The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
a11
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 11.08.2009, 09:03
Zgrupowania kadr to szansa na grę w lidze dla zmienników zwłaszcza dla Jirsaka bo Diaz może być zmęczony. Mam nadzieje że Skorża nie wystawi Cantoro bo to co wyprawiał w meczu z Zagłębiem przyprawiało mnie o zawroty głowy.
Co do spekulacji na temat występu Cabanu za Pawełka mam mieszane uczucia. Bo z jednej strony należy pokazać Mariuszowi że nie jest niezastąpiony, ale z drugiej zmiana bramkarza to zawsze jakieś ryzyko związane z grą obronną ogółem.
Co do samego meczu to nie ma co dywagować trzeba wygrać wysoko i przede wszystkim zaliczyć kolejny dobry występ podobnie jak z Zagłębiem. Bełchatów na pewno tanio skóry nie sprzeda zwłaszcza do straty pierwszej bramki przez nich mecz może być w miarę wyrównany.
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 11.08.2009, 11:43
a11 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieje że Skorża nie wystawi Cantoro bo to co wyprawiał w meczu z Zagłębiem przyprawiało mnie o zawroty głowy.

Pozwolę sobie nie zgodzić się ze zdaniem przedmówcy i pozostać przy swoim stanowisku. Mauronek zagrał bardzo przyzwoite zawody moim prywatnym zdaniem.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
a11
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 11.08.2009, 12:18
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Pozwolę sobie nie zgodzić się ze zdaniem przedmówcy i pozostać przy swoim stanowisku. Mauronek zagrał bardzo przyzwoite zawody moim prywatnym zdaniem.
Nie podoba mi się w jego grze to że nawet jak popracuje trochę w obronie, odbierze piłkę to potem stoi dosłownie stoi w kole na środku boiska i nie uczestniczy w akcji ofensywnej. Sobol wychodzi do obrońców po piłkę, stara się być pod grą a Mauro nic. W meczu z Bełchatowem nie jest nam potrzebny taki zawodnik, jeden Sobol jako defensywny pomocnik wystarczy. Sam Skorża powiedział że Jirsak mocna pracuje na treningach i "dobija" się do pierwszej 11 dlatego ten mecz będzie idealny, aby po raz kolejny dać mu szansę bo Diaz będzie zmęczony po meczu i podróży a GKS nie jest zespołem, którego musimy się obawiać, zwłaszcza jeśli chodzi o środek pola bo ani Cetnarski ani Gol nie powinni nam zagrozić.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 11.08.2009, 20:58
Skorza jesli wie ze chlopaki moga wycisnac podobny rezultat jak ostatnio (oczywiscie nie musimy wygrac 4-1 ,wystarczy 1-0 ) ,to moglby dac szanse Cebanu ,a reszty nie zmieniac
Ostatnio edytowane przez AS82 : 11.08.2009 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 11.08.2009, 21:54
Problem bramkarza jest złożony , bo być może ci którzy są faktycznie są gorsi niż Pawełek ale pytanie o ile o 10-15% to można nadrobić u Pawełka tego już nie wyeliminujemy on jak słaby 2 lata temu był tak jest dalej !!!!. Dodatkowo mamy słabiutkiego trenera golkiperów gdzie młodym umiejętności nie przybywa !!! Najlepszym punktem w erze Cupiała był Dolha , szkoda że był pazerny na kasę bo marnie skończył ... niestety przy okazji tego meczu z nami wyszło że jednak też miękki psychicznie był więc nie wiem jak by wypadł w tych meczach o grubą stawkę . Jednak z taką Levadią to by mecze nam wybronił i w lidze też . Nie wiem na ile Cebanu czy Kurto są gorsi ale kiedyś trzeba zaryzykować. Jeśli nie w lidze to gdzie .... pucharze ekstraklasy gdzie gra jest o pietruszkę >?
W ogóle Cebeanu jest tu 3 rok ... po co go trzymamy skoro w ogóle szansy nie dostał niech odejdzie jak jest gorszy od Pawełka ... ale niech dostanie choć jedną szansę w lidze .
W ogóle sytuacja u nas to jakiś paradoks tak samo jak po drugiej stronie Błoń ... taki sam kiks-Bramkarz Cabaj !!!!. W każdym meczu kiksuje i broni dalej !!!! .... tylko że on gra w klubie którego celem będzie utrzymanie w lidze . My gramy o Mistrza Polski z bramkarzem na poziomie 15 drużyny w lidzę lub 2 ligi to jest normalne
Borinho
Odpowiedz cytując
Pinechas
Member
 
Od: 05.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.08.2009, 22:04
Borinho napisał(a):Wyświetl post
Dodatkowo mamy słabiutkiego trenera golkiperów gdzie młodym umiejętności nie przybywa !!!?
100% racji. Wg. mnie sedno sprawy. Zero postępu a wręcz cofnięcie w rozwoju.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:14.