Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Licytacja charytatywna (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5518)

maniek88lbn 13.03.2009 09:08

Licytacja charytatywna
 
Na wstępie zaznaczę, że na forum Wisły nie piszę już chyba z 5 lat, nie wiem jakie teraz tu panują obyczaje (kiedyś miałem nick: polityk). Ogólnie pewnie nie w tym pokoju zakładam temat itd - proszę tylko nie kasować, najwyżej gdzieś przenieść.

Organizowałem nie tak dawno wraz z Arturem Banasikiem w Lublinie turniej charytatywny na rzecz chorego na nowotwór oka chłopca - Adasia Aftyki (www.aftyka.blog.onet.pl).

Po turnieju zostało nam sporo piłkarskich gadżetów do licytacji. Dostępne są one pod tym linkiem :
http://www.charytatywny.yoyo.pl/news.php?id=17

Jest wśród nich kompletny strój Wisły z autografami:
http://www.allegro.pl/item578485205_...tografami.html

Oraz piłka Białej Gwiazdy:
http://www.allegro.pl/item578499233_...tografami.html

Zapraszam do zapoznania się z aukcjami i wzięcia w nich udziału. Cały dochód przeznaczony jest na małego Adasia.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl