The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 05.08.2009, 10:51
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Są też tacy, którzy nie rozpoznają padającego deszczu i tego jak ktoś na nich pluje.
Napisze to po internetowemu:
Idź na rocznice PW na Powązki i powiedz ten "śmieszny" kawał któremuś z powstańców.
Co Ty w kółko z tym Powstaniem? Widzisz w tym filimiku jakieś odniesienia? Ja nie. To WSPÓŁCZEŚNIE zmontowane sceny mające nawiązywać do wkroczenia Niemiec do Polski. Aluzja taka historyczna. Jak napisałem wyżej- nie wszystkim musi się to podobać, ja też ze śmiechu nie pękam w trakcie oglądania ale robienie z tego afery uważam za przegięcie. W takich przypadkach przydają się dwie cechy- dystans i zdrowy rozsądek
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 05.08.2009, 11:15
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Co Ty w kółko z tym Powstaniem? Widzisz w tym filimiku jakieś odniesienia? Ja nie. To WSPÓŁCZEŚNIE zmontowane sceny mające nawiązywać do wkroczenia Niemiec do Polski. Aluzja taka historyczna. Jak napisałem wyżej- nie wszystkim musi się to podobać, ja też ze śmiechu nie pękam w trakcie oglądania ale robienie z tego afery uważam za przegięcie. W takich przypadkach przydają się dwie cechy- dystans i zdrowy rozsądek
Naszemu narodowi można zarzucić prawie wszystko: że są pijakami, awanturnikami, złodziejami itp, jednak jest jedna cecha, która jest charakterystyczna dla polaków- waleczność.Nie wiem czy wiesz, ale my jako naród mamy jedną z najbogatszych historii na świecie, z której trzeba być dumny.
Dlaczego mam sie ****a śmiać i miec dystans, skoro jako jedyni z nielicznych w Europie stawiliśmy Niemcom opór?Dlaczego zamiast Warszawy nie ma np Paryża, Pragi, Amsterdamu czy Wiednia?
Zdrowym rozsądkiem staram się kierować na codzień i z dystansem patrzeć na to, co dzieje się w tv ( a szczególnie na ul Wiejskiej) internecie i na ulicy- bez tego już dawno bym osiwiał, jednak mam prawo poczuć w****ienie jak jakiś grubas( celowo lub nie) kpi z naszego narodu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 05.08.2009 o godz. 11:19.
Odpowiedz cytując
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 05.08.2009, 11:39
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego zamiast Warszawy nie ma np Paryża, Pragi, Amsterdamu czy Wiednia?
Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom. Można sobie więc z tego bezpiecznie porobić jaja bo i tak wiadomo jak było naprawdę. W przypadku Paryża czy Wiednia taki żart juz by się nie sprawdził ponieważ to już nie byłby żart tylko szczera prawda
Z resztą w związku z tym tacy Francuzi oberwali przez kilkadziesiąt lat od ostrza angielskiej satyry o wiele bardziej i dotkliwiej niż my
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab
Odpowiedz cytując
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.08.2009, 11:52
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom. Można sobie więc z tego bezpiecznie porobić jaja bo i tak wiadomo jak było naprawdę. W przypadku Paryża czy Wiednia taki żart juz by się nie sprawdził ponieważ to już nie byłby żart tylko szczera prawda
Z resztą w związku z tym tacy Francuzi oberwali przez kilkadziesiąt lat od ostrza angielskiej satyry o wiele bardziej i dotkliwiej niż my
Chciał bym wierzyć w to co piszesz, jednak oglądając tego typu filmiki( http://www.youtube.com/watch?v=E9dCwwzXC4I ) cięzko mi w to uwierzyć .

Z mojej strony koniec tematu.
Odpowiedz cytując
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 05.08.2009, 12:04
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Ja to widzę tak- wszyscy cywilizowani ludzie (jestem dziwnie spokojny, że z z Clarksonem na czele) wiedzą jaki opór Polacy stawiali Niemcom.
Clarkson moze i wie. Ale raczej zdecydowanie nie wie tego publika do ktorej skierowany jest ow zarcik.

Polska zamiast gardlowac i rozdzierac szaty ze ktos sobie kpi, powinna wypuscic reklame w ktorej owe VW sa zrzucane z samolotow luftwaffe na plonacy Londyn.
I napis: WITH COMPLIMENTS.
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 05.08.2009 o godz. 12:07.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:39.