![]() |
Woodstock 2009
Kto się wybiera..
Jak wygląda sprawa z zaparkowaniem auta na polu namiotowym.. Jakie warunki sanitarne.. itp. Kto co wie niech pisze :D |
a jakie mają być warunki sanitarne na imprezie gdzie 90% uczestników ma kontakt z wodą raz na miesiąc?
|
Ad.1 Ja sie wybieram najprawdopodobniej o ile mi praca nie pokzyzuje planow.
Ad.2 Na polu wymiotowym chciales powiedziec. Ad.3 Warunki sanitarne jak w zeszlym roku. Srasz gdzie wolny(czytaj nie obsrany) krzak. |
Cytat:
Więc ratownictwo zapewnione:] |
Cytat:
|
Cytat:
|
nie ma co sie przejmowac takim i postami... debilizm
|
Cytat:
|
Czy nie mozecie przyjac zasady "nie interesuje mnie - nie komentuje" ?
2009 rok, na forum jestem od 1999 chyba i 10 raz widze ta sama debilna gadke o brudasach. Zaraz ktos wyjedzie z ogolnie pojeta "techniawa" ze jest do dupy i sie zacznie wielce konstruktywna dyskusja w ktorej obie strony maja zdanie wyrobione przed napisaniem jednego slowa. I nic z tego nigdy nie wnika poza glupimi klotniami. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:57. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl