
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#1
|
|
No sory ale Die Toten Hosen i Kravitz to jednak zdecydowanie nie ten kaliber. To jak porownac Man United z Kaiserslautern
![]() Na wianki sie przestaje chodzic z wiekiem, po prostu sie odechciewa patrzec na pijana gowniazerie. Nic niezwyklego. Skonczylem wlasnie pisac posta o poznanikiach wiec takie mi sie nasunelo skojarzenie ze gdyby u nich gral Kravitz to ludzie z ich miasta byliby wniebowzieci i sialiby propagande na caly swiat. To akurat czasem jest dobra cecha, taki pr do przesady. Zreszta, czy tak wlasnie nie bylo z Nelly Furtado gdy tam grala? U nas w Krakowie ludziom jest zazwyczaj ciezko dogodzic bo marudza jak nigdzie indziej heh.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 15.06.2009 o godz. 16:45.
![]()
WISŁA PANY !!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|