The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
mcovalski
miszcz ortografji
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 22.01.2009, 09:43
Przede wszystkim po raz kolejny ewidentnie widać, że u naszych brak rozgrywającego (środkowego). Nie potrafimy grać przy wysokiej obronie przeciwnika, brak wbiegów podsłon itp (chociaż Wenta mówił wczoraj podczas "czasu" że żadnych podsłon).
Generalnie wynik cieszy, skuteczność Tłuczyńskiego i Jurasika. Wpieprza na maksa statyczna obrona(nisko ustawiona) czekająca na blok. Lazarov pokazał "siłę" naszego bloku i niskiej gry w obronie. Z drugiej strony wszystkie Polskie drużyny nie potrafią grać wysoką.

Z Niemcami fajny mecz będzie . Jestem pod tym względem optymistą i pykniemy ich 3-4 bramkami.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 22.01.2009, 10:00
Dzisiaj będzie bardzo ciężko i raczej sukcesu naszym nie wróżę.

Niemcy dużo lepiej prezentują się w obronie, również bramka funkcjonuje u nich lepiej niż u nas.

Wenta odesłał Jaszkę już na trybuny, więc wszystko wskazuje na to, że gość jest już ugotowany a my dokończymy mistrzostwa Zdechłym, no chyba że młodszy Lijek będzie mógł grać i Wenta spróbuje go na środku rozegrania.
Dobrze, że chociaż skrzydła zaczęły funkcjonować w ataku i nieco lepiej (zwłaszcza Tłuczyński) w obronie.

Nasi fatalnie rozgrywają przewagi - z Tunezją dwukrotnie przegraliśmy 2 minuty w stosunku 0:2, raz 1:2 a dwa lub trzy razy był remis. Ta statystyka jest skandaliczna. Zamiast budować przewagę my ją tracimy
Ostatnio edytowane przez sandomingo : 22.01.2009 o godz. 11:28.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 22.01.2009, 13:15
Dzisiaj tak samo ważny jak mecz z Niemcami jest mecz Rosji z Macedonią. Oba mogą nam dać po 2 pkt w następnej fazie. Jeśli wygra Rosja, mamy 2 pkt. Jeśli wygramy i my, mamy razem 4 pkt w drugiej fazie. Wersja pesymistyczna: przegrywa Rosja, i przegrywamy my z Niemcami - w drugiej fazie mamy 0 pkt i możemy praktycznie zapomnieć o półfinale.
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 22.01.2009, 15:57
Wg livescore widzę, że jest nieciekawie. Ruskie przegrywają 11:13, oby to chociaż zremisowali...
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 16:01.
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 22.01.2009, 16:15
http://www.itvp.pl/player/maxsize.ht...video_id=22198
Tu powinien być mecz ale w tej chwili jest przerwa
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 22.01.2009, 16:25
Raczej po ptokach
tzn po Rosji...
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 22.01.2009, 16:38
Sędziowie robią co mogą, ale Ruskim będzie ciężko. 4 bramki w plecy na 15 min. przed końcem.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 22.01.2009, 16:43
okazuje sie, ze Ruscy byli najslabsi, a my i tak potrzebowalismy fenomenalnego bramkarza zeby ich pokonac
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 22.01.2009, 16:44
to co Ruski grają to jest tragedia możemy pomarzyć o miejscu 1-4
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 22.01.2009, 16:44
no nie za ciekawie jest...jak nie wygramy z Niemcami to będziemy mieć falalną sytuację wyjściową...czyli przegrana z Macedonią może nas jednak dużo kosztować.
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 22.01.2009, 16:45
Macedonia 28:23 Rosja będzie ciężko:/




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 22.01.2009, 16:46
Z którą grupą nas łączą później? 30:24... no comment..
Odpowiedz cytując
Weez3r
Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 22.01.2009, 16:51
z gr. D (Dania, Norwegia i Serbia/Brazylia)
Ostatnio edytowane przez Weez3r : 22.01.2009 o godz. 16:55.
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 22.01.2009, 16:52
Ruscy są przerażliwie słabi. Jak nie wygramy z Niemcami, możemy zapomnieć o jakimkolwiek sukcesie na tych mistrzostwach. Gramy z gr. D (na szczęście).
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 22.01.2009, 16:54
No to muszą Norwegowie dziś z Danią wygrać... no i my ze szkopami.. innej opcji nie ma.. wtedy praktycznie wszyscy będą mieć po 2 pkt.
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 22.01.2009, 16:59
trzeba wygrać z Niemcami...a potem wszystkie 3 mecze w grupie...wtedy wejdziemy do pólfinału...ale z Danią czy Norwegią bardzo ciężko bedzie wygrać...z Niemcami również...
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 22.01.2009, 17:02
Dania - Serbia 37:36
Serbia - Norwegia 27:26
Norwegia - Dania ?

Polska - Macedonia 29:30
Macedonia - Niemcy 23:33
Niemcy - Polska ?

Oby Norwegowie wygrali i my, bo inaczej nie ma szans... ;] ale patrząc na Serbów, to oni chyba też nieźli są... albo cała ta grupa taka cienka, że minimalne zwycięstwa odnoszą wtedy wszyscy po 2 pkt i walka zaczyna się od nowa, każdy z takimi samymi szansami

Macedonia - Rosja 36:30.. koniec.

Daswidania (czy jakoś tak) Ruskie...
Ostatnio edytowane przez Aro1234 : 22.01.2009 o godz. 17:05.
Odpowiedz cytując
Agnieszka
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.01.2009, 17:02
ah ten Łazarow ;] gdyby nie on to... wiadomo ;]
no nic.. jak nie wygramy z Niemcami to jesteśmy w du.. więc mam nadzieje, że wygramy chociażby tą jedną bramką..
"Victoria Concordia Crescit"
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 22.01.2009, 17:06
Macedonia - Rosja 36:30 (15:14)...i znowu wszystko w naszych rękach




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 22.01.2009, 17:09
jeb..... macedonia jak by nie oni to bysmy mieli napewno 2 pkt a tak to oni maja 2 a my narazie 0
Odpowiedz cytując
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 22.01.2009, 17:39
nasi na razie z Niemcami podobnie jak z Rosją, czyli walą po słupkach i porzeczkach...i za szybko chcą strzelić bramke...w przewadze grali to nie strzelili, a stracili bramke...

7:4...ale błędów z naszej strony...z taką ilością błędów nie mamy czego szukać w następnej fazie...niestety...ale tamte MŚ to chyba taki wyskok naszej kadry...i ewentualne zwycięstwo z Niemcami tego nie zmieni...mamy dobrą drużynę, która może wygrać z każdym, ale jest za malo regularna.

edit: co ten Jurasik zrobił...!!! nie, nic nie osiągniemy jak będziemy grać tak lekkomyślnie i nieprofesjonalnie....

trzeba wziąść się w garść!!!
Ostatnio edytowane przez Proud : 22.01.2009 o godz. 17:54.
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.01.2009, 17:40
Też macie takie zakłócenia w transmisji.... POLSKA 3:4 niemcy




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 22.01.2009, 17:43
sharkey napisał(a):Wyświetl post
Też macie takie zakłócenia w transmisji.... POLSKA 3:4 niemcy
tak, szlag mnie trafia
Odpowiedz cytując
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 22.01.2009, 17:47
Jaki wynik?
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 22.01.2009, 17:50
Polska 8:8 Niemcy!!!!!!!!!!
Powód: zmiana wyniku:)
Ostatnio edytowane przez sharkey : 22.01.2009 o godz. 17:55.




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 22.01.2009, 17:58
Jazda z ...nimi, Jezu jak ja ich nie lubię , ale ciężki mecz .
Niemcy śmieją się z Polaków ze to wąsacze a tu prosze ich trener wygląda jak Putra.
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 22.01.2009, 18:00
Polska 9:11 Niemcy...zaczyna być nieciekawie :\
Ostatnio edytowane przez sharkey : 22.01.2009 o godz. 18:06.




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 22.01.2009, 18:07
2 min w przewadze - Lijewski 2 razy w aut, a Niemcy 2 gole
zresztą obie druzyny są slabe
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
kibic sukcesu 2007
Senior Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Grzegórzki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 22.01.2009, 18:07
Nie żebym był jakimś szowinistą, ale zwycięstwo z Niemiaszkami zawsze smakuje wyjątkowo . Szkoda tylko, że robimy tyle banalnych błędów...I nie umiemy grać w przewadze...
Odpowiedz cytując
sharkey
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 22.01.2009, 18:11
Niedobrze Polacy mają 2 kary 2minutowe... niedobrze




JEDNO SERCE JEDNO BICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ZYCIE!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.