
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
![]() Ważny początek meczu, nie przewiduję tak szybko strzelonego gola jak na Reymonta w ostatnim meczu, ale do przerwy jest realna szansa na dwubramkową przewagę. Większość goli Jagi to akcje po podaniach prostopadłych, dlatego dobrze, że mamy szybkich bocznych pomocników, dobrze by było gdyby wrócił Marcelo, bo Jop nie jest z Głową zgrany i mogliby popełnić jakiś błąd w ustawieniu. Jak zwykle ważna będzie dyspozycja Pawełka, przyzwyczaił nas już do tego, że po kiksie, w następnym meczu gra bardzo dobrze, ciekawe, czy uda mu sie zagrać po raz 2 na takim poziomie. Najsłabszą stroną Jagi jest defensywa, chociaż szczerze mówiąc wygląda ona dobrze jak na polskie realia. Bramkarza też mają dobrego, więc nie powinno w tym meczu paść dużo goli. Teraz zaczynamy taki mały maratonik ważnych meczów, na początku mieliśmy mniej wymagających rywali (chociaż Ruch mnie pozytywnie zaskakuje formą), teraz oczekuję dobrej gry przez większość meczu. Typuję 2:1 dla Wisły. |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2007
Offline |
#2
|
|
Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego. Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą . Pozdrawiam kibiców ABG. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK
Offline |
#3
|
Wasz duet Frankowski, Grosicki w tym meczu nie zrobia nic bo beda miec przed soba najlepsza obrone ligi, owszem Frankowski bedzie robil wszystko zeby udowodnic ze Wisla zrobila zle stawiajac na Nim krzyzyk ale za wysokie progi. ![]() ,
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#4
|
|
Co tu duzo mowic trzeba dowiezc prowadzenie do konca i zgarnac kolejne 3 punkty..
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2007
Offline |
#5
|
|
albo mi się wydaje albo Małecki niezbyt lubi się z Kirmem... ze dwa razy mógł mu podać bo Kirm pięknie sam wychodził lewą stroną a Mły ciągle tylko do Brożka gra... W ostatnim meczu było to samo...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#6
|
Miał również 2-3 dośrodkowania co prawda na palę, ale zawsze coś mogło trafić w naszego zawodnika. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|