The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 13.12.2008, 23:02
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Barcelony nie lubię z jednego powodu. Z powodu was, polskich fanów tej drużyny.
Barca to, Barca tamto, a całe reszta świata to zwykłe ogóry do krojenia.
Nie dotyczy to zresztą tylko polskich fanów, ale także samych Hiszpanów.
Niesamowita wręcz arogancja wszystkich ludzi w tym klubie jest tak odrażająco odrzucająca, że wolę galaktyczny real. ot. i oni wygrają, 1 do paczki.
to samo w drugą strone mistrzu
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 13.12.2008, 23:11
rafiABG napisał(a):Wyświetl post
a jak !
HALA MADRID!
A konkretnie Atletico de Madrid...
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 13.12.2008, 23:12
nawet słynna FC Barca,Realowi liże jajca !
Odpowiedz cytując
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 13.12.2008, 23:17
Jedni i drudzy ani mnie ziębia ani grzeją , ale zawsze byłem przeciwko stołecznym klubom dla tego życzę zwycięstwa katalończykom , choć wiem że są strasznymi bufonami..
Byłem na camp Nou na meczu ligowym z Atletic Bilbao(5-6 lat temu) , u nich kibicowanie FCB to kwestia patriotyzmu dużo nacjonalizmu i polityki , nie ma to w Polsce odnośników.
Moją "barcą" jest WISŁA !!!!
Odpowiedz cytując
Coach
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 13.12.2008, 23:18
Krissu napisał(a):Wyświetl post
A konkretnie Atletico de Madrid...
Atletico y Ruch siempre juntos (?) !
eśli ktoś publicznie mówi, że kocha Wisłę, to musi ją szanować od początku do końca, a nie tylko całować koszulkę po strzeleniu bramki
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 13.12.2008, 23:22
dzisiaj Barcelona a dlaczego bo postawilem na nich w stsa gdyby nie to ten mecz mnie nie interesuje
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
v
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 13.12.2008, 23:29
Casillas czy jak mu tam pokazał klase i wyciągnął karnego
WSZYSCY NA HALE!!!
PDDCh
Odpowiedz cytując
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 13.12.2008, 23:33
Messi ściął włosy ?! Dawno barcy nie oglądałem ...
Mecz nawet ciekawy, a Casillas naprawdę fenomenalnie broni ...
Odpowiedz cytując
bigi333
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: sie znamy?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 13.12.2008, 23:40
Coach napisał(a):Wyświetl post
Jak mam przed oczami sektor gości na meczu Wisła Barca śpiewający HSV z odpowiednią dla nich końcówką to utwierdzam się w przekonaniu , że Real jest lepszy
Z tego co mi wiadomo (filmiki YouTube ) Hiszpańscy kibice śpiewali to dawno przed nami tak samo jak kibice niemieckiego HSV
Pamiętaj pasiasta niewiasto - Kraków to nasze miasto

...Gdybym mógł cofnąc czas i pomyśleć na wyborem... Nawet drugi wybrałbym tą sama drogę...

KLIKAJ TUTAJ CODZIENNIE
W ten sposób pomagasz innym, tracąc zaledwie 30 sekund

Piotr Reiss To prawdziwa legenda Lecha Poznań
Odpowiedz cytując
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 13.12.2008, 23:42
jeeeeeeeeeeest jeszcze +/- 10 min
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 13.12.2008, 23:51
Messiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 13.12.2008, 23:53
Żałuję, ale w pełni zasłużone zwycięstwo katalończyków. Trzeba czekac na rewanż.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
konrad1991tsw
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 13.12.2008, 23:56
Wynik byłby inny gdyby Drenthe wykorzystał 1 na 1 z Valdesem w pierwszej połowie. Ale jak w najlepszej okazji w meczu się strzela prosto w bramkarza to się nie wygra.

PS. Cleber mógłby Drenthe nauczyc jak się strzela katalończykom
Odpowiedz cytując
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 13.12.2008, 23:57
gigant - nie licz na sukces w tym sezonie ;]
Odpowiedz cytując
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 13.12.2008, 23:59
Nie wiem, której ekipy bardziej nie lubię.
Na dziś niech będzie, że Barcy.

Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.12.2008, 00:00
świetnie się oglądało, świetna piłka i euforia na Camp Nou pod koniec też niezwykła..
tak jak zacząłem, tak też kończę - Visca el Barca!
Odpowiedz cytując
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 14.12.2008, 00:03
Visca el Barca!

Zdecydowana przewaga Barcelony od pierwszej do ostatniej minuty. Real próbował coś namieszać z kontr,(i miał ze dwie okazje). Ale technicznie i piłkarsko Barca przewyższała Real o klasę.Były momenty, kiedy to Real nie umiał rozegrać 3 podań. To jest ta Barca, którą chcę oglądać
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.12.2008, 00:19
Gdzie ci Krolewscy ,gdzie te nazwiska .gdzie ta ich gra?

Dzis Barca lepsza o klase albo o dwie,Real liczyl na kontry ,mogl cos tam nawet strzelic ale to Barca byla duuuzo lepsza.I w koncu zwycieska ,bo jak komentator mowil to pierwsze zwyciestwo od 2005 r!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 14.12.2008, 00:20
Barca już praktycznie jest mistrzem Hiszpanii mimo tego, że nie rozegrano tam nawet połowy kolejek z czego się cieszę .
Mam nadzieję, że w LM Katalończycy nie dadzą się ani angielskiej koalicji, ani piłkarzom Tłumacza.

¡Viva ofensywny futbol!
¡Viva Catalunya!
Odpowiedz cytując
TWEETY
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 14.12.2008, 00:23
Na wyjazdy ruszyc dupe a nie fetowac Kake czy nowa fryzure Messiego hihi.

figo fago - j***c real
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 14.12.2008, 00:39
Oglądałem jednym okiem zjebaną Barcelonę z Realem. Po golu Etoo realizator chciał pokazać wiwatujące trybuny... Pokazał ludzi stojących na jakimś tam sektorze. Połowa z nich rzeczywiście ręce w górze, ryje rozdarte, a druga połowa lekkie uśmiechy, widać, że byli raczej widzami, niż kibicami. Turyści poprostu. Wiedziałem (i widziałem to na meczu z nami), że tam jest dużo przypadkowych osób, ale nie wiem, czy to akurat trafili na takie miejsce, ale takiej skali ludzi zupełnie nie wiedzących co jest grane się nie spodziewałem. Tragedia, syf i generalnie wydupcać mi z taką piłką i "kibicowaniem". Jak to ktoś napisał po ostatniej kolejce pucharu UEFA- dziękuję Bogu, "że istnieją takie międzynarodowe rozgrywki, w których nie ma Interów, Realów czy Bóg wie kogo" (nie dosłowny cytat ). Jest futbol i kibicowanie drużynie, którą się kocha, za to, że jest swoja, a nie za to, że ma 100 mln € budżetu a jej gwiazdy zarabiają w miesiąc tyle, że za swoją pensję mogliby kupić całą Twoją drużynę. Nie się walą na ryj.

A wracając do tematu, to wolę Real. Barcelona jest zboczona... :]
Odpowiedz cytując
Latin
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 14.12.2008, 01:04
Jak zwykle głosy jaka to kaszana na trybunach Od kibicowania mamy Wisłę. Tu przychodzi się dla atmosfery, dla tych wszystkich pozytywnych emocji które towarzyszą byciu Wiślakiem, bo chyba nikt mi nie powie że przychodzi na stadion, podziwiać sztuczki techniczne Sobolewskiego. Żeby nie zapomnieć jak wygląda piłka nożna jako sport warto zobaczyć jak robią to w najlepszych ligach na świecie Nie dla trybun oglądam takie mecze.
Wygrana Barcelony niby planowana, ale Real dość długo skutecznie się bronił. Cała szczęście że Messi skończył mecz bez poważnej kontuzji, bo od początku było polowanie na jego nogi.

Siempre contra la peste blanca
Odpowiedz cytując
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 14.12.2008, 01:29
Ok, rozumiem, że te mecze są od oglądania, ale Ty sam przeczysz temu co piszesz. No bo jak to? Mówiesz, że oglądasz tylko piłkę nożną, a potem świrujesz z Siempre contra Real Madrid czy coś. Ja na Wisłę chodzę też w przeciwieństwie do wielu moich kolegów jednak tą piłkę nożną obejrzeć. Wykonanie jest jakie jest, ale to MOJA drużyna gra i to ona jest najlepsza na świecie. Generalnie śmieszy mnie angażowanie się w kibicowanie drużynom z innych części świata czy np. mówienie o Barcelonie "my", ale to nie o tym temat i nie będę Wam już tu psuł atmosfery.
Odpowiedz cytując
seba
Senior Member
 
Od: 02.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 14.12.2008, 02:15
nie wiem jak mozna kibicowac Realowi ? Dudek ? haha

piekny wynik szkoda ze nie bylo 5-0
LECHIA GDAŃSK
Odpowiedz cytując
miki2006
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 14.12.2008, 09:53
fajny mecz dziwne tylko że za polowaine na Messiego nikt nie wyleciał z boiska
Odpowiedz cytując
Bubak
Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: z importu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 14.12.2008, 09:56
Niestety nie oglondałem, a kibicowałem REALOWI, szkoda że stracili w końcowej fazie meczu ;/
Ostatnio edytowane przez Bubak : 14.12.2008 o godz. 09:59.
mam czarny pas w poniżaniu
Odpowiedz cytując
jurukuru
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 14.12.2008, 10:46
Szkoda Realu..... nigdy nie lubiłem i nie polubię Barcy! Zbyt przesłodzony i kochany klub! Real zawsze królewscy! A tak nawiasem to TYLKO WISŁA
Armia Białej Gwiazdy- z nią się liczy każdy, honoru Wisły i Krakowa strzeże
ta sławna brygada!

Odpowiedz cytując
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 14.12.2008, 12:06
igortsw napisał(a):Wyświetl post
Real - I jak zawsze po kolejnej porażce Barcy usłyszeć tradycyjne od qmpla na drugi dzień: "Przez sędziego przegrali mecz" (nawet jak kiedyś było 4-1 dla królewskich to też było na sędziego)
dziwne prawda
to forowanie stołecznych klubów coś przypomina jakiś kraj i jakiś klub
że o czasach dawnych nie wspomnę
gdy rządził Hiszpanią Franco
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując
Kris54
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 14.12.2008, 12:11
"Królewscy", "Galaktyczni" --> matko Boska, nie mogłem zdzierżyć tych przydomków... Tylko Barca w zachodniej części Europy się liczy, zdecydowane nie dla przepełnionych pieniędzmi Chelsea (cwelsi?) oraz Realu. I dzieki Bogu Messi jeszze żyje, bałem się że nieudolni kopacze Realu połamią mu nogi wczoraj...
PSIA KREW

"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma...

ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 14.12.2008, 12:22
Oho, zaczyna się, "biedna" Barcelona v reszta świata.

Gdzie te "królewskie" nazwiska? Ano właśnie nie ma - Real przespał okienko, w momencie jak nie było Robinho, RvN, Robbena, szybko popłynął Sneider, to w ogóle nie miał kto kreować gry w tak trudnym meczu. Raul nie te lata, Higuain jeszcze nie ten poziom. Choć przy odrobinie szczęścia wcale nie musiało się tak skończyć - takie 0-0 byłoby lekkim obciachem w wykonaniu Barcy po tych buńczucznych zapowiedziach. Mecz zawalił właściwie w pojedynkę Salgado, przy karnym jeszcze mu Casillas dupę uratował, ale co się odwlecze...

Grą Barcelony specjalnie też się nie ma co podniecać, bo nie licząc pierwszych i ostatnich 15 min to było trochę walenia głową w mur. Owszem, byli lepsi, ale mnie nie przekonali co do tego, że są gotowi ponownie podbić Europę. Gdyby Drenthe pomyślał w sytuacji w pierwszej połowie wynik mógłby być zgoła odmienny.

Skala oczywiście nieporównywalna, ale w pewnym sensie Real ma podobny problem kadrowy co my.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:23.