
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy uważasz, że Ludovic Obraniak powinien zostać Polakiem ? | |||
| Tak |
|
254 | 76,28% |
| Nie |
|
79 | 23,72% |
| Głosujących: 333. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe
Offline |
#11
|
|
Bardzo przepraszam za pomylenie skrajnej lewicy z prawicą , tylko że nie o tym jest temat narodowi mądrale, ale lepiej łapać za słówka albo błąd ortograficzny wytłuszczyć niż przyznać się że jest się zapyziałym , zakompleksionym prowincjuszem, ala " pani Dulska".
Zapomniałem , my wolimy seryjne i niezwykle honorowe porażki z Łotwami, Słowacją , a nasza dumna zdolna młodzież uwielbia baty od Burkina Faso , ale nie o to przeciez w piłce chodzi żeby coś wygrać i kibiców ucieszyć , bo po co. My wolimy obchodzić uroczystą 15 rocznicę szesnastej klęski z Anglią czy Niemcami. Co z tego że "w plecy" jak my rasowo czyści jesteśmy i hymn znamy. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|