
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#1
|
|
a nie widzisz jakiegoś układu ? Pawełek jest pośmiewiskiem całej Polski, a jego trener mówi, że to bardzo dobry bramkarz. Podobnie niezrozumiała sytuacja panuje w Cracovii. Cabaj wali(ł) gafę, za gafą. Na ławce siedział sprawdzony ligowiec Olszewski, a mimo to nadal bronił Cabaj. Nigdy tego nie moglem pojąc i tak samo nie mogę teraz pojąć tej sytuacji. Cebanu nie jest z pewnością bardzo słaby, bo inaczej nie chciałaby go Polonia Bytom. Jakis poziom musi prezentować w cuda nie wierzę.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2
|
Układ? Układ by nie zdobyć mistrzostwa? No jakoś nie wierze w to. Sprawdzony ligowowiec Olsza, to nie taki sprawdzony ligowiec jak myslisz. Ja po prostu wychodze z założenia, że nasz sztab trenerów, ma dosc umiejetnosci by okreslic czy dany zawodnik jest w stanie grac mecze mistrzowskie czy nie. Cebanu miał isc do Bytomia, ogrywać się z liga, czyli wybronic pare meczy pare puscic, po prostu nauczyć się ligi. Drużyna taka jak nasza, nie ma prawa na eksperymenty w meczach o mistrzostwo. Na to był czas na sparingach, a skoro testowali innych , to jasne jest że Pawełek mimo iz jest słaby jest dobry ![]() ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#3
|
Jak coś to może ten Kurto będzie jakiś normalny, tylko trzeba dać w końcu szansę, a nie stawiać w nieskończoność na jedną osobę, ktora zawodzi |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|