
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Hrabstwo Bieżanów Nowy
Offline |
#11
|
|
Dajcie juz spokój temu Frankowi , zrobił dla nas wiele , dał wiele radsci nam i Wisle i nikt nam tego nie odbierze , życie jest za krótkie aby spedzać go na kłótniach i wzajemnych pretensjach , pamiętajmy tylko to co dało nam radość i szczęscie, kazdy z nas robi w zyciu błędy wazne żeby je naprawiać i wyciagac pozytywne wnioski , dziekuję Tomku że miałeś na tyle odwagi i odezwałeś się tu do nas , życzę zdrowia i jeszcze paru lat gry na wysokim poziomie .
P.S. My Wiślacy powinnismy się trzymać razem na dobre i na złe i zadna sprawa nie powinna nas poróżnić
Ostatnio edytowane przez Gin : 25.03.2009 o godz. 21:06.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|