The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#871
Stary 30.01.2009, 22:21
No szkoda tego meczu jak cholera. Miałem duże nadzieje po 1 połowie. Ale bez dobrych skrzydeł i bez szczęścia bramkarza nie potrafimy wygrać meczu, co pokazaliśmy też ze Szwabami. 15 min dobrej gry to za mało na Chorwację. Choć trzeba powtórzyć jak to powtarzał często Starowicz- gra w półfinale to już jest dla nas duży sukces. Obyśmy w niedziele znów pokonali Danię i wyjechali z Bałkanów z medalem .
Zawiedli mnie dziś strasznie bracia Jureccy.

„ Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw, czasem i przegrać przychodzi... "
Ostatnio edytowane przez piter116 : 30.01.2009 o godz. 22:48.
Odpowiedz cytując
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#872
Stary 30.01.2009, 22:22
Cytat:
Najbardziej boli że mogliśmy w tym meczu powalczyć, ale na własne życzenie straciliśmy jakiekolwiek szanse.
Dokładnie...

Czy mi się wydaje, czy oprócz Jurasika i Lijewskiego to wszyscy nasi zawodnicy bali się na siebie wziąć ciężar gry? Wyglądali, jakby grali z pełnymi gaciami [sorry za określenie].

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
Czy wygrywasz, czy nie... POLSKA!

PS. O panach z kraju Hitlera nie będę się wypowiadał, bo nie chcę dostać bana.

EDIT: Na poprawienie humoru: Przychodzi szczypiornista do fryzjera i mówi: GOL!

Cytat:
Bielecki to największa porażka niestety.On najbardziej się bał.I miał kisiel w majtkach...
Trudno się z Tobą nie zgodzić.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 30.01.2009 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#873
Stary 30.01.2009, 22:24
Bielecki to największa porażka niestety.On najbardziej się bał.I miał kisiel w majtkach...
Odpowiedz cytując
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#874
Stary 30.01.2009, 22:25
Krótko i treściwie: Nie prowadziliśmy w tym meczu ani przez sekundę, nawet nie remisowaliśmy(z wyjątkeim 0-0, no i jak kolega nizej mnie poprawił 13-13 ), ilość zdobytych bramek po pierwszych 9 minutach drugiej połwy (aż 1) przypominała mi bardziej ilość bramek w meczu hokejowym po tym samym czasie....



Ale i tak jestem dumny z naszych za to, że potrafią coś więcej pokazać w świecie niż nasi grajkowie np. w nogę czy też wiele innych sportów, w końcu doszliśmy aż do półfinału i ba, nawet gramy o medal,a że przegraliśmy - przegraliśmy z zespołem naszpikowanym gwiazdami, który można porównać do Brazyli ale nawet nie tej, która robi furore w footaball, tylko do teamu canarinhos z siatki, który gra faktycznie fenomenalnie, w dodatku jakby nie było 15 tys. Chorwatów za plecami robi swoje.


Dobrze, że nie nastawiłem się na zwycięstwo w dzisiejszym meczu, bo gorzycz jest mniejsza, szkoda mi tylko momentu przy stanie 14-13 dla przeciwnika, gdzie chyba wszycy po niemrawym początku uwierzyli, że jednak nie jesteśmy na straconej pozycji.


Licze na udany mecz z Danią która, jakby nie było nawet po nieudanym dzisiejszym meczu jest w naszym zasięgu jest w naszym zasiegu.
Powód: 13-13
Ostatnio edytowane przez igortsw : 30.01.2009 o godz. 23:00.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#875
Stary 30.01.2009, 22:27
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie...

Czy mi się wydaje, czy oprócz Jurasika i Lijewskiego to wszyscy nasi zawodnicy bali się na siebie wziąć ciężar gry? Wyglądali, jakby grali z pełnymi gaciami [sorry za określenie].

Szkoda, szkoda i jeszcze raz szkoda.
Czy wygrywasz, czy nie... POLSKA!

PS. O panach z kraju Hitlera nie będę się wypowiadał, bo nie chcę dostać bana.

EDIT: Na poprawienie humoru: Przychodzi szczypiornista do fryzjera i mówi: GOL!
Ogólnie sie zgadzam, ale co do sedziów to juz nie przesadzajmy, nie byli stronniczy tym razem.
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#876
Stary 30.01.2009, 22:27
nie ma co ryczeć, i tak jest zajebiście.
wygrywamy z Danią i jesteśmy TRZECIĄ drużyną ŚWIATA.
Odpowiedz cytując
qazwsx123
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#877
Stary 30.01.2009, 22:28
Teraz już wiem jak się czują żydzi po każdych derbach. Graliśmy( woogóle graliśmy?) jak patałachy. Psychika nam wysiadła a szczęscie dopisywało Chorwatom. Decydująca była strata bramki w w pierwszej połowie a mógł być remis w pierwszej połowie. Ale za to gramy o medal już nie złoty ale brąz też dobry. A Niemcy mogą sobie pomarzyć

Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#878
Stary 30.01.2009, 22:30
Nie oszukujmy się. Chorwaci byli dla nas dziś nieosiągalni...
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#879
Stary 30.01.2009, 22:31
igortsw napisał(a):Wyświetl post
, nawet nie remisowaliśmy(z wyjątkeim 0-0)
było jeszcze 13-13


co do sędziów. Jaka stronniczość? Przez chwilę, gdy Chorwaci prowadzili większą ilością bramek, to miałem takie wrażenie, że sędziowie sprzyjają Polsce(gwizdali każde przewinienie Chorwatów). Być może to był taki chwyt, w końcu Chorwacji nic nie groziło,a sędziom nic Polacy nie będą mogli zarzucić.

Jak dla mnie sędziowali dobrze.

Ale i tak brawo Polacy
Odpowiedz cytując
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#880
Stary 30.01.2009, 22:32
kibic sukcesu 2007 napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się. Chorwaci byli dla nas dziś nieosiągalni...
Jak najbardziej byli osiągalni. Najlepszym dowodem jest to, że do przerwy było 14:13.




Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 30.01.2009, 22:33
Nie ma się co na naszych wyżywać - porównajmy ich z siatkarzami, albo(matko...)kopaczami.

Taki jest sport, nie co dzień gra się z Norwegią.

I tak jestem z nich dumny, wierzę w brązowy medal.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#882
Stary 30.01.2009, 22:34
devios napisał(a):Wyświetl post
Jak najbardziej byli osiągalni. Najlepszym dowodem jest to, że do przerwy było 14:13.
Niestety, mylisz się kolego. Nasi robili co mogli. Zabrakło Tkaczyka, albo ch,j wie kogo. Byliśmy po prostu słabsi...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#883
Stary 30.01.2009, 22:41
Więc tak, już na chłodno po chwili na przemyślenia.
Przespaliśmy początek - 1.połowy a później drugiej. Nie można stracić w ciągu 8 minut bodaj 7 bramek i odpowiedzieć jedną czy dwoma.
Słabo spisywał się dziś Szmal. W obronie ogólnie graliśmy nieźle. Niestety w ataku totalna nonszalancja. Zepsuliśmy wszystko co się dało. Łącznie z karnymi. Na wielką pochwałę zasługują Jurasik oraz Lijewski. Bez nich byłaby kompromitacja.

Jeśli zaś chodzi o grę Chorwatów. Zagrali dobrze, lepiej od nas, ale to nie był jakiś kosmos. Nie byli nieosiągalni. Nieosiągalny poziom pokazała Polska w meczu z Serbią - wiadomo, że przeciwnik nie ten ale zawsze coś, no i z Danią ale w 1.połowie. Cóż, znów los kojarzy nas z Danią. Chorwatów zaś z Francją. I jakoś o dziwo o nas jestem spokojny, ale na miejscu Chorwatów, a szczególnie "WIELKIEJ GWIAZDY", szanownego Pana Balicia, przemyślałbym pewne zagrania. Owszem, gdy się prowadzi 8-9 bramkami to można sobie pozwolić na złe zagrania, ale Balić był dziś ich najsłabszym punktem. Szkoda, że nie udało się Cupicia czy jak mu tam upilnować (tego co karne strzelał.)

W kwestii podłogi. Jedyny właściwy komentarz to: "No comments"

W kwestii sędziów. Owszem dołożyli swoją cegiełkę (szczególnie w 1.połowie) ale nie można zwalać na nich winy. Chorwaci byli po prostu lepsi w ataku i tyle.

Brąz w zasięgu zdecydowanie. Po takich meczach jak w 2.fazie grupowej to sobie nie wyobrażam tego, żeby wyjechali stamtąd bez medalu.

W finale dopinguję Francji.
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 30.01.2009 o godz. 22:44.
Odpowiedz cytując
Kajzel
Junior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#884
Stary 30.01.2009, 22:42
Chorwatom gratulujemy wykładzin
Odpowiedz cytując
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#885
Stary 30.01.2009, 22:55
Aro1234 napisał(a):Wyświetl post
W finale dopinguję Francji.
Ja zupełnie inaczej W końcu lepiej przegrać z mistrzem niż vicemistrzem świata
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując
Wiślak_ostrowiak
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Ostrów Szlachecki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#886
Stary 30.01.2009, 23:02
Trudno trzeba walczyć o brąz ,nasi piłkarze ręczni są w czołówce światowej.W porównaniu z innymi grami zespołowymi w naszym kraju
Odpowiedz cytując
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#887
Stary 30.01.2009, 23:02
Zawsze gospodarzom pomagają ściany , kibice i sędziowie..Jak była mała różnica bramek to wtedy nie wyrzucał Chorwatów dopiero później jak mieli 6-8 bramkową przewagę...
Co do gry , faktycznie bardzo słabo dziś , ale i tak jestem DUMNY z drużyny Wenty!
A przed meczem o 3 miejsce boję się tylko o jedno - atmosfera...Wenta podczas jednej z przerw mówił :
"Nie gram ja , ty , on tylko gramy MY!!".
P.S.Dziś kupiłem nowy telewizor i cały dzień czekałem na ten mecz , no i nie wypadł debiut zbyt fartownie
MY , CHŁOPCY Z REYMONTA , ZNA NAS CAŁA POLSKA , ZA WISŁĘ , ZA NASZ TS , PÓJDZIEMY AŻ PO ŻYCIA KRES!!!
27.08.2011 - Patryk Małecki "wielki Wiślak" pokazuje jaki ma szacunek do WISŁY KRAKÓW..
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#888
Stary 30.01.2009, 23:36
Kibic_1906 napisał(a):Wyświetl post
Jak była mała różnica bramek to wtedy nie wyrzucał Chorwatów dopiero później jak mieli 6-8 bramkową przewagę...
Nie szukajmy teorii spiskowych. Mieliśmy po prostu zbyt mało argumentów (byliśmy zbyt słabi). Nie oszukujmy się...
Odpowiedz cytując
Illargui
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#889
Stary 31.01.2009, 10:41
Wielka szkoda, że tak się potoczył ten mecz. Ale prawdę powiedziwaszy z wyjątkiem jednego momentu, kiedy udało się nam doprowadzic do remisu, Chorwaci byli poza naszym zasięgiem w każdym z elementów gry. To było jak walenie głową w mur ....
Mam tylko nadzieję, że uda się po raz drugi pokonac Danię - po tym co wyczynialiśmy na tych mistrzostwach po prostu nam sie medal należy
Odpowiedz cytując
Nergal
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#890
Stary 31.01.2009, 11:03
No niestety z gospodarzami zawsze gra się ciężko, zwłaszcza kiedy gospodarz to absolutna czołówka światowa w danej dyscyplinie. Nie ma co psioczyć, walczyli, nie wyszło, taki jest sport. Jak dla mnie i tak są wielcy po tym co zrobili już na tych mistrzostwach bez względu na wynik niedzielnego meczu.
The Apostasy



Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#891
Stary 31.01.2009, 11:11
Ciekawy artykuł :
http://sport.wp.pl/kat,65242,title,T...l?ticaid=176bc
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#892
Stary 31.01.2009, 11:26

żenada. Porażkę trzeba przyjąć z godnością, a nie robić jakieś cyrki. Skoro Pan Wenta widział ten protokół przed meczem, to powinien wtedy to wyjawić i zrobić skandal. A nie po fakcie.

Nie lubię takich chorych manipulacji. Nie ma co szukać dziury w całym. Otwarcie trzeba przyznać, że byliśmy słabsi od Chorwatów. Przecież to ujmy nie przynosi.
Zachowujemy się jak Niemcy, którzy zawsze gdy im się nie powiedzie, to szukają winnych wszędzie, tylko nie u siebie.
Ostatnio edytowane przez ToTylkoJa : 31.01.2009 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#893
Stary 31.01.2009, 12:02
Otoz to ToTylkoJa. Zachowujemy sie jak niemcy, jak male dzieci ktorym zabrano zabaweczke. ZApominajac o tym ze ten ich bramkarz mial po prostu dzien konia i naprawde bronil w niewiarygodnych sytuacjach. to nie to ze my gralismy slabiej tylko oni grali fenomenalnie. Trzeba sie z tym pogodzic. Ja jestem z nich dumny bo to jedyna nasza reprezentacja ktora drugi raz z rzedu na MS ma szanse na medal i to naprawde wielka szanse.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#894
Stary 31.01.2009, 12:25
Chorwacja w takiej formie jak wczoraj i z takim wsparciem, nie do pokonania w finale.
mogli wygrać z nami dwa razy większą różnicą bramek, bo jak się Balic zaczął bawić, to w każdej akcji gubili piłkę.
zagraliśmy słabe spotkanie, nie ma się co oszukiwać, że kiedy naprzeciwko mamy obronę 3-2-1, to idzie nam jak po gruzie. przypomnę tylko drugą połowę z Danią, dlatego jutrzejszy mecz łatwy nie będzie, na pewno będzie wiele trudniejszy niż ten poprzedni.
do tego jeszcze ta żenada z parkietem, półfinał MŚ, a takie cuda..
ale brawo dla naszych że jesteśmy w czwórce, do boju jutro.
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#895
Stary 01.02.2009, 14:56
No to zaczynamy walkę o medal ! POLSKA ! Będzie dobrze
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#896
Stary 01.02.2009, 15:22
Oglądacie? To co my robimy w ataku to jest jakaś patologia.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#897
Stary 01.02.2009, 15:25
E nie gadaj, Bielecki się rozkręcił wreszcie
..
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#898
Stary 01.02.2009, 15:30
Wow!!! Jaszka w 25 min. wyrównał swój dorobek bramkowy z 8 poprzednich meczy.
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#899
Stary 01.02.2009, 15:33
No zjebałem ich i od razu zaczęli lepiej grać
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#900
Stary 01.02.2009, 15:38
Uf... do boju Polsko! po 3 miejsce na świecie!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:21.