Grosicki w tym meczu nie zrobia nic bo beda miec przed soba najlepsza obrone ligi, owszem Frankowski bedzie robil wszystko zeby udowodnic ze Wisla zrobila zle stawiajac na Nim krzyzyk ale za wysokie progi.
,
Odpowiedz cytując
_gilardino_
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.08.2009, 10:18
Dla mnie Frankowski z Grosickim prezentują podobny poziom do pary Brożek-Małecki tyle że muszą jeszcze otrzymywać podania a z tym może być gorzej.

Odpowiedz cytując
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.08.2009, 10:18
Wiadomo coś o Marcelo? Mam nadzieję, że zagra.
Bo z Jopem na środku, może być różnie.
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.08.2009, 11:02
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo coś o Marcelo? Mam nadzieję, że zagra.
Bo z Jopem na środku, może być różnie.
Dziś ma wrócić do Krakowa jest więc szansa żeby zagrał jutro
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.08.2009, 16:01
Obawiam się,że Jop może być za wolny dla Grosickiego.Lepiej żeby zagrał Marcelo.
Odpowiedz cytując
moskit
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 29.08.2009, 04:10
http://krak.tv/kategoria-9,film-709.html oto to co udało mi się wyszperać w sieci przed meczem z Jagą. Mianowicie video z konfy ze skorża
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 29.08.2009, 08:50
Sosnowiec (śląskie)

14:00 temp. 17; wiatr 6 m/s; Pochmurno, intensywne opady deszczu

17:00 temp. 15; wiatr 6 m/s ; Pochmurno, intensywne opady deszczu


Zapowiada się fajny mecz
Odpowiedz cytując
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 29.08.2009, 09:44
szczególnie te intensywne opady deszczy zwiastują dobrą zabawę
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 29.08.2009, 10:00
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Sosnowiec (śląskie)

14:00 temp. 17; wiatr 6 m/s; Pochmurno, intensywne opady deszczu

17:00 temp. 15; wiatr 6 m/s ; Pochmurno, intensywne opady deszczu


Zapowiada się fajny mecz
A jakby coś poszło nie tak to już wytłumaczenie jest
Odpowiedz cytując
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 29.08.2009, 10:43
Powiem tak ; lubię Franka ,więc powinno być 2:0 dla nas a nie 4:0....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
Kondipr
Senior Member
 
 
Od: 10.2005
Skąd: zNieNacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 29.08.2009, 11:08
W Sosnowcu znów deszczowo niestety, raz mocniej pada raz słabiej ale opady są cały czas. Wiaterkiem też od czasu do czasu chłodnym zawieje.
"Od zawsze na zawsze w pamięci niepokonani" ; "Wiara czyni cuda" ; "Nikt nie wymaga od Was......." ; " Na Reymonta wychowani......."
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 29.08.2009, 11:16
na orange sport podawali info, ze ma byc 20 stopni i pogoda bez deszczu
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 29.08.2009, 11:55
Jak się taka pogoda utrzyma do meczu to będzie to jedynie + po stronie Jagi. Także wsio deszczyku..
Odpowiedz cytując
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 29.08.2009, 12:00
szprotson napisał(a):Wyświetl post
na orange sport podawali info, ze ma byc 20 stopni i pogoda bez deszczu
jak Pasy graly w zeszlej kolejce w Sosnowcu to na OS podali pogode dla Krakowa
.....
Odpowiedz cytując
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 29.08.2009, 12:28
Gdyby komuś umknęło to na 15 zapowiedziana jest kolejna blokada A4 przez motocyklistów.
Odpowiedz cytując
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 29.08.2009, 15:29
Co by nie mówić Brozio ma kolejną asyste może i przypadkową ale ma.


Edit : Brozio
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 29.08.2009 o godz. 15:35.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 29.08.2009, 15:31
Tylko_Wisła! napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mówić Brozio ma kolejną asyste może i przypadkową ale ma.
ja mowie ze ma kolejną niewykorzystaną sytuacje

Mały pierniczy wszystko co sie da

I GOOOOL , w koncu nie bylo tej klepki Mały-Brozio-Mały którą juz chyba zna całą liga jak kiwke Łobodzinskiego
Ostatnio edytowane przez tommiyacht : 29.08.2009 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując
Adrian_Suvalkai
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 29.08.2009, 15:35
i wykorzystaną

Jeżeli Brożkowi zaliczą ten kiks jako asystę to znów Brożek będzie na czele klasyfikacji kanadyjskiej.
Ostatnio edytowane przez Adrian_Suvalkai : 29.08.2009 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując
Styk83
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 29.08.2009, 15:45
Maly gra piach dzis i w ogole tak jakos strasznie nie dokladnie graja,ale wynik sie liczy.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych...podania ręki".
Henryk Reyman
Odpowiedz cytując
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 29.08.2009, 15:50
Jakby tak popatrzyc na Brozka, to pilka odbija sie od niego jak od drewna, co drugie zagranie do rywala itd.
ale przychodzi odpowiednia minuta i strzela gola...lepsze to, niz jakby mial sklejac wszystko idealnie, popisywac sie nienaganna technika i nic nie strzelac.

Natomiast to co zrobil Lobodzinski jest smutne. Jego strach przed koniecznoscia oddania strzalu jest przepotezny. W sumie nic dziwnego, bo patrzac na jego dwa wczesniejsze strzaly, mozna tylko zaplakac. Jak pozniej zepsul przyjecie pilki w naprawde prosciotkiej sytuacji, to przeszlo mi przez mysl, czy czasem nie zrobil tego specjalnie, bo przeciez inaczej stanalby oko w oko z bramkarzem i znowu musialby strzelac lub przynajmniej pozorowac ten swoj "kasliwy" strzal, co dla niego jest najwiekszym boiskowym koszmarem
Ostatnio edytowane przez Eustachy : 29.08.2009 o godz. 16:00.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 29.08.2009, 15:54
A ja powiem coś miłego o Łobo - dobrze gra... w powietrzu. Wygrywa wszystkie główki i widać, że to do niego głównie kierowane są górne piłki.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 29.08.2009, 15:55
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś rozumie i może mi wytłumaczysz jak taka kaleka jak Łobodziński może grać w pierwszym składzie mistrza Polski? Ba.. jak on może grać w ogóle w drużynie pierwszoligowej.. to jest dla mnie nie do pojęcia, to jest jakiś ewenement. Przecież ten gość nic nie potrafi, ani przyjęcia, ani strzału, ani dośrodkowania..
O ile zwykle mam negatywne zdanie o Wojciechu Ł. i ogólnie uważam, że nie jest to zawodnik klasy mistrza polski, tak dziś sądzę, że nie gra źle. O dziwo nawet 2-3 razy udało mu się nabrać przeciwnika na jego oklepane zwody Miał również 2-3 dośrodkowania co prawda na palę, ale zawsze coś mogło trafić w naszego zawodnika.
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 29.08.2009, 15:55
Ładna gra Wisły z klepki,Franek nie istnieje,Grosicki nie istnieje,oby tak dalej!
Brozek gol ala Zuraw
No to jeszcze niech cos strzeli Kirm!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 29.08.2009, 15:57
Co tu duzo mowic trzeba dowiezc prowadzenie do konca i zgarnac kolejne 3 punkty..
Odpowiedz cytując
konini09
Junior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.08.2009, 15:57
albo mi się wydaje albo Małecki niezbyt lubi się z Kirmem... ze dwa razy mógł mu podać bo Kirm pięknie sam wychodził lewą stroną a Mły ciągle tylko do Brożka gra... W ostatnim meczu było to samo...
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 29.08.2009, 15:59
Eustachy napisał(a):Wyświetl post
Natomiast to co zrobil Lobodzinski jest smutne. Jego strach przed koniecznoscia oddania strzalu jest przepotezny. W sumie nic dziwnego, bo patrzac na jego dwa wczesniejsze strzaly, mozna tylko zaplakac.
dziwisz się?

jak chociaż raz na jego miejscu wszedłbym na to forum to też bałbym się odpowiedzialności za taką sytuacje. Lepiej podać Patrykowi Małeckiemu - idolowi kibiców. Który gra dziś gorzej jak Łobo, ale i tak wszyscy będą go chwalić. Mam nadzieję że zarówno Łobo jak i Maly wezmą się do gry...abyśmy po meczu wszyscy mogli ich przeprosić.

Na razie Mały nie pokazuje że zasługuje na nowy kontrakt...
nie wiem jak to jest z tymi wywiadami? sami się zgłaszają czy co? zawsze Mały się wypowiada
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 29.08.2009, 16:01
Niesamowite, Łobodziński wygrywa górne piłki

Łobo ma blisko 190 cm wzrostu, więc to jasne że gra dobrze w powietrzu. Ja jednak oczekuję od niego czegoś więcej, niż tylko wygrywania główek.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując
Orson
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: z AWFu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 29.08.2009, 16:02
faktycznie mozna odniesc wrazenie ze Malecki podaje do Kirma tylko jak juz musi... paranoja...
...coście s....ysyny uczynili z tą krainą?
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 29.08.2009, 16:03
Bramka Brożka do złudzenia przypomina mi tę bramke którą strzelił w meczu Polska-Czechy, myśle że powinien częściej probować uderzeń z tej pozycji bo widać że ma to opanowane do perfekcji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:33.