
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline |
#811
|
|
Na razie nie jest źle, w pewnym momencie, było już ciepło, teraz pod koniec trochę pograli lepiej.
Szkoda tej bramki do szatni. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)
Offline |
#812
|
|
No panowie troszke poprawić grę w ataku i obronie i powinno być niezle
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#813
|
|
Hala im sie pieprzy...... Zaczynamy grać, nie zwracać uwagi na germanów Jazda z K**
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#814
|
|
TITO wpadnie to ich ustawi
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: skawina
Offline |
#815
|
|
Niepokonana nasza 7-demka kochana................
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków-NH
Offline |
#816
|
|
Narazie spoko, miejmy nadzieje że po przerwie nasi znów sprawią nam niesamowitą końcówke i wygramy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#817
|
|
Chorwaci sie chyba juz wyszaleli, Jaszka słabo, szkoda tej poprzeczki i tej (nie)prawidłowej bramki Jurasika
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#818
|
|
Widzę że znów co poniektórym ujawniają się kompleksy narodowościowe
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Kraków
Online |
#819
|
|
W tej piłce ręcznej nie ma rzutów rożnych ?
![]() Wg mnie ta Chorwacja wcale megapilki nie gra. Gdybysmy mieli lepsza skutecznosc, to bysmy wygrywali. Nieslusznie nieuznana bramka, poprzeczka, kara tez nie wiem za co. Damy rade. Chorwaci tez sie obsraja na miętowo |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#820
|
|
Jak się coś zacznie pie.dolić, Chorwaci będą posrani.
|
|
|
|
Banita
Od: 11.2008
Offline |
#821
|
|
uf, ależ ciężki mecz, można się było tego spodziewać, tym bardziej uznanie dla naszych za doprowadzenie do remisu, przegrywamy jedną bramką, nie jest źle, dobrze pracujemy na drugi cud, jest szansa na niego, Chorwaci grają faktycznie kosmiczną piłkę, ale są dość "zadufani w sobie" i trzeba to wykorzystać, ale musimy na te 120% zagrać!
Szkoda tej bramki Jurasika, przepiękna i prawidłowo zdobyta, sędziowie to zepsuli, ale na razie nie gwizdają szczególnie przeciwko nam. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#822
|
|
Jest... DOBRZE!
Malcher dobra zmiana. Jaszka o dziwo, gra całkiem przyzwoicie. Dobrze Jurasik i Lijewski Marcin. Ogólnie na plus. Neutralizują Balicia. To chyba najważniejsze. Jest szansa, trzeba ją wykorzystać i będę miał na flaszkę na jutro na Studniówkę |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#823
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#824
|
|
Ja wole troche mniej dramatyczną końcówke bo po tym co kiedyś jak grali z Norwegią przeżyłem to nie moge.Spać nie mogłem i wogóle.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#825
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Offline |
#827
|
Z golem Jurasa zaje-bali panowie sędziowie, ale należy się spodziewać, że żeby mieć jedną-dwie bramki więcej na koniec, to że musimy zdobyc o 4 więcej. Start 2.połowy. POLSKA! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#828
|
|
Jedziemy z nimi
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#829
|
|
W Atenach też nam zaj.beli gola, taki jest sport, festiwal błędów.
Polacy dobrze, ale stać ich na więcej. Razi dobra dyspozycja bramkarza Chorwacji. No i śmiech z parkietu ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#830
|
|
Dobrze, że był Lijewski na początku bo zesraliśmy się całkiem. szkoda słabej skuteczności, bo wynik byłby dla nas. Ale nic to, widać że Chorwaci są do ogrania, potrzeba dobrej skuteczności i konsekwencji w obronie.
Jest realna szansa na finał i trzeba ją wykorzystać. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#831
|
|
Chorwaci niestety zaraz się rozkręcą..
nie ma pomysłu na atak, dziecinne błędy to nie ma finału. Nie gramy w grupie z Koreą tylko z Chorwatami w półfinale. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#832
|
|
Jaszka musi niestety zejść. Ma za słabą psychikę, chociaż jest niezły.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline |
#833
|
|
Czemu gra w ogóle gra Jaszka, nie ma kogoś innego zamiast niego. To nasze najsłabsze ogniwo!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#834
|
|
Jaszka oszczędź wstydu.... Wleklaka dac na boisko !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#835
|
|
Za słaba skuteczność, żeby wygrać.
ps. Jurasik wygląda jak Stolar ![]()
.
. |
|
|
|
Banita
Od: 09.2005
Skąd: (L)
Offline |
#836
|
|
Znowu mnie zjebi*ą że nie wierze w naszych, ale to tylko my potrafimy z remisu dojść do różnicy 6 bramek, w 8 minut!!!
O co chodzi?! My jesteśmy tacy słabi czy oni tacy mocni?! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki
Offline |
#837
|
|
Obrona jest OK, ale atak to WIELKA KOMPROMITACJA.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#838
|
|
ta wykładzina wymiata
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW
Offline |
#839
|
|
No ja pindolę co Tłuczyński zrobił, to był rzut karny? Poturlikać trzeba było tę piłkę, ehhh.
![]()
Ave
Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline |
#840
|
|
Wierze w nich ale bedzie trudno.... chyba sie nie uda..
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|