The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Ni_Ma
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.12.2008, 11:40
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
aa .......enie. Nie miałem ani jednej kobiety, co by o pieniądzach myślała.
Właśnie to jest najgorsze, że ja mam cały czas odkąd Ją poznałem takie samo przekonanie, że jest najwspanialszą dziewczyną, jaką kiedykolwiek poznałem. I wiem że nie poznam choćby zbliżonej do niej.

I byłem z Nią szczery co do wszystkiego, bo wiedziałem, że znalazłem kobietę swojego życia, która do tego akceptowała to co robię. Byliśmy ze sobą ze 3-4 tygodnie, potem się popsuło. Stanęło na przyjacielskich stosunkach, w Andrzejki się nie .......iłem i też na ryneczek sobie poszedłem i co nie co poszalałem z kobietami. I właśnie jak Jej o tym powiedziałem to się lekko oburzyła i zaczęła znowu coś zaczęła do mnie startować, tyle, że ja tak z początku nieufnie, chciałem się przekonać co do szczerości intencji, znów nie rozczarować. A potem Ona miała jakieś taneczne mistrzostwa europy do których się musiała sporo przygotowywać. No i jak się teraz okazało, od tamtego czasu zaczęła mnie po przyjacielsku traktować. Niestety nie wzięła poprawki na to, że pisząc mi zajebiście miłe smsy nie miała na przeciwko zniewieściałego tancerza, tylko normalnego chłopa.

To coś więcej niż mój ideał, ona spełniała moje najsurowsze kryteria.
Dodam, że instruktorka tańca, całkiem ładna(100 procent mój typ), ale przecież nie to się najbardziej liczy, a charakter, a ten ma jedyny w swoim rodzaju.
Miałem trochę lasek, nawet Włoszki i patrząc obiektywnie, jak ta moja najlepsza do tej pory zawiesiła poprzeczkę na wysokim poziomie, to ta ją wzięła i wyjebała gdzieś w orbitę. I ni idealizuję, bo Jej nie kocham za krótko to trwało, ale ciągle mam tą ciężko świadomość wagi utraty tej osoby z mojego życia...
jeszcze nic straconego! powalcz trochę, kobiety to lubią, może ona tez chce się przekonać co "szczerości inetncji, znów nie rozczarowac się", weź to pod uwage.

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:29.