The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.08.2009, 19:50. [3 Kolejka] Wisła Kraków-GKS Bełchatów 15.08.2009 godz.20:45
Mecz rozegrany zostanie 15 sierpnia, grany "u siebie" po 2 kolejkach Wisła odniosła 2 pewne zwycięstwa 2-0 z Ruchem Chorzów i 1-4 z Zagłebiem Lubin.Natomiast Gks przegrał z Polonią Bytom 0-1 i zaledwie zremisował z Jagiellonią Białystok 1-1.W tabeli Wisła jest 3 a GKS 10.Wisła Kraków jest bez wątpienia faworytem w tym meczu.A oto pozstałe mecze 3 Kolejki:

Cytat:
Jagiellonia Białystok -Korona Kielce
Wisła Kraków-GKS Bełchatów
Piast Gliwice-Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław-Polonia Bytom
Legia Warszawa -Cracovia
Ruch Chorzów-Arka Gdynia
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski
Lech Poznań -Polonia Warszawa
Ostatnio edytowane przez brylant17 : 09.08.2009 o godz. 19:56.
Odpowiedz cytując
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.08.2009, 19:58
3 punkty to plan mega minimum. Optimum to moim zdaniem wynik koło 4:0 i ta sama agresywność i styl jak w Lubinie.

Brożek się przełamie, czuje to w moczu
Odpowiedz cytując
hunter TSW
Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Wolbrom

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.08.2009, 20:17
Myśle, że powinniśmy sobie spokojnie poradzić z dróżyną z Bełchatowa. Chłopaki świetnie sie zaprezentowali w piątek i mam nadzieje, że ta passa zostanie podtrzymana. A o Pawła też jestem spokojny napweno w końcu strzeli a potam już z górki
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.08.2009, 20:22
Przez ten ostatni mecz jestem jakoś całkowicie spokojny o wygraną.Jezeli nagle podejscie druzyny sie nie zmieni,to licze na 3-1. Jak dla mnie to bedzie ostatni z teoretycznie "łatwiejszych" meczy,pozniej dopiero niewygodny teren w Gdyni i z Jagą,z ktora zawsze problemy moga byc

Po cichu licze na wystep Cebanu w tym meczu
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Guwek
Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 09.08.2009, 20:27
Mam nadzieję, że forma zostanie potrzymana i wygramy z nimi min 2-0. W składzie zrobiłbym jedną zmianę, za Diaza który jest w słabszej formie wpuściłbym do boju Jirsaka niech chłopak udowodni w meczu to co mówił Skorża, że mocno puka do pierwszej 11.
...nie mamy Pańskiego płaszcza i co Pan nam zrobi...
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 09.08.2009, 20:27
Wisła jest w formie a GKS jak widac bez niej. Mysle ze jak chłopaki beda chcieli to spokojnie moga wypunktowac rywala! Oby było chociaz te 3 tys Wislakow, ale kurcze zobaczcie jak to jest. Jakby Wisła gromiła, grała pieknie wiecej meczow to i wiecej ludzi by pojechąło na mecz, a tak to po wymeczonych zwyciestwach mało kto chce jechac na mecz zeby zobaczyc słabe widowisko, bo fanatyk to fanatyk, pojedzie nawet na mec zjakby miał go z zamknietymi oczami ogladac hehe ale wiekszosc kibicow to pikniki i oni chca zobaczyc widowisko sportowe
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 09.08.2009, 20:30
oby tylko Mario nie puścił jakiegoś babola....Niedługo będzie jak Kuszczak z Kolumbią
Odpowiedz cytując
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 09.08.2009, 20:43
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wisła jest w formie a GKS jak widac bez niej. Mysle ze jak chłopaki beda chcieli to spokojnie moga wypunktowac rywala! Oby było chociaz te 3 tys Wislakow, ale kurcze zobaczcie jak to jest. Jakby Wisła gromiła, grała pieknie wiecej meczow to i wiecej ludzi by pojechąło na mecz, a tak to po wymeczonych zwyciestwach mało kto chce jechac na mecz zeby zobaczyc słabe widowisko, bo fanatyk to fanatyk, pojedzie nawet na mec zjakby miał go z zamknietymi oczami ogladac hehe ale wiekszosc kibicow to pikniki i oni chca zobaczyc widowisko sportowe
Czyli powinno być dużo osob bo niebyło w tym sezonie wymęczonego zwycięstwa Wisły;]

co do meczu GKS ma formę naprawdę marną i trzeba to dobrze wykorzystać, tym bardziej że nasi rywale do mistrzostwa mają mecze u siebie, Legia z Cracovia a Lech z Polonią ( odchodzac od tematu, to jak Smuda przejmie Polonie to może się róźnie potoczyć. Na pewno będzie baaardzo ciekawie). Niemożna sobie pozwolić na stratę punktów, a bramek musimy strzelić też jak najwięcej. Ja osobiście licze na pierwszy mecz w którym główną rolę odegra Kirm z Brożkiem po których spodziewałem się więcej na początku. Ale jestem spokojny że kwestią czasu jest ich b. dobra gra.


"Smuda zgrywa kozaka, a zgodził się objąć Polonię dopiero po meczu z Lechem. Ejże, "Franz"..."
moja pomyłka, sorry.
Powód: pomyłka
Ostatnio edytowane przez jabadabaryba : 09.08.2009 o godz. 21:06.
Odpowiedz cytując
royalmichael
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 10.08.2009, 01:59
To jest ten czas na który był szykowany szczyt formy- 3,4 i 5 kolejka tak więc możemy zagrać podobnie jak z Zagłębiem, tylko czy tą formę uda się utrzymać do końca rudny?
GKS to ambitny zespół, chcą grać w pucharach ale jeśli zagramy tak jak w ostatni piątek to o wynik powinniśmy być spokojni
Odpowiedz cytując
Donald_Tusk
Junior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.08.2009, 05:25
Miałem koszmarny sen o tym meczu. Śniła mi się odprawa przedmeczowa w szatni GKS. Ich trener mówił do swoich piłkarzy tak : - I pamietajcie że macie naprzeciw siebie jednego z najsłabszych bramkarzy w ekstraklasie i do tego w beznadziejnej formie. Ładujcie mu z każdej mozliwej sytuacji byle w światło bramki szło, bo on i tak w każdym meczu musi puścić jakiegoś "babola" !
Odpowiedz cytując
Bobus17
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: ~~Bolesławiec (dolny slask)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.08.2009, 07:55
Donald_Tusk napisał(a):Wyświetl post
Miałem koszmarny sen o tym meczu. Śniła mi się odprawa przedmeczowa w szatni GKS. Ich trener mówił do swoich piłkarzy tak : - I pamietajcie że macie naprzeciw siebie jednego z najsłabszych bramkarzy w ekstraklasie i do tego w beznadziejnej formie. Ładujcie mu z każdej mozliwej sytuacji byle w światło bramki szło, bo on i tak w każdym meczu musi puścić jakiegoś "babola" !
Może sen sie ziści .... Pawełek drugi Cabaj ...
Odpowiedz cytując
demoon
Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 10.08.2009, 07:59
ciul wie czy nie mają wspólnych korzeni hehe
Odpowiedz cytując
Wisła V
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 10.08.2009, 08:38
no nie porównujmy Pawełka do żyda Cabaja..Pawełek z Zagłębiem bronił poprawnie i gdyby nie ta ostatnia sytuacja to byście pisali że Pawełek się poprawił..ja wierze że chłopak się odbuduje ale my musimy mu w tym pomóc a nie ciągle po nim jeździć..
Odpowiedz cytując
brasilia79
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 10.08.2009, 09:02
myślę, że w najbliższych kilku kolejkach mecze będą wygrawać Wisła, Lech i Legia i tylko pozostanie pytanie po ile będą wygrywać, więc należy wysoko zwyciężać
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 10.08.2009, 09:05
W takiej formie jak jest Wisla powinna wygrac ze slabiutkim Belchatowem spokojnie z 3,4-0. jestem spokojny o wynik!pzdr
Odpowiedz cytując
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 10.08.2009, 09:08
Presing,presing,gra z pierwszej,wychodzenie na pozycję. Jeśli tak będą grać w każdym meczu to jestem spokojny o każdy wynik w tej lidze naszego zespołu. jedyne co może w****ić naszych kopaczy to kolejny babol Pawełka np na początku meczu. Każdy mecz należy wysoko wygrywać, z takimi słabeuszami jak w naszej lidze to każdy po 4 powinien dostawać. Ważne będą bramki na koniec,bo widać,że stawka zaczyna się robić wyrównana.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 10.08.2009 o godz. 09:13.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując
Abel2505
Junior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 10.08.2009, 09:12
Cebanu Cebanu Cebanu !!! Już mam dość modlenia się żeby nie podawał nikt do bramkarza (Pawełka)
Odpowiedz cytując
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 10.08.2009, 09:29
Cytat:
no nie porównujmy Pawełka do żyda Cabaja..Pawełek z Zagłębiem bronił poprawnie i gdyby nie ta ostatnia sytuacja to byście pisali że Pawełek się poprawił..ja wierze że chłopak się odbuduje ale my musimy mu w tym pomóc a nie ciągle po nim jeździć..
Bronił poprawnie, on nie miał żadnej praktycznie sytuacji do wykazania sięumiejętnościami. Moze chodzi CI o sytuację, w ktorej prawie w bił piłkę do własnej bramki.
Chodzi mi o moment, w którym gracz Zagłębia wkręcił ALvareza i posłał piłkę z lewej strony (Wrzucił)
W sumei nei dziwię Ci się. Gdy Mariusz nie puści klopsa to już mozna uznac, że bardzo dobrze gra.
W meczu z Zagłębiem tylko wychodził do bezpańskich piłek, nic poza tym. Od każdego bramkarza siętego wymaga, chyba, że jest się Cabajem
Odpowiedz cytując
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 10.08.2009, 09:33
Jeżeli Wisła zagra jak z Zagłębiem do powinno być spokojnie z 5-0 a jak zagra jeszcze lepiej niż z Zagłębiem to może będzę 6 lub 7-0
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 10.08.2009, 09:39
skeba napisał(a):Wyświetl post
Bronił poprawnie, on nie miał żadnej praktycznie sytuacji do wykazania sięumiejętnościami. Moze chodzi CI o sytuację, w ktorej prawie w bił piłkę do własnej bramki.
Chodzi mi o moment, w którym gracz Zagłębia wkręcił ALvareza i posłał piłkę z lewej strony (Wrzucił)
To był Pawłowski i to był rykoszet od Alvareza. I przede wszystkim bdb, 'sytuacyjna' interwencja Pawełka.
Do jasnej cholery, gość świetnie obronił rykoszet z kilku metrów ale nie... "o mało sobie nie wbił piłki do własnej bramki".
Ludzie, przystopujcie trochę, bo ocieracie się o śmieszność...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 10.08.2009, 09:44
Cytat:
Jeżeli Wisła zagra jak z Zagłębiem do powinno być spokojnie z 5-0 a jak zagra jeszcze lepiej niż z Zagłębiem to może będzę 6 lub 7-0
Z Levadią też miało być 5-7 do zera...
Teoretycznie po 3 ostatnich meczach powinniśmy być spokojni o formę Wiślaków, ale to jest piłka i bramki są dwie i lepiej się przed meczem zbytnio nie napinać bo upadek z wysoka bardzo boli.
Odpowiedz cytując
fond
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 10.08.2009, 09:48
Abel2505 napisał(a):Wyświetl post
Cebanu Cebanu Cebanu !!! Już mam dość modlenia się żeby nie podawał nikt do bramkarza (Pawełka)
Żeby tylko po meczu się nie okazało, że będzie: 'Pawełek, Pawełek, Pawełek !!!' Albo 'Kurto, Kurto, Kurto !!!'
Odpowiedz cytując
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 10.08.2009, 10:14
No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 10.08.2009, 10:50
Gre Pawełka najlepiej podsumował Łazarek na futbolnet.pl

Cytat:
Maciek Skorża jest jak takie kogucisko: otrzepał się ze starych, pucharowych, piór i zrobił porządki w kurniku. No, może poza bramkarzami, gdyż znów, bezrobotny przez większą część meczu, Mariusz Pawełek puścił głupiego gola. Dla tej pozycji nie ma nic gorszego niż brak konkurencji, a takiej obecnie numer jeden Wisły nie ma. Boję się, że jeśli sytuacja się nie zmieni, Pawełek będzie niczym karp pływający w małym stawie – coraz bardziej obrastający tłuszczem. Jeśli nie wpuści się szczupaka, żeby go pogonił, nie ma co liczyć na poprawę.
Do zwolenników Cebanu. Zobaczcie ile bramek puścił w swoim ostatnim meczu.
Odpowiedz cytując
pabgol
Junior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 10.08.2009, 10:57
Z taką grą, jak w piątek, to nikt nie jest w stanie nas zatrzymać. Jeśli chłopaki utrzymują poziom, to jestem spokojny o wynik w sobotę. Dałbym szansę Jirsakowi w środku, bo ani Diaz ani Sobol nie błyszczą na razie zbytnio.
Odpowiedz cytując
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 10.08.2009, 11:04
Ja bym chciał taki skład :

Pawełek-Alvarez,Głowacki,Marcelo.PI Brożek-Łobodziński,Jirsak,Sobolewski,Kirm-Małecki, Pa Brożek
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 10.08.2009, 11:05
Kibic, nawet ten najwierniejszy jest jak chorągiewka. Po meczu z Levadią w świadomości kibiców Wisła była na poziomie Ruchu Radzionków (z całym szacunkiem). Teraz po dwóch wygranych, można się zastanawiać czy Wisła powiezie słabiutki Bełchatów 3 czy 4-0. Wobec tego jJa obstawiam 9-0 dla Wisły. Sześć goli Małeckiego i trzy Pawła Brożka.

Kto dopisuje 3 punkty przed meczem, najpewniej ich nie zobaczy...
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 10.08.2009, 11:08
napój napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, apropo Cebanu, czemu on wogóle nie broni To dobry bramkarz, a na pewno lepszy od Pawełka ! Nie rozumiem Skorży ;(
Cebanu dobry? Lepszy do Pawełka? Właśnie że nie. Oboje prezentują poziom II ligi, my nie mamy bramkarza. Jedyna szansa że po reorganizacji w klubie to sam Skorża zdecyduje o wyjebaniu Pawełka i zakupie nowego golkipera.

Odpowiedz cytując
napój
Member
 
Od: 08.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 10.08.2009, 11:11
Może i masz racje Oby !
http://wisla-mistrzpolski.futbolowo....-mistrzpolski/


POLECAM!!!! To jest strona Wisły Kraków. Znajdują się tam wszystkie najwazaniejsze rzeczy o Wiśle Kraków
Odpowiedz cytując
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 10.08.2009, 12:14
Cytat:
Cebanu dobry? Lepszy do Pawełka? Właśnie że nie. Oboje prezentują poziom II ligi, my nie mamy bramkarza. Jedyna szansa że po reorganizacji w klubie to sam Skorża zdecyduje o wyjebaniu Pawełka i zakupie nowego golkipera.
Obaj, no chyba, że jeden z nich to kobieta
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:23.