
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
Kto się wybiera..
Jak wygląda sprawa z zaparkowaniem auta na polu namiotowym.. Jakie warunki sanitarne.. itp. Kto co wie niech pisze |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#2
|
|
a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline |
#3
|
|
Ad.1 Ja sie wybieram najprawdopodobniej o ile mi praca nie pokzyzuje planow.
Ad.2 Na polu wymiotowym chciales powiedziec. Ad.3 Warunki sanitarne jak w zeszlym roku. Srasz gdzie wolny(czytaj nie obsrany) krzak. |
|
|
|
Bene meritus
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)
Offline |
#4
|
Więc ratownictwo zapewnione:] ![]()
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz
![]() ![]() KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad) |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#5
|
|
byłeś czy Rydzyk Ci to powiedział?
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 05.2004
Offline |
#6
|
|
Byłeś choć raz, że piszesz takie bzdury?
![]()
|
|
|
|
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: Poznań tymczasowo
Offline |
#7
|
|
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
![]()
Jak długo na Wawelu Zygmunta bije dzwon, tak długo Nasza Wisła zwyciężąć będzie wciąż!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#8
|
|
odejdźcie od komputera, idźcie się przejść na miasto, ja dzisiaj widziałem 4 grupki ludzi zbierających "na woodstock" i niestety mój pierwszy post w tym temacie to czysta prawda. a ty Franku pomyśl 5x zanim nazwiesz kogoś debilem
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#9
|
|
Czy nie mozecie przyjac zasady "nie interesuje mnie - nie komentuje" ?
2009 rok, na forum jestem od 1999 chyba i 10 raz widze ta sama debilna gadke o brudasach. Zaraz ktos wyjedzie z ogolnie pojeta "techniawa" ze jest do dupy i sie zacznie wielce konstruktywna dyskusja w ktorej obie strony maja zdanie wyrobione przed napisaniem jednego slowa. I nic z tego nigdy nie wnika poza glupimi klotniami.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 10.07.2009 o godz. 19:40.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|