
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 03.2009
Offline |
#1
|
|
Na wstępie zaznaczę, że na forum Wisły nie piszę już chyba z 5 lat, nie wiem jakie teraz tu panują obyczaje (kiedyś miałem nick: polityk). Ogólnie pewnie nie w tym pokoju zakładam temat itd - proszę tylko nie kasować, najwyżej gdzieś przenieść.
Organizowałem nie tak dawno wraz z Arturem Banasikiem w Lublinie turniej charytatywny na rzecz chorego na nowotwór oka chłopca - Adasia Aftyki (www.aftyka.blog.onet.pl). Po turnieju zostało nam sporo piłkarskich gadżetów do licytacji. Dostępne są one pod tym linkiem : http://www.charytatywny.yoyo.pl/news.php?id=17 Jest wśród nich kompletny strój Wisły z autografami: http://www.allegro.pl/item578485205_...tografami.html Oraz piłka Białej Gwiazdy: http://www.allegro.pl/item578499233_...tografami.html Zapraszam do zapoznania się z aukcjami i wzięcia w nich udziału. Cały dochód przeznaczony jest na małego Adasia. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|