Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Woodstock 2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6020)

pysio 07.07.2009 13:50

Woodstock 2009
 
Kto się wybiera..
Jak wygląda sprawa z zaparkowaniem auta na polu namiotowym..
Jakie warunki sanitarne..

itp.

Kto co wie niech pisze :D

globoos 07.07.2009 13:56

a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?

koyoot 07.07.2009 13:57

Ad.1 Ja sie wybieram najprawdopodobniej o ile mi praca nie pokzyzuje planow.
Ad.2 Na polu wymiotowym chciales powiedziec.
Ad.3 Warunki sanitarne jak w zeszlym roku. Srasz gdzie wolny(czytaj nie obsrany) krzak.

Kamyk 07.07.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 757969)
a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?

Między innymi ja obstawiam tą imprezę:D
Więc ratownictwo zapewnione:]

1q2 07.07.2009 21:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 757969)
a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?

byłeś czy Rydzyk Ci to powiedział?

ja_ka_ 08.07.2009 12:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez globoos (Post 757969)
a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?

Byłeś choć raz, że piszesz takie bzdury?

Franek666 08.07.2009 16:48

nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm

globoos 10.07.2009 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Franek666 (Post 758634)
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm

odejdźcie od komputera, idźcie się przejść na miasto, ja dzisiaj widziałem 4 grupki ludzi zbierających "na woodstock" i niestety mój pierwszy post w tym temacie to czysta prawda. a ty Franku pomyśl 5x zanim nazwiesz kogoś debilem :)

orzeu 10.07.2009 19:35

Czy nie mozecie przyjac zasady "nie interesuje mnie - nie komentuje" ?
2009 rok, na forum jestem od 1999 chyba i 10 raz widze ta sama debilna gadke o brudasach. Zaraz ktos wyjedzie z ogolnie pojeta "techniawa" ze jest do dupy i sie zacznie wielce konstruktywna dyskusja w ktorej obie strony maja zdanie wyrobione przed napisaniem jednego slowa. I nic z tego nigdy nie wnika poza glupimi klotniami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl