The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 27.08.2009, 14:35
szprotson napisał(a):Wyświetl post
No chyba że by nam dojebali japońców, to moze byc grubo
czytaj powtórka z Wodzisławia
Wtedy byłbym pewien, że Brożkowie i Mały dostaliby kartki za pyskówki


Ważny początek meczu, nie przewiduję tak szybko strzelonego gola jak na Reymonta w ostatnim meczu, ale do przerwy jest realna szansa na dwubramkową przewagę.
Większość goli Jagi to akcje po podaniach prostopadłych, dlatego dobrze, że mamy szybkich bocznych pomocników, dobrze by było gdyby wrócił Marcelo, bo Jop nie jest z Głową zgrany i mogliby popełnić jakiś błąd w ustawieniu.
Jak zwykle ważna będzie dyspozycja Pawełka, przyzwyczaił nas już do tego, że po kiksie, w następnym meczu gra bardzo dobrze, ciekawe, czy uda mu sie zagrać po raz 2 na takim poziomie.
Najsłabszą stroną Jagi jest defensywa, chociaż szczerze mówiąc wygląda ona dobrze jak na polskie realia. Bramkarza też mają dobrego, więc nie powinno w tym meczu paść dużo goli.
Teraz zaczynamy taki mały maratonik ważnych meczów, na początku mieliśmy mniej wymagających rywali (chociaż Ruch mnie pozytywnie zaskakuje formą), teraz oczekuję dobrej gry przez większość meczu.
Typuję 2:1 dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Paihiwo
Junior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 28.08.2009, 09:16
Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą .
Pozdrawiam kibiców ABG.
Odpowiedz cytując
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 28.08.2009, 09:37
Paihiwo napisał(a):Wyświetl post
Jadze w tym meczu życzę zwycięstwa mamy naprawdę niezła pakę i dobrze rozpoczęliśmy sezon szybko niwelując karne -10 pkt. i są powody aby liczyć na dobry wynik,mecz w Bełchatowie pokazał,że gra Jagi na wyjazdach uległa zmianie o ile zespół będzie wykonywał założenia taktyczne nakreślone przez trenera Wisłę czeka bardzo ciężki mecz.
Wiśle w pozostałych meczach życzę samych zwycięstw (za wyjątkiem rewanżu) oraz zdobycia kolejnego tytułu mistrzowskiego.
Z tego meczu to Jaga wróci z tarczą .
Pozdrawiam kibiców ABG.
Postawa waszych kopaczy moze napawac was kibicow optymizmem. Ale pamietajcie z kim bedziecie grac, Wisla to nie GKS, Legia czy Lech.

Wasz duet Frankowski, Grosicki w tym meczu nie zrobia nic bo beda miec przed soba najlepsza obrone ligi, owszem Frankowski bedzie robil wszystko zeby udowodnic ze Wisla zrobila zle stawiajac na Nim krzyzyk ale za wysokie progi.
,
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 29.08.2009, 15:57
Co tu duzo mowic trzeba dowiezc prowadzenie do konca i zgarnac kolejne 3 punkty..
Odpowiedz cytując
konini09
Junior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 29.08.2009, 15:57
albo mi się wydaje albo Małecki niezbyt lubi się z Kirmem... ze dwa razy mógł mu podać bo Kirm pięknie sam wychodził lewą stroną a Mły ciągle tylko do Brożka gra... W ostatnim meczu było to samo...
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 29.08.2009, 15:55
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś rozumie i może mi wytłumaczysz jak taka kaleka jak Łobodziński może grać w pierwszym składzie mistrza Polski? Ba.. jak on może grać w ogóle w drużynie pierwszoligowej.. to jest dla mnie nie do pojęcia, to jest jakiś ewenement. Przecież ten gość nic nie potrafi, ani przyjęcia, ani strzału, ani dośrodkowania..
O ile zwykle mam negatywne zdanie o Wojciechu Ł. i ogólnie uważam, że nie jest to zawodnik klasy mistrza polski, tak dziś sądzę, że nie gra źle. O dziwo nawet 2-3 razy udało mu się nabrać przeciwnika na jego oklepane zwody Miał również 2-3 dośrodkowania co prawda na palę, ale zawsze coś mogło trafić w naszego zawodnika.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:34.