The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2009, 21:39
Franek zawsze uważałem Cię za inteligentnego gościa, nie tylko przez inteligencję i spryt pokazywany w grze, ale także poprzez inteligentne i często trafne wypowiedzi. Proszę, Cię więc przestań ściemniać z tym "odkryciem Ameryki" tyczącym się tego, iż dla Kibiców Wisły nie byłeś li tylko najemnikiem, piłkarskim wyrobnikiem, ale niemal ikoną Naszego Klubu. I nie mówię tutaj o tłumie głoszącym "Franek, Franek łowca bramek", czy też o starych stetryczałych repach (mówię o sobie) dla których po zdradzie szmaty Bobrowicza nie ma już idola w żadnym piłkarzyku, ale o tych którzy właśnie w kryzysowych dla Ciebie chwilach kontuzji, czy zesłania do rezerw nie pozwalali o Tobie zapomnieć ani działaczom ani tej części Kibiców, których "łaska na pstrym koniu jeździ" i jest uzależniona od stworzonych możliwości do poderwania tyłka z krzesełka.
Odrobina szacunku dla nich poprzez brak ściemniania w tym temacie, to chyba niewiele

Dzięki za te wszystkie przeżycia, których miałem możliwość doświadczyć poprzez Twoje piłkarskie"czary-mary", dzięki także za tą gorzką pigułę na koniec, która przypomniała jak ludzie potrafią być przewrotni.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:51.