Robert_wislak napisał(a):

|
Nie wiem jak Ty ale mnie to boli, że jakiś debil obraża mój kraj, i wyśmiewa sie z ludzi którzy tracili, życie broniąc go... co jak co ale troche wyczucia można mieć, ale czego sie spodziewać bo Angliku..
|
Gdzie on się wyśmiewa z ludzi, którzy tracili życie w obronie Polski?
Jeśli będziemy dopatrywali się treści których nie ma, to wszyscy musimy się zgodzić, że karp po żydowsku jest co najmniej antysemicki.
http://www.youtube.com/watch?v=7pydHuL9tT4 jeszcze jeden polski akcent od 5 minuty
Strach pomyśleć co by było, gdyby Borat "nie był" Kazachem tylko Polakiem...