
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła w Gdańsku... | |||
| wygra więcej niż jedną bramką |
|
221 | 57,11% |
| wygra różnicą jednej bramki |
|
117 | 30,23% |
| zremisuje |
|
13 | 3,36% |
| przegra |
|
15 | 3,88% |
nie wiem, nie znam się na tym
|
|
21 | 5,43% |
| Głosujących: 387. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Skąd: Południowa Polska
Offline |
#1
|
|
Tylko krytykować umiecie! Ćwielong za słaby na Wisłe, Łobo beznadziejny! A jak któremuś wyjdzie dobry mecz, tak jak wczoraj Wojtkowi to " Łobo jesteś wielki, Łobo Kochamy Cie " To co niektórzy tu wypisują na to jakaś masakra. Zamiast sie cieszyc z prawie pewnego majstra wiecznie krytykują.
A według mnie Pepe jeszcze sie obudzi, potrzebuje tylko troche czasu Sląsk Wisełka Lechia Gdańsk MISTRZ MISTRZ NASZ TS!!!!!!!!!!!!!!!! ![]() ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|