
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: NIEPOŁOMICE
Offline |
#901
|
|
Szmal to ma chyba jakis uraz do tych Duńczyków....Drugi mecz w którym najlepiej borni w tych Mistrzostwach i drugi z Duńczykami
![]() ![]()
... To My Młoda Wiiara Domniemani Przestępcy Pierwsi Do Życia A Ostatni Do Śmierci...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#902
|
|
poczatek meczu to jakas parodia ale naszczescie sie pozbieralismy
w obronie jest super gdyby nie atak to bysmy jechali DUnczykow jak tydzien temu teraz trzeba uwazac - wiadomo 2 polowy mamy gorsze ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#903
|
|
Najważniejsze nie przespać początku II poł., a powinno być good
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#904
|
|
No teraz strach sie bać bo 2 połowe to nasza pięta achillesowa w ostanich meczach...
Najbardziej ze wszytkiego cieszy mnie fakty, że w końcu Bilecki ma dobry dzień i nie boji sie rzucać (o ile sie nie myle 5/7 zdobytcyh) to dobrze bo ktoś taki w końcówce może być na wage złota ![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#905
|
|
Gdyby Jaszka i Bielecki grali w poprzednich meczach tak, jak dziś...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#907
|
|
Brąz jest już nasz. Nikt nam nie odbierze tego zwycięstwa! POLSKA
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#908
|
|
WIELKA POLSKA!
SZMAL! JASZKA! BIELECKI! CAŁY ZESPÓŁ I SZTAB SZKOLENIOWY , KIBICE KTÓRZY TAM POJECHALI = DZIĘKUJEMY! PS. gdyby mecz z Chorwatami odbył się na neutralnym miejscu wynik byłby inny : ) |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#909
|
|
Już się pogubili Duńczycy całkowicie. Brąz nasz YEAAA
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#910
|
|
No i elegancko. Ugraliśmy tyle na ile nas było stać.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#911
|
|
Gratulacje dla chłopaków !! ide sie upić
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Skąd: Wadowice
Offline |
#912
|
|
i jest Zajebi.... heh
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#913
|
|
Gratulacje Chłopaki!!! dobry mecz, choć początek masa błędów, ale 3 miejsce na Świecie jest naszeee!!!
coś niesamowitego, przy takim zapleczu jakie jest w Polsce. Ewenement! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#914
|
|
te MŚ pokazują, że nie można nikogo skreślać już na początku. Oby na kolejnych MŚ było złoto
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#915
|
|
piekny mecz - piekne 2 tygodnie (no moze dokladnie to ostatni tydzien) - BRAWO !!!
teraz musimy wejsc do ME, beda w Austrii wiec grzechem byloby tam nie zagrac i nie pojechac ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|
|
I am what I am
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.
Offline |
#916
|
|
duży by można pisać ...
Szmal - pomnik dla tego chłopaka ! Polska Polska Polska ! ![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Offline |
#917
|
|
Kurcze co my teraz będziemy oglądać do prawie końca lutego...
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#918
|
|
Ten brąz smakuje lepiej niż srebro dwa lata temu! Brawo Brawo Brawo! Wielcy jesteście!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#919
|
|
Szacunek dla wszystkich naszych piłkarzy recznych. Dzięki za ten medal.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Offline |
#920
|
|
"Ja będe pił alkohol" S.Szmal
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#921
|
|
Ja będe pił alkohol, dziękuje
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#922
|
|
wywiad po meczu:
dziennikarz : co bedziecie robic, jak bedziecie swietowac po meczu Sławek Szmal : ja bede pił alkohol dziennikarz: dziekuje szacun |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline |
#923
|
|
SZmalll to jest gośc !! Przynajmniej świętuje jak każdy normalny Polak!! BRAWO POLSKA!!
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3
Offline |
#924
|
|
Mówiłem że brąz jest nasz
Brawo za dzisiejszy mecz!Jednak jest mały niedosyt że daliśmy dupy chorwacji...ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło ![]() ![]()
I
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Myślenice
Offline |
#925
|
|
Brawo Szmal! Brawo Bielecki! Widać, że jak Polacy chcą to potrafią!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: K-PAX
Offline |
#926
|
|
wszystkim zespolom ekstraklasy zycze taki zawodnikow jak pilkarze ręczni reprezentacji Polski
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#927
|
|
Świetne wywiady pomeczowe:
[Dziennikarz] Dlaczego w pierwszej połowie tak kiepsko Wam szło? [Szmal] To jest właśnie polskie dziennikarstwo sportowe, szukają dziury w całym. albo [Dziennikarz] Karol, czy teraz na każdej imprezie będziesz golić się na łyso? [Bielecki, z kamienną miną] Nie jest to regułą, zobaczymy jak będzie. Świetna ekipa, nie tylko sportowo, ale i osobowościowo. Gratulacje! |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Czeladź
Offline |
#928
|
|
Bardzo mi się podobała końcówka.Jurecki rzucił wszyscy zaczeli się cieszyć i przestali grać Duńczyk wyszedł na sam na sam a tu Sławek obronił jeszcze ten rzut !!
![]()
"Chyba serce by mi pękło, gdyby człowiek któremu tak wiele zawdzięczam występował w ekipie największego rywala mojej ukochanej Wisły" - Kuba Błaszczykowski
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!
Offline |
#929
|
|
Po tym wszytkim się tylko zastanawiam czemu piłka nożna, a nie ręczna jest sportem narodowym w kraju nad Wisłą.... Z drugiej strony gdyby szczypiornak byłby nr.1 to pewnie większośc z nas nie pisałaby teraz na tym forum, tylko na forum np MTTS Kwidzyn
Brawo Polacy! Powód: kwidzyN!!! ;D
Ostatnio edytowane przez igortsw : 01.02.2009 o godz. 17:14.
![]() <<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline |
#930
|
dzieki Igor ![]()
Ostatnio edytowane przez godzilla : 01.02.2009 o godz. 17:48.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|