
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Wisła w Gdańsku... | |||
| wygra więcej niż jedną bramką |
|
221 | 57,11% |
| wygra różnicą jednej bramki |
|
117 | 30,23% |
| zremisuje |
|
13 | 3,36% |
| przegra |
|
15 | 3,88% |
nie wiem, nie znam się na tym
|
|
21 | 5,43% |
| Głosujących: 387. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#1
|
|
Heja, właśnie wstałem
To było wszystko jak sen, gdyby jakiś scenarzysta hollywoodzki napisał taka historię, to by mu ją odrzucili, że zbyt nieprawdopodobna i łzawa. Bramka w 17 sekundzie. Wydumany karny. Ogroooooomne szczęście Mariusza po koszmarnym zagraniu przy stanie 1-2 to było chyba . Potem bramkę na wyrównanie strzela Zieniu, który całą rundę ma w gruncie rzeczy pod górkę, niby gra przyzwoicie, ale szczęścia cały czas brak.. I kiedy strzela bramkę? Wtedy gdy ona jest praktycznie za mistrzostwo. Kolejne dwie Łobo, na którym już wszyscy niemal postawili krechę i tylko wypominali mu kontakt kompletnie niewspółmierny do wkładu w grę. Takie rzeczy się nie zdarzają.. ![]() PS. Lechia da radę. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|