The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
krzysiek85_TSW
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.08.2009, 19:49
radekogi napisał(a):Wyświetl post
Ale nie rozumiem, chodzi Ci o zostawienie auta w Krakowie i pojechanie pociągiem, czy szukasz parkingu w Sosnowcu bo chcesz aż pod stadion jechać autem?
Tak , chodzi mi o zostawienie auta w Krakowie , gdzieś w pobliżu dworca
Odpowiedz cytując
Robert_wislak
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.08.2009, 20:08
krzysiek85_TSW napisał(a):Wyświetl post
Tak , chodzi mi o zostawienie auta w Krakowie , gdzieś w pobliżu dworca
Parking jest nad dworcem, bezpłatny.

Wisła
Odpowiedz cytując
krzysiek85_TSW
Member
 
 
Od: 04.2008
Skąd: C4 & Głogoczów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.08.2009, 21:53
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
A mieszkasz w Myślenicach? Bo jak tak to zmienia postać rzeczy
Mieszkm koło Myślenic, w Głogoczowie. A o co Ci konkretnie chodzi?
Robert_wislak napisał(a):Wyświetl post
Parking jest nad dworcem, bezpłatny.
I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.08.2009, 22:03
krzysiek85_TSW napisał(a):Wyświetl post
I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
Nie będzie. Możesz nawet sobie tam namiot rozstawić i w nim zamieszkać
Odpowiedz cytując
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.08.2009, 22:29
krzysiek85_TSW napisał(a):Wyświetl post
I nie będzie problemu żeby tam parkować pół dnia i odebrć auto po północy ?
Z tego co wiem, to bedziesz mial problem zeby tam znalezc miejsce wolne. Trzeba rano zostawic Raz tylko tam jechalem ale pamietam miejsca za chu.. nie znalazlem...
Odpowiedz cytując
andalemono
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.08.2009, 00:03
wiernyTS napisał(a):Wyświetl post
Z tego co wiem, to bedziesz mial problem zeby tam znalezc miejsce wolne. Trzeba rano zostawic Raz tylko tam jechalem ale pamietam miejsca za chu.. nie znalazlem...
W tym samym miejscu jest 3poziomowy parking Galerii Krakowskiej, dwójke za godzine -2 za pierwszą.
Odpowiedz cytując
Stasik
Junior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.08.2009, 05:31
andalemono napisał(a):Wyświetl post
W tym samym miejscu jest 3poziomowy parking Galerii Krakowskiej, dwójke za godzine -2 za pierwszą.
pierwsze godzina free, druga za 2zl ale kolejne juz za 4
problem w tym ze, nie wiem jak to dziala bo jakos nigdy nie mialem okazji zostac tam tak dlugo, ale oficjalnie ten parking jest do 23 ...
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:35.