The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 15.08.2009, 20:52
Co w końcu z tą kasą za transfer Uche ,potwierdził to Mielcarski bo mi transmisje wtedy przerwało ? ;/
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#212
Stary 15.08.2009, 20:53
tofik napisał(a):Wyświetl post
A co do wyniku to golimy po kolei kto się tam nawinie w lidze i innej opcji nie ma
Wiem, że serce boli każdego Wiślaka jak się do tego wraca, ale aż żal ściska, że Bełchatowianie to nie Levadia- nawet stroje podobne
2:0 do przerwy i rewanż mielibyśmy z głowy, a tak...

Co do meczu to jest to czego brakowało wcześniej, czyli skuteczność. Dwie bramy walnęliśmy z niczego i po sprawie, podobnie było z Zagłębiem, tak samo z Ruchem i trzymajmy się schematu dalej.
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
airborne4009
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tam gdzie diabla niema bo sie boii;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#213
Stary 15.08.2009, 20:54
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
Semper Fidelis

,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#214
Stary 15.08.2009, 20:54
Nasi jak tylko zaliczą kompromitację w pucharach, to im od razu motywacja do gry rośnie. Jak po Dynamie za Kasperczaka.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
LAB
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#215
Stary 15.08.2009, 20:55
airborne4009 napisał(a):Wyświetl post
Transparent na trybunach panowie i panie....niestety smutna prawda:(
No niezle nam pojechali

A co do meczu to oby taka gra trwala jak najdluzej. Wazne ze jest agresja,presing i Broziu sie odblokowal
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#216
Stary 15.08.2009, 20:57
A Ilie jakis taki strasznie zagubiony...
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 15.08.2009, 20:59
Błędy Ilie bez konsekwencji, bramki nie padają, więc niech gra i zdobywa doświadczenie.
Odpowiedz cytując
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#218
Stary 15.08.2009, 21:06
I pomyśleć, że Boguski z Gargułą kontuzjowani, a Junior Diaz w tym meczu nie gra. 3 ważne ogniwa drużyny. Co będzie jak wrócą? : )

Kogo z młodych mamy na ławce?
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#219
Stary 15.08.2009, 21:07
Widzieliscie jak Ujek przetrzymywał Marcelo? Przytulił się do niego
Odpowiedz cytując
Sami
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 15.08.2009, 21:15
Coś siadła gra i głupie błędy ;/ Alvarez ma słabe dośrodkowania...
Odpowiedz cytując
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 15.08.2009, 21:27
Marcelo i teraz na pewno już 3:0!!! ; D
Odpowiedz cytując
wislacki
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Litwini wracają?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#222
Stary 15.08.2009, 21:35
Wchodzi Jop, no cholera mnie weźmie zaraz!
Po kiego grzyba Jop skoro można wpuścić Burligę czy Mąkę
...Lubelszczyzna jest za Wisłą !!!
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#223
Stary 15.08.2009, 21:36
Jop ?!?!? Przy 3:0 ?!?! Ja pier.... Czemu nie np Burliga ?


Ten sedzia to jest jakis walniety i to ostro...
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 15.08.2009, 21:36
ojojoj widze ze Marcelo i Jop nie sa zgrani. Jopik zaklada offside'a a Marcelo sie zagapil, bylo cieplo przez chwile.
Odpowiedz cytując
Maciuś
bananowy chłopiec
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 15.08.2009, 21:43
Niestety, w normalnych zespolach przy tym wyniku wchodza juniorzy zeby sie ogrywac, u nas wchodzi 30-letni Jop...
Po co nam tyle druzyn juniorskich?
Ostatnio edytowane przez Maciuś : 15.08.2009 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#226
Stary 15.08.2009, 21:45
1:0 - Głowacki (Karny - cała sytuacja)
http://www.mediafire.com/?wmuyytnm5ne

2:0 - Brożek
http://www.mediafire.com/?i0no3jznvnn

3:0 - Marcelo
http://www.mediafire.com/?kmmzmwziwlu

Nieuznany gol Marcelo
http://www.mediafire.com/?nz5vj1juizy
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 15.08.2009, 21:47
Nie zapominaj, ze Skorza musi utrzymywacnajwazniejszych zmiennikow w rytmie meczowym. Jak wiesz w tym seoznie nie ma ani europejskich pucharow ani pucharu ekstraklasy wiec praktycznie zostaje tylko liga i PP w pozniejszym terminie zeby uzywac jokerow.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 15.08.2009, 21:51
Ale nudziarstwo. Dawno się tak nie męczyłem oglądając mecz. Poziom gry niestety biedny. Zamiast poćwiczyć jakieś schematy gry to naszym się biegać nie chce. Gramy w przewadze, a przez większość meczu 2 defensywnymi pomocnikami. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział.. Cieszy jedynie wynik, ale przy tak słabej drużynie i w dodatku grającej w 10 powinien sunąć atak za atakiem, a z tego co kojarzę to oprócz bramek nie było nawet strzału celnego na bramkę.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 15.08.2009 o godz. 21:55.
Odpowiedz cytując
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 15.08.2009, 21:52
Ładnie wygląda czyste konto z tyłu, w tym wypadku Ilie spisał się dobrze chciałbym go zobaczyć w następnym meczu, czy już ochłonie i będzie spokojniej łapał niektóre piłki.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#230
Stary 15.08.2009, 21:52
No i gra. 3 pkt priorytet.
Reszta nieważna.
Odpowiedz cytując
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 15.08.2009, 21:54
Zauwazyliscie ze Sapela przy kazdej Bramce stal jak kolek i patrzyl co sie dzieje jak zwykly widz?
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 15.08.2009, 21:58
Wszystko OK ,tylko po co ten Jop :(
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#233
Stary 15.08.2009, 21:59
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Ale nudziarstwo. Dawno się tak nie męczyłem oglądając mecz. Poziom gry niestety biedny. Zamiast poćwiczyć jakieś schematy gry to naszym się biegać nie chce. Gramy w przewadze, a przez większość meczu 2 defensywnymi pomocnikami. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział.. Cieszy jedynie wynik, ale przy tak słabej drużynie i w dodatku grającej w 10 powinien sunąć atak za atakiem, a z tego co kojarzę to oprócz bramek nie było nawet strzału celnego na bramkę.
To my chyba inne mecze ogladlismy.Ogólnie mecz w naszym wykonaniu nie był zły, a momentami to było przezajebiscie.Niektóre akcje były jak z Camp Nou...
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#234
Stary 15.08.2009, 21:59
Strasznie nudny mecz. Zamiast napykac sobie bramek to plątali sie bez celu. Przynajmniej z 5:0 powinno byc. Jopa pewnie wpuscil bo niby po kontuzji i zeby sie wgral w druzyne. Jakby niedaj Bóg Głowa kontuzje zlapal to koniec.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#235
Stary 15.08.2009, 22:01
ciacho napisał(a):Wyświetl post
. Zamiast wpuścić np. Mączyńskiego to wchodzi Jop.. ludzie kto to widział..
a jak myslisz, kto bedzie gral jak Glowa i Marcelo połapią kartki, a połapią napewno. Bedzie grac Jop ktory musi sie zgrywac z drugim srodkowym, bo zadne inne pozycje nie wymagaja takiego zrozumienia jak dwóch srodkowych obronców. Dzis to nie wychodziło bo Jop dobrze łapał na spalone a Marcelo przysypiał przy tych sytuacjach. Musi go ogrywać, nie ma wyjscia
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 15.08.2009, 22:03
Dobry wynik. Bez straconego gola, no i jakoś nam idzie w tym Sosnowcu, kto by się spodziewal Ale troche dziwi mnie, że na takie spotkanie Skorża boi się wystawić Jirsaka, tylko zgranego Cantoro. Jak nie teraz to kiedy ? Trochę szkoda go. Mógłby np na wypożyczeniu w jakimś słabszym zespole grać pełne spotkania co kolejke i się rozwinąć. A Jop pod koniec ? Może jakaś kontuzja Głowy ? Bo chyba nie zmęczenie w 3 kolejce ?
..
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 15.08.2009, 22:04
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To my chyba inne mecze ogladlismy.Ogólnie mecz w naszym wykonaniu nie był zły, a momentami to było przezajebiscie.Niektóre akcje były jak z Camp Nou...
Chyba tak. Możesz mi powiedzieć co Ci się w tym meczu podobało?
Odpowiedz cytując
MaG*
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 15.08.2009, 22:04
Bardzo ładnie ułożył nam się początek sezonu.
Nie zagraliśmy porywająco efektownie ale cały czas kontrolowaliśmy przebieg spotkania.
Brożek dzisiaj nieźle zagrał więc ciekaw jestem co z tego wyjdzie.
Mam nadzieje ,że jednak zostanie z nami.
Odpowiedz cytując
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#239
Stary 15.08.2009, 22:04
Mecz tragedia, dobrej gry bylo moze z 15 min. Skutecznosc tragiczna, powinny pasc jeszcze z 3-4 bramki. Grali aby wygrac, a najlepiej zeby jeszcze sie nie zmeczyc. Jakby mogli to przechodzilyby caly mecz.

Kirm - pomimo swietnej asysty tragedia. Zadnego wykonczenia akcji. Brakowalo w jego grze kropki nad 'i'. Ale jest nadzieja, bo widac ze potrafi sie ustawic i pomyslowo zagrac
Cebanu - dwa dziecinne bledy, wynikajace chyba z tremy, ale na Boga, nie jest to nastolatek. Dwa obronione strzaly, ale dwa idealnie w niego, a mimo to z tym drugim (z wolnego) mial klopoty. Mam nadzieje ze Pawelek zagra w nastepnym meczu.
Jop - A po co on ? Mimo to ladne wyciagniecie pilki w polu karnym
Alvarez - bardzo dobry w defensywie, w ataku tragedia. Wrzuca pike tam gdzie poleci.
Mauro - w cholere strat.
Łobo - poza asysta niewidoczny

Oby najmniej takich meczow.

Sedzia - niech idzie sedziowac szachy, bo przy najmniejszym kontakcie z graczem Belchatowa gwiazdal faule.
Ostatnio edytowane przez mic : 15.08.2009 o godz. 22:14.
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 15.08.2009, 22:04
Łatwo, lekko i przyjemnie - kolejny dobry mecz Łobo, Kirm już coraz częściej jest włączany do gry i widać efekty - będzie z niego pożytek, parę razy widac też było wreszcie próby strzałów z dystansu bez "wjeżdżania" do bramki.

A co do Ilie - oczywiście, że popełniał błędy i moim zdaniem wynikały one z braku pewności. Trudno się jednak dziwić, skoro po takim okresie siedzenia na ławce wchodzi na pierwszy pełny mecz - ja bym mu dała szansę pograc w jeszcze 2 czy 3 meczach i po tym czasie wyrobic sobie dopiero zdanie. Gorszy od Pawłka na pewno nie był.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:34.